Bölge Sorumlusu

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Sahip Oldukları Yetenekler:
 • Autocad
 • Pazarlama Stratejisi
 • SAP
 • Satış Yönetimi
 • Solid Works
 • Mezun Oldukları İlk 5 Üniversite

  1. Anadolu Üniversitesi
  2. Selçuk Üniversitesi
  3. Ege Üniversitesi
  4. İstanbul Üniversitesi (İÜ)
  5. Süleyman Demirel Üniversitesi
 • Mezun Oldukları İlk 5 Bölüm

  İşletme %9.1
  Kamu Yönetimi %2.5
  İktisat %2.5
  Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (MYO) %1.2
  Halkla İlişkiler %1.2
 • Çalıştıkları İlk 5 Sektör

  Gıda %14.4
  Sağlık %10.7
  Kimya %7.1
  Hizmet %4.9
  Ticaret %4.8
Tüm İstatistikleri Gör

NEDİR?

Bölge Sorumlusu Ne Demek?

Bölge sorumlusu nedir sorusuna yanıt vermek için işletmelerdeki çalışma sisteminden bahsedilebilir. Aynı firmaya ait birçok şube, marka popülaritesini ve gelir düzeyini artırmak için hizmet verir. Hizmetlere alıcıların rahat ulaşabilmesi şubelerin sayısıyla orantılıdır. Marketler; mobilya, giyim, kozmetik mağazaları, tur şirketleri birçok şubeyle hizmet sunar. İdari bölgelerin oluşturulmasında farklılık görülebilir. Şube bulunan her il, şube sayısı bir değerin üzerine çıkan birçok ilin bütünü, coğrafi bölgeler veya yetkililer tarafından oluşturulmuş gayri resmi alanlar bölge olarak kabul edilebilir. Hizmet kalitesinin kontrolünü sağlamak ve ticaret işlerini kolay denetleyebilmek, bölge sorumlusu ile mümkündür. Yönetim birimlerini kontrol ederek üstlerine rapor sunan bölge müdürleri, birçok şubeden sorumludur. Bölgesel hedefler doğrultusunda şubeleri bilgilendirmek, yeni uygulama ve fiyatlandırmaları tebliğ etmek, istenmeyen durumları genel idareye iletmek sorumlunun temel görevleridir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir