Türkiye İş ve Kariyer Kulüpler Birliği 3İK, iş dünyasının önde gelen firmaları ile iş dünyasına hazırlanan öğrencileri 24-25 Mart 2014 tarihlerinde “Yönetimden Notlar&Kariyer Günleri” nde buluşturuyor.

Yönetimden Notlar ve Kariyer Günleri
Yönetimden Notlar ve Kariyer Günleri

2013 yılına kadar 3İK ve İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından yapılan YN&KG, 2014 yılı itibariyle; İstanbul Üniversitesi öğrencileri ve 3İK ekibinin koordinasyonu ile yürütülecektir.Yönetimden Notlar ve Kariyer Günleri’ne şimdiye kadar 50’ den fazla şirket katılım göstermiştir.

Program içeriği, dünyanın önde gelen markalarının alanlarında uzman yöneticilerinin katıldığı paneller, dünyanın en büyük şirketlerinin İnsan Kaynakları sunumları ve Türkiye’ nin en iyi kişisel gelişim eğitmenlerinin katılımı ile gerçekleşmektedir. Ayrıca firmalar stant açarak katılımcılara firmaları hakkında bilgi verebilmektedir.

Topkapı Barcelo Eresin Otel’ de gerçekleşecek olan ve Kariyer.net in iletişim sponsoru olarak yer aldığı etkinlikte; HP, Number One, Deloitte, Bosch, KPMG, AvivaSA, Teknosa, Eczacıbaşı, EnerjiSA, Redbull, PwC, BAT, Anadolu Efes, E&Y, Coca Cola katılımcı şirketler arasındadır.

Sizde iş dünyasına ve kariyerinize hızlı bir giriş yapmak istiyorsanı, kayıt için son günler!!!

Başvuru için hemen tıklayın: www.ynkg.org