Yardımcı Personel

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Sahip Oldukları Yetenekler:
 • Bilgisayar
 • Microsoft Office
 • Ticaret
 • Futbol
 • Salary Review
 • Mezun Oldukları İlk 5 Üniversite

  1. Anadolu Üniversitesi
  2. Kocaeli Üniversitesi
  3. Atatürk Üniversitesi
  4. Selçuk Üniversitesi
  5. İstanbul Üniversitesi (İÜ)
 • Mezun Oldukları İlk 5 Bölüm

  İşletme %3.6
  Kamu Yönetimi %1.2
  İktisat %1.1
  Sosyal Hizmetler %1
  Muhasebe (MYO) %1
 • Çalıştıkları İlk 5 Sektör

  Hizmet %14.6
  Sağlık %13.8
  Eğitim %10.9
  Gıda %5.4
  Yapı %5
Tüm İstatistikleri Gör

NEDİR?

Yardımcı Personel Ne Demek?

Yardımcı personel, iş kalitesini yükseltmek veya ek işlerin sorumluluğunu almakla görevlidir. Yardımcı personel kimdir sorusu şöyle cevaplanabilir; mesleki gelişime odaklanarak verilen görevi en iyi şekilde yerine getiren kişidir. Faaliyet halindeki işletmeler, farklı kademelerde yardımcı işe alabilir. Pozisyon kapsamındaki işler; çocuk bakıcılığı, hasta bakıcılığı, üretim yardımcılığı ve ofis yardımcılığıdır. İş bilgisi olmayıp yetiştirilmek üzere işe elemanlar pozisyona dahil edilebilir. Yardımcı, verilen talimatları yerine getirme görevi üstlenir. İstihdam alanı, personelin iş yükünü belirler. Yükselme imkânı olan bir pozisyonda işe girenler, tecrübe sayesinde ilgili işin sorumluluğunu üstlenebilecek seviyeye gelebilir. Staj fonksiyonlu iş öğrenme süreçlerinde, yardımcı eğitilerek kıdemli personel hâline getirilir. Görevi etrafı düzenlemek, işverenin talimatlarını uygulamak ve aynı işleri yerine getirmek olan yardımcılar eğitim sürecinde değildir. Yükselme olanağı sunan meslekler, maaş ve hizmet şartları açısından avantajlıdır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir