Süreç Geliştirme Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Süreç Geliştirme Uzmanı Ne Demek?

Süreç geliştirme uzmanı nedir, sorusuna; verimlilik ve kalitenin iyileştirilmesi için yeni süreçler tasarlayan, mevcut süreçleri işletmenin politika ve hedefleri doğrultusunda optimize eden profesyonelledir şeklinde cevap verilebilir. Süreç geliştirme uzmanı süreçlerdeki akışı optimize ederek nihai ürünlerdeki değişkenliği asgari düzeye indirir. Aynı zamanda süreçleri takip etmek, sürekli değerlendirmek ve geri bildirimler sağlayarak aksamalar veya iyileştirmeler ile ilgili uygun maliyetli önerilerde bulunmak süreç geliştirme bölümünün en önemli işlevidir. Süreç geliştirme uzmanı üretim aşaması öncesinde hammaddenin işlenmesi ve geliştirilmesinden teknoloji transferine ve ürünlerin test aşamalarına kadar sürecin hemen her aşamasında aktif olarak rol oynamaktadır. Üretim süreçlerinin büyütülmesini desteklemek, süreç optimizasyonu ve iyileştirme faaliyetlerinde yer almak süreç geliştirme uzmanı görev tanımı içerisine dahildir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir