66

Ankara Teknik Servis Elemanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Teknik Servis Elemanı cancel
Ankara cancel
Koru Sağlık Grubu
Elektrik Teknisyeni ve Sıhhi Tesisatçı
Koru Sağlık Grubu
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
28 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KUDRET GÖZ
Teknik Servis Elemanı
KUDRET GÖZ
İstanbul (Tümü), Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
İntekar Yapı Turz. Elk. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti
İnşaat Mühendisi
İntekar Yapı Turz. Elk. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ankara Teknik Servis Elemanı İş İlanları

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, aynı unvanı eski zamanlarda da taşımış ve tarih açısından da son derece önemli bir kenttir. Birçok iş kolunun varlık gösterdiği Ankara’da nüfusun büyük bir bölümü hizmet sektöründe istihdam edilir. Hizmet sektörünün yanı sıra sanayi, tarım ve hayvancılık, enerji, madencilik ve ormancılık faaliyetleri de kentin ekonomisine büyük katkı sunar. Ankara genelinde yer alan sektör çeşitliliği, iş ilanlarının çeşitlenmesine de zemin hazırlar. Bu çeşitlilik arasında Ankara teknik servis elemanı iş ilanları da bulunur. Eğer senin de bu yönde bir iş arayışın mevcut ie teknik servis elemanı iş ilanları arasından sana uygun olanları tercih edebilirsin.

Ankara’da Teknik Servis Elemanı Ne İş Yapar?

Ankara’da teknik servis elemanı arayan firmalar, istihdam edecekleri kişilerin belirli görevleri yerine getirmelerini talep eder. Bu doğrultuda teknik servis elemanı şu görevleri yerine getirir: 

  • Teknik servis elemanı bağlı bulunduğu firmada elektrik - elektronik, sıhhi tesisat, havalandırma, ısıtma vb. cihazların arızalarını tespit eder.
  • Firmadaki çeştli cihazlarda meydana gelen basit arızaların onarımını gerçekleştirir.
  • Arızaların giderilmesi için parça temin edilmesi gerekiyorsa parçaların temin edilmesini sağlar.
  • Teknik servis elemanı, bağlı bulunduğu firma içindeki cihazların periyodik bakımlarının yapılmasını sağlar.
  • Güncel Ankara teknik servis elemanı iş ilanları yayınlayan firmalar, işçilerin anlayışlı insanlar olmasını ister.

Ankara Teknik Servis Elemanı İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Etmek Gerekir?

Ankara kentinin sınırları içerisinde yayınlanan teknik servis elemanı iş ilanlarına başvuru yapmadan önce birtakım detaylara dikkat etmek gerekir. Dikkat edeceğin bu detaylar sayesinde daha doğru değerlendirmeler yapabilir ve kendine uygun iş ilanını daha kolay bulabilirsin. Bu kapsamda Ankara teknik servis elemanı yeni adaylar için farklı uzmanlık alanları içerebilir. Bu durumuna dikkat ederek ve kendi uzmanlık alanını göz önünde bulundurmalısın. Teknik servis elemanı iş ilanlarına başvururken ev ve iş yeri  arasındaki mesafeyi de dikkate almalı, ulaşım olanaklarını değerlendirerek iş başvurularına yön vermelisin. 

Ankara teknik servis elemanı iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Ankara kentinin sınırları içerisinde yayınlanan teknik servis elemanı iş ilanlarına gerekli şartları karşılayan ve firmanın taleplerine yanıt verebilecek donanımda olan herkes başvuru yapabilir. Firmaların teknik servis elemanına yönelik beklentilerini ise yayınlanan iş ilanlarının detaylarından öğrenebilirsin. Kariyer.net aracılığı ile Ankara teknik servis elemanı iş ilanlarına ulaşabilir ve ilanların detaylarını inceleyebilirsin.

Ankara teknik servis elemanı çalışma ortamı nasıldır?

Ankara genelinde istihdam edilen teknik servis elemanı ağırlıklı olarak mesaisini bağlı bulunduğu firmada ve kapalı bir ortam içerisinde geçirir. Ankara teknik servis elemanı mesaisi süresince sorumlu olduğu cihazlarda bir sorun çıkması durumunda arızayı gidermek için çalışır. Bakım zamanları gelen cihazların bakımlarını yapar ya da yapılmasını sağlar. Bu durumu, çalışma ortamındaki ilgili birimlere iletir ve gerekli durumlarda destek alır. 

Ankara teknik servis elemanı iş ilanlarına nasıl ulaşırım?

Ankara teknik servis elemanı iş ilanları bugün başvurmak için Kariyer.net’i tercih edebilirsin. Kariyer.net sayesinde iş arama sürecini daha efektif bir şekilde yönetebilir, birden fazla teknik servis elemanı iş ilanına ulaşarak aradığın işi daha kolay elde edebilirsin. Bunun için ise zaman kaybetmeden Kariyer.net’i ziyaret edebilirsin. 

Ankara teknik servis elemanı iş ilanlarında hangi çalışma şekilleri bulunur?

Ankara genelinde yayınlanan teknik servis elemanı iş ilanları genel olarak tam zamanlı çalışma şekli içerir. Fakat Ankara teknik servis elemanı iş ilanlarında diğer çalışma şekillerine de rastlanabilir. Böylece sen de istediğin çalışma düzenine karar vermenin ardından Kariyer.net’i ziyaret ederek teknik servis elemanı iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Teknik Servis Elemanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Ankara Teknik Servis Elemanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Ankara Teknik Servis Elemanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Ankara Teknik Servis Elemanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Ankara Teknik Servis Elemanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Ankara Teknik Servis Elemanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Ankara iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Ankara Teknik Servis Elemanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Ankara Teknik Servis Elemanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur