• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş İlanları

İlk Yardım Öğretmeni

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

İlk Yardım Öğretmeni maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. İlk Yardım Öğretmeni pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Sahip Oldukları Yetenekler

Proje Yönetimi

Risk Analizi

Tüm İstatistikleri Gör

İlk Yardım Öğretmeni Ne Demek?

İlk yardım öğretmeni; yaralanma, ani hastalık, kaza, boğulma gibi hayati tehlikeye yaratan durumlarda zarar gören kişinin hayatının kurtulması veya tehlikeli durumun ilerlemesini önlemek için olay anında yapılması gereken uygulamaların eğitimini veren kişidir. Hastanın, hastaneye ulaşana kadarki kritik sürecinde hayatının kurtulması için gerekenleri ilk yardım öğretmeni öğretir.

İlk yardım öğretmeni; sürücü kursları, halk eğitim merkezleri başta olmak üzere pek çok yerde çalışır. Kişilerin kaza anında hastaya direkt müdahale edebilmesi için gereken uygulamaların eğitimi ilk yardım öğretmeni tarafından verilir. Bu uygulamaların temel amacı hasta, hastaneye ulaşıp profesyonel bir tedavi alana kadar onu hayatta tutmak veya durumunun kötüye gitmesini engellemektir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

İlk Yardım Öğretmeni mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. İlk Yardım Öğretmeni pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

İlk Yardım Öğretmeni İş İlanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

İlk Yardım Öğretmeni Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin.

İlanları İncele