Belçika’nın ünlü ekmek ve kruvasan markası La Lorraine, Ortadoğu ve Kuzey Afrika operasyonlarının bağlı olduğu La Lorraine Türkiye’ye Genel Müdür olarak Lisani Atasayan’ı atadı.

Çalışma hayatına 1997 yılında Coca-Cola İçecek’te Finansal Planlama Analisti olarak başlayan Atasayan, 23 yılı aşkın süre Coca Cola İçecek’in farklı bölümlerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2011 -2014 yılları arasında Coca-Cola İçecek Azerbaycan Genel Müdürlüğü’nün ardından 2014-2017 yılları arasında Coca-Cola İçecek Türkiye Genel Müdürlüğü’nü yürüten Lisani Atasayan son olarak Coca-Cola İçecek Asya Bölge Başkanı olarak 5 ülkeye liderlik etti.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nün ardından Kanada Guelph Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve Bilgisayar Bilimleri’nde çift ana dal yaparak eğitimini tamamlayan Lisani Atasayan, Kanada Windsor Üniversitesi’nden işletme yüksek lisansını aldı.

Lisani Atasayan, Mart 2021 itibarıyla La Lorraine Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı.