Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Buhan Okan Acar Genel Müdür görevine getirildi. Şirketin Satış Direktörü Teoman Balaban ise yenilenen organizasyon yapısı kapsamında Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Buhan Okan Acar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden 1994 yılında lisans, ardından İstanbul Üniversitesi’nde İşletme bölümünden yüksek lisans derecesiyle 1995 yılında mezun oldu. 1995 yılında Xerox’ta Satış Mühendisi olarak başlayan kariyeri, 2000-2011 yılları arasında Alternatif Leasing’de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olmak üzere 4 farklı rolde çalışarak devam etti. 2013-2019 yılları arasında Terex’te çalışmaya başlayan Buhan Okan Acar, Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerden sorumlu Finansal Hizmetler ve Satış Müdürlüğü görevine kadar yükseldi. 2019 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak HASEL ailesine katıldı.

2002 yılında HASEL çatısı altındaki görevine başlayan Teoman Balaban ise 2009 yılından bu yana Satış Direktörü olarak başarılı çalışmalara imza attı ve yeni atama ile Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği mezunu olan Teoman Balaban, kariyer yolculuğuna sırasıyla 3 yıl Siemens’te Bölge Yöneticisi olarak ardından 6 yıl boyunca Türk Philips Tic A.Ş. Tüketici Elektroniği Bölümü’nde Özel Müşteriler Müdürü olarak devam etti.

Teoman Balaban, yeni göreviyle birlikte HASEL’in İstif Makinaları iş kolunun satış, satış sonrası ve pazarlama çalışmalarının tamamından sorumlu olacak.