Süreç Yöneticisi

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Süreç Yöneticisi Ne Demek?

Belli bir amaç doğrultusunda, birbirleriyle bağlantılı olarak ilerleyen ve tekrarlanan faaliyetler dizisi süreç olarak tanımlanır. Süreç yönetimi ya da iş süreci yönetimi ise kurumların üretim biçimlerinin, tecrübelerinin ve performanslarının kayıt altına alınarak kurumsallaştırılmasıdır. Kurumların çalışmalarının ve performanslarının sürekliliği, iyileştirilmesi ve büyümesi için gerekli görülen bir yönetim disiplinidir. Süreç yöneticisi görev tanımı ise iş süreçlerini geliştirmek, değerlendirmek, analiz etmek, iyileştirmek ve verimli hale getirmek şeklinde yapılır. Özellikle üretim veya imalat sektöründe birçok farklı departmanda süreç yöneticilerine ihtiyaç duyulur. Pozisyon için çoğunlukla; Mühendislik Fakültesi, İşletme Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezuniyeti istenir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Süreç Yöneticisi İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.