Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down

Teb Geleceğin Liderleri Programı - Sales Trainee

TEB - Türk Ekonomi Bankası

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hatay(Antakya), Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla(Fethiye), Sivas, Tekirdağ(Çorlu), İstanbul(Asya)
6 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Finans

Finans

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Finans

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


TEB’de heyecan verici bir kariyer fırsatı seni bekliyor...

 

TEB Geleceğin Liderleri Programı’na katıl, Sales Trainee olarak yenilikçi eğitim ve gelişim olanaklarıyla potansiyelini keşfet, kariyerine istediğin gibi yön ver.

 

 • 4 yıllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Finans vb. bölümlerinden mezunsan,
 • Yeni mezun veya en fazla 2 yıla kadar deneyimliysen,
 • İyi derecede İngilizce biliyorsan
 • Aşağıdaki illerde/ilçelerde ikamet ediyorsan ya da edebileceksen
 • Finans dünyasının geleceğini şekillendirme istiyorsan


15 Mayıs tarihine kadar başvurunu bekliyoruz.

 

Başvuru yapabileceğiniz iller/ilçeler: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Konya, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri, Denizli, Manisa, Aydın, Diyarbakır, Gaziantep, Antakya, Erzurum, Sivas, Balıkesir, Fethiye, Çorlu

 

Seni hangi adımlar bekliyor?

TEB Geleceğin Liderleri Programı'na katılmak için;

 • Başvuru
 • İngilizce Sınavı
 • Genel Yetenek Sınavı
 • Yetkinlik Envanteri Çalışması
 • Online Mülakat
 • Teklif


PROGRAMDA BİRLİKTE NELER YAPACAĞIZ?


TEB Geleceğin Liderleri Programı’na katılarak geleceğin finans dünyasını şekillendirenlerden biri olabilir, finans dünyasına yapacağın katkının ötesinde yaptığın her işte pozitif etki yaratabilirsin. 
 

 • Bankacılık, finans ve geleceğin iş dünyasına hazırlayan eğitim ve gelişim fırsatları
 • Bankacılık kariyerinizde bilgi ve deneyimlerinizi artırmaya yönelik sıra dışı kişisel gelişim ve teknik eğitimler
 • Bankamızın deneyimli liderleri ile bir araya gelerek kariyer yolunda ilham alabileceğin Liderlerle Kahve Buluşmaları
 • Alanında uzman eğitmen ve konuşmacılarla ilham verici TEB Talks seansları
 • Son teknolojik gelişmeleri, inovasyon trendlerini duyabilecekleri Innovation Talks etkinlikleri
 • Yöneticilerimizin deneyimlerini, kariyer hikayelerini dinleyebileceğin paylaşımlar ve ''Bankamızın geleceği sensin'' seansları
 • Sosyal hayata, topluma, çevreye pozitif etki yaratmayı amaçlayan Social Hackathon ile daha iyi bir gelecek için yenilikçi yaratıcı çözümler tasarlama
 • TEB SAKLIKÖY’ün eşsiz doğası ve keyifli ortamında gerçekleşecekve sadece seni iş hayatına hazırlayan bu zengin programa katılma fırsatı


TEB’DE NELER VAR?

 

EŞSİZ BİR GELİŞİM FIRSATI

Geleceğin Liderleri Programı işe alım sürecinin ilk adımından itibaren, tüm adaylarımıza benzersiz bir eğitim gelişim fırsatı sunuyor.

EN UYGUN KARİYER ALANI

Farklı illerdeki şubelerimizde KOBİ Portföyleri yönetebilir, sizinle bilgi ve deneyimini mutlulukla paylaşmaya hazır yöneticilerimizle, çalışma arkadaşlarınızla finans dünyasının geleceğini şekillendirebilirsiniz.

GLOBAL KARİYER FIRSATLARI

Hem TEB’de hem de  stratejik ortağımız 68 ülkede 200.000 üzerinde çalışanı olan BNP Paribas sayesinde uluslararası platformda farklı kariyer ve gelişim fırsatlarını değerlendirebilir, kariyerinizi tek bir alanda değil, bir çok alanda geliştirebilirsiniz. Teknolojiyi en ileri seviyede kullanan finans sektöründe kariyerine sağlam bir başlangıç yapabilirsin.

İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİĞİ TEŞVİK EDEN ÇALIŞMA ORTAMI

İnovasyon ve girişimciliği teşvik eden benzersiz bir çalışma ortamında bir kurumda çalışırken yenilikçi, yaratıcı fikirlerinizi kendi kurduğunuz ekiple, mentorluk ve koçlukla desteklenerek geliştirebilir, projelerinizi tüm yöneticilerimizle paylaşma fırsatı bulabilirsiniz.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN POZİTİF ETKİ YARATABİLECEĞİNİZ BİR İŞ YERİ

İyi ve sorumlu bir banka olma misyonumuzla daha iyi bir gelecek için aldığımız aksiyonlarımızın bir parçası olabilir, toplumsal, sosyal ve ekonomik pozitif etki yaratan projelerimizde aktif olarak rol alabilirsiniz. Haftada 2 saat gönüllülük projelerinde yer alma imkanı.

FİNANS DÜNYASININ LİDERLERİNDEN BİR OLMA FIRSATI

Son 1 yılda yöneticilerimizin % 83’ünü kendi içimizden yetiştirmekle gurur duyuyoruz ve bu programla geleceğin liderlerini arıyoruz.

AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞVERENİNDE ÇALIŞMA DENEYİMİ

Son 9 yıldır sürekli yenileyip geliştirdiğimiz uygulamalarımızla çalışma arkadaşlarımız için en çok çalışmak isteyecekleri işyerini yaratmaya devam ediyoruz.

 

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)

Banka Uzman Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Banka Uzman Yardımcısı Banka Uzman Yardımcısı Maaşları Banka Uzman Yardımcısı Nasıl Olunur? Banka Uzman Yardımcısı Nedir? Banka Uzman Yardımcısı İş İlanları
Hakkımızda

Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Şirket Sayfasına Git

İlgini Çekebilecek İlanlar

Banka Uzman Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Banka Uzman Yardımcısı Banka Uzman Yardımcısı Maaşları Banka Uzman Yardımcısı Nasıl Olunur? Banka Uzman Yardımcısı Nedir? Banka Uzman Yardımcısı İş İlanları