Daha bağlı çalışanlara sahip olmak günümüzde bir şirketi başarılı kılan en önemli nedenlerden. Bağlılığı sağlamak, korumak veya arttırmak elbette tek bir şeye bağlı değil. Şirket kültürünüzü ortaya koyan birçok uygulama süreçte etkili. Bunlardan biri de motivasyon çalışmaları veya kurumsal etkinlikler…

Her çalışanın motivasyon kaynağı farklıdır ve aynı anda herkesi memnun edecek uygulamaları hayata geçirmek zordur. Pek tabii işlere biraz ara verip, iletişimi güçlendirecek etkinliklere katılmak geneli memnun edebilir.

Elbette ortaya iyi bir şeyler koyabilmek için biraz araştırma yapmakta fayda var. Şirketlerin ve markaların etkinlik planlamalarında çözümler üreten bir eğlence platformu olan Musixen, bu noktada kurumlara verdiği hizmetle öne çıkıyor.

Musixen Genel Müdür Yardımcısı Didem Arslan sundukları hizmeti şöyle anlatıyor:

Fikir ve iş modeli olarak pandeminin ortasına doğduk. Yaklaşık 2 senedir Türkiye başta olmak üzere Azerbaycan, Almanya, Belçika, Fransa gibi ülkelerde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Home office çalışmanın yaygınlaştığı şu dönemde, uzaktan çalışan ekiplerle kurulan her iletişimde teknolojiden yararlanılıyor ve iyi bir altyapıyla çalışmak önem kazanıyor. Musixen altyapısı tamamen online eğlence üzerine kurgulandığı için deneyimi gerçek hayata en yakın şekilde verme kabiliyetine sahip. Sanatçı performans kalitesinden çeşitli online yarışmalara kadar iyi bir deneyim sunmaya çalışıyoruz.

Özellikle pandemi ile birlikte çalışma düzenleri ve iş yapış şekilleri tüm dünyada değişmeye, şirketler hibrit çalışma düzenlerini daha çok benimseye başladı. Dolayısıyla özellikle çoklu lokasyonu olan kurumlar, çalışanları motive etme noktasında bu düzen çerçevesinde planlamalar yapmaya başladılar. Diğer taraftan da şirketler pandemi öncesinde etkinlik planlamalarında sanatçı ve konsept bulma konusunda da her zaman vakit alan ve fazlaca maliyet ile karşılaştıkları bir süreç ile uğraşmak zorunda kalıyorlardı.

Musixen olarak bizler bu problemleri ortadan kaldırarak özgün sanatçılarımız ile farklı konseptlerde her bütçeye uygun yeni bir ekosistem geliştirdik. Bugüne kadar 100’ün üzerinde hem online hem fiziki hem de hibrit birçok etkinlikte kurumların çözüm ortağı olarak yer aldık, almaya da devam ediyoruz.

Kurumsal etkinliklerde ise;

Yönetici konuşması, sanatçı performansı, talep edildiği taktirde sunucu ve yarışma/çekiliş kurgularının da eklenebileceği; tüm şirket çalışanlarının fiziki bir organizasyonda olduğu gibi interaktif olarak eğlenebildikleri online kurumsal etkinlikler düzenliyoruz. Tüm etkinlikler için sanatçı bulunması ve teknik prodüksiyon hizmetleri verebiliyoruz.

Musixen olarak hizmetlerimizi daha fazla kuruma ulaştırmak istiyoruz ve Kariyer.net kurumsal iş ortaklarına tüm kurumsal etkinliklerinde %25 indirim sağlıyoruz.

Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.