İstanbul Cerrahi Hastanesi

Sağlık

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.istanbulcerrahi.com

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Lojman
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

1998

Hakkımızda

İstanbul Cerrahi Hastanesi

İstanbul Cerrahi Hastanesi 1998 yılında “İnsan Sağlığına Değer Verme” ilkesiyle yola çıkmıştır. O günden bugüne; konusunda lider ve multidisipliner tıbbi kadrosu, hasta odaklı yetkin ekibi, güçlü teknolojik altyapısı, geniş vizyonu ve kişiselleştirilmiş sağlık anlayışı ile sağlık alanında ön planda yer almaya devam etmektedir. Sağladığı tüm hizmetleri, sürdürülebilir kalite sistemi ile hastalarına sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Şehrin tam merkezinde bulunan İstanbul Cerrahi Hastanesi, hizmet ilkesi çerçevesinde bireysel olarak tüm hastalarını yakından takip etmekte ve tüm hastalarına butik yaklaşmaktadır. Bilimsel çalışma ve yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikleri kaliteli yaşamın devamlılığını sağlamada kullanmaktadır.

Türkiye çapında sağladığı başarılarına ek olarak, sunduğu üstün hizmet kalitesi ile her zaman standartları yükseltmekte; uluslararası arenada da zirveye oynamaktadır.

İstanbul Cerrahi Hastanesi, kişiselleştirilmiş tıp hizmeti ile genel metabolik cerrahi ve genel cerrahinin tüm alanları ile birlikte, göz sağlığı ve hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, kulak-burun-boğaz ve check up alanlarında da üstün hasta memnuniyeti sağlamıştır.

İstanbul Cerrahi Hastanesi, benimsediği vizyon ile gelen tüm hastalarımıza 7/24 VIP hizmet vermektedir. Yurtdışından gelen tüm hastalarına ise ilgili yabancı dil hizmetini “uzman tıbbi hasta danışmanı” aracılığı ile sunmaktadır.

Vizyon:
Ulaşılmış hedeflerimizle sürekliliği sağlayarak ulusal ve uluslararası coğrafyada öncü ve tercih edilen A grubu sağlık kuruluşu olmak.

Misyon:
Tıp alanında üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multidisipliner yaklaşım ilkesi ile sektörün önderliğini yapmak

Müşteri memnuniyeti odaklı sağlık hizmetini topluma başarıyla yaymak

Kalite hizmet sunumunun sürekliliğini sağlamak.