MBA ya da farklı bir alanda yüksek lisans yapmak isteyip, hangi okulda yapacağına henüz karar veremediysen, senin için bir haberimiz var. Sunduğu MBA ve lisansüstü eğitim fırsatlarıyla sektöründe dünya öncüsü markalardan olan QS, 28 Eylül’de İstanbul’da!

QS, yurt dışı master ve MBA eğitimi almak isteyenlerin en ideal seçimi yapabilmelerine yardımcı olmak için dünyanın en gözde üniversitelerini QS World Grad School ve QS World MBA etkinliğinde buluşturmaya hazırlanıyor!

Etkinliğe katılanlar; IE, Imperial, NYU Tandon, HEC Paris, ESMT, King’s College, Parson’s,  Sciences Po Paris, SMU Lyle School of Engineering, UCL, George Washington University, UPF Barcelona, Gisma, Hult, IESEG, The Education University of Hong Kong gibi birçok üniversitenin temsilcisiyle bir araya gelerek yüksek lisans programları hakkında doğrudan bilgi alabilecek. Ayrıca MBA düşünenler; IE, Hult, Warwick, RSM, York – Schulich gibi önde gelen işletme okullarıyla buluşarak, onlar için en ideal olan MBA programına karar verebilecek.

Kariyerin için en doğru eğitime sen karar ver!

QS etkinliğine katılarak;

  • A’dan Z’ye tüm master programlarını tek bir çatı altında keşfedebilirsin.

  •  Merak ettiğin soruları hem okul yetkililerine hem de ilgili okulun mezunlarına sorabilirsin.
  • Kabul koşulları, MBA programları, burs imkanları, kariyer fırsatları, vize, GMAT sınavı gibi konuların konuşulacağı seminerlere katılabilirsin.
  • Ziyaretçilere özel sunulacak, toplamda 7 milyon ABD doları değerinde QS burslarına başvuru hakkı kazanabilirsin.

 

MBA etkinliğine ücretsiz katılmak için lütfen tıkla!

Master etkinliğine ücretsiz katılmak için lütfen tıkla!