Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
21

Ankara Reklam ve Tanıtım İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Reklam ve Tanıtım cancel
Ankara cancel
BRF TİCARİ PAZARLAMA DAN. LTD.ŞTİ.

Hair Stylist

BRF TİCARİ PAZARLAMA DAN. LTD.ŞTİ.
İstanbul(Avr.), Ankara
Tam zamanlı
24 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
PRO TANITIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Promotör

PRO TANITIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul (Tümü) +8 il daha
Tam zamanlı
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara reklam ve tanıtım sektöründe hangi meslek kolları için iş imkanı bulunur?

Reklam ve tanıtım sektörü, son yılların en popüler iş alanlarından biri haline gelmiştir. Özellikle sosyal medyanın gücünün artmasıyla beraber bu sektörde yeni iş kolları ortaya çıkmıştır. Sen de eğitimin sonrasında bu sektörde çalışmak istiyorsan tercih edebileceğin bazı meslekler bulunur. Sektörde sosyal medya uzmanı, reklam yazarı, dijital medya uzmanı gibi pek çok meslek kolu yer alır. Dilersen grafik tasarımcı, satış danışmanı ya da proje yöneticisi gibi iş alanlarını da tercih edebilirsin. Reklam ve tanıtım sektöründe yer alan diğer meslek gruplarını da araştırarak yeteneklerine en uygun olan mesleği seçebilirsin. Bunun için Kariyer.net üzerinden Ankara reklam ve tanıtım sektörü iş ilanlarını inceleyebilirsin.

Ankara reklam ve tanıtım sektöründe part-time iş ilanları nelerdir?

Ankara’da reklam ve tanıtım sektöründe hizmet veren kurumlar, bazı durumlarda part-time çalışanlara ihtiyaç duyar. Sabah saatlerinden öğlene ya da öğlen vakitlerinden akşam saatlerine kadar çalışmayı kapsayan part-time çalışma imkanı, bu sektörde de çok sık tercih edilir. Özellikle saha satış destek elemanlarına özel olarak bu imkan sunulabilir. Eğer sen de part-time çalışmak istiyorsan Ankara’da bu alanda yayınlanan ilanları inceleyerek sana en uygun işi seçebilirsin.

Ankara reklam ve tanıtım sektöründe dönemsel/proje bazlı iş ilanları nelerdir?

Dönemsel çalışma sistemi, kurumların yürüttüğü projelerin başlangıcından bitişine kadar olan süreci kapsar. 3, 6, 9 ya da 12 ay gibi farklı süreçleri kapsayan bu çalışma sistemi, Ankara’daki reklam ve tanıtım sektöründe de sıklıkla tercih edilir. İş ilanında ya da mülakat sırasında bu sürenin ne kadar olacağı belirtilir. Bu çalışma sisteminde sahip olacağın haklar ve çalışma koşulları değişim gösterir. Bu nedenle Ankara reklam ve tanıtım sektörü dönemsel iş ilanlarına başvururken kapsamlı bir araştırma yapman gerekir.

Ankara'da reklam ve tanıtım sektöründe çalışmak için hangi bölümlerden mezun olmak gerekir?

Üniversite mezuniyet koşulu çoğu sektör için önemli olduğu gibi reklam ve tanıtım sektörünce çalışanlar için de geçerlidir. Ankara’da yaşıyorsan ve bu sektörde çalışmak istiyorsan üniversitelerin lisans veya ön lisans programlarından mezun olman gerekir. Halkla ilişkiler, reklamcılık, pazarlama ve reklamcılık, halkla ilişkiler ve tanıtım gibi üniversitelerin farklı bölümlerinden mezun olup bölümünün gerekliliklerini yerine getirdikten sonra iş hayatına başlayabilirsin.