59

Ankara Telekomünikasyon İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Telekomünikasyon cancel
Ankara cancel
HEM İLETİŞİM REKLAMCILIK VE EMLAK HİZ. LTD. ŞTİ.
Takım Lideri
HEM İLETİŞİM REKLAMCILIK VE EMLAK HİZ. LTD. ŞTİ.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
AssisTT AŞ.
BT Sistem İzleme ve Müdahale Uzmanı
AssisTT AŞ.
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Net İletişim Teknoloji A.Ş.
Web Ofset Baskı Operatörü
Net İletişim Teknoloji A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
35 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ankara Telekomünikasyon Sektörü İş İlanları

Türkiye’nin başkenti ve aynı zamanda en çok göz önünde bulunan şehri olan Ankara, farklı meslekleri ve firmaları içerisinde barındırır. Hizmet sektörünün gelişmesi ve ön planda bulunması pek çok insanın istihdam edilmesine olanak sağlar. Ankara telekomünikasyon iş ilanları kariyer.net’ten inceleyerek, burada bu alanda çalışmak üzere yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilir, araştırabilir ve senin için en uygun olan ilana başvuru yapabilirsin. Bu sektörde öne çıkan meslekler arasında çoğunlukla çağrı merkezi müşteri danışmanı ön plana çıkabilir. Tecrübelerin doğrultusunda satış temsilcisi olarak çalışma imkanı da bulabilirsin. Çok yönlü olan bu sektörde senin için en uygun olan iş ilanlarını araştırırken aldığın eğitim ve tamamladığın staj süreçlerin varsa yayınlanmış olan ilanların pozisyon bilgilerinden gerekli ayrıntılara bakarak başvurunu tamamlayabilirsin.

Ankara Telekomünikasyon İş Olanakları

Ankara’da faaliyet yürüten telekomünikasyon şirketlerinde birçok farklı birimde çalışma olanağı bulabilirsin. Senin için en uygun olan iş ilanlarına başvuru yapabilmek için telekomünikasyon iş ilanları Ankara üzerinden yayınlananları araştırarak senin ve tecrübelerinle örtüşen meslek grubu için başvurunu tamamlayabilirsin. Ankara’da faaliyet gösteren firmalarda satış ve destek müdürü olarak çalışabileceğin gibi, projelerin yürütülmesinde de görev alabilirsin. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden eğitim aldıysan raporlama uzmanı olarak iş başvurularını tamamlayabilirsin.

Ankara Telekomünikasyon İş Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara’da faaliyet gösteren telekomünikasyon sektöründe birçok farklı alanda çalışma imkanı bulabileceğin gibi, iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat etmen gereken hususlar da bulunur.

  • Eğer çalışmak istediğin departman mühendislik ise aldığın eğitimlerin buna uygun olması beklenir. Güncel Ankara telekomünikasyon iş ilanlarını kontrol ederek başvurularını tamamlayabilirsin.
  • Yayınlanmış olan bu ilanları incelerken dikkat etmen gereken bir diğer husus ise pozisyona gerekli görülen nitelikler olmalı.
  • Çalışacağın birimin işe alınman doğrultusunda sana sunacağı imkan ve haklarla ilgili araştırmalarda bulunarak başvurunu tamamlayabilirsin.

Ankara telekomünikasyon sektöründe vasıfsız eleman arayan ilanlar nelerdir?

Ankara’da bulunan şirketlerde vasıfsız eleman arayan birçok iş ilanı bulunur. Mesleki bilgi birikimlerin doğrultusunda senin için uygun olan iş ilanlarına başvuru yaparak çalışma olanağı bulabilirsin. İş tecrübelerin temizlik, bakım onarım yapmak için uygunsa bu ilanlara başvurarak personel olarak çalışmaya başlayabilirsin. Aynı zamanda şirketlerde elektrik, jeneratör bakım işlerini yapmak üzere eleman olarak işe başlayabilirsin.

Ankara telekomünikasyon sektöründe öne çıkan meslekler nelerdir?

Birçok birimde çalışma olanağı sunan Ankara’ da bulunan firmalarda, aldığın eğitimler ve yaptığın stajlar doğrultusunda iş bulabilirsin. Bu firmalarda çalışmak için bazı öne çıkan meslekler bulunur. Bu meslekler arasında satış danışmanı, proje asistanlığı bulunur. Telekomünikasyon firmalarında müdür olarak çalışabileceğin gibi, iş geliştirme mühendisi olarak da çalışma imkanı bulabilirsin. Üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olduysan Ankara telekomünikasyon iş ilanları bayan veya erkek kategorisi için araştırma yapabilir ve başvuru yaparak çalışma olanağı bulabilirsin.

Ankara telekomünikasyon sektöründe çalışmak için hangi kriterlere sahip olmak gerekir?

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet yürüten firmalarda sahip olduğun yabancı diller ve çalışma deneyimlerin, ilanda belirtilen genel nitelikler ve kriterlerle uyumluysa bu birimde iş bulabilirsin. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden veya işletme, iktisat gibi bölümlerinden mezun olduysan bu şirketlerin proje müdürlüğünde çalışabilirsin. Bu şirketlerin istediği alanlardaki deneyimlere sahipsen ve istedikleri programlara hakimsen bu şirketlere başvuru yaparak çalışma olanağı bulabilirsin. Ankara telekomünikasyon iş ilanları bay veya kadınlar için yayınlananlara ulaşabilirsin.

Ankara telekomünikasyon sektöründe çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Ankara’da telekomünikasyon sektöründe çalışma ortamın ve çalışma koşulların çalışacağın departman doğrultusunda farklılıklar gösterir. Çalışacağın departman satış ekibi ise, sahada bulunan satış ekibi ile koordine olarak çalışman beklenir. Eğer bu şirketlerde raporlama uzmanı olarak çalışmayı düşünüyorsan çalışma ortamın genel olarak bu şirketlerin merkez ofislerinden oluşur. Ortam ve koşulların değişkenliği ilan detaylarında yer alabilir. Eğer almıyorsa kariyer.net’in firmaya soru sorma özelliğini kullanarak direkt bilgi alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara'da telekomünikasyon hizmeti nedir?

İletişim ve bilişim teknolojilerinde gelişmiş kentler arasında gelen Ankara, telekomünikasyon hizmetlerinde tam kapsamlı hacim sergiler. Bu bağlamda Ankara'da telekomünikasyon hizmeti; ses, sinyal, video ve metin verilerinin çeşitli yollardan iletimini sağlayan hizmetler bütünüdür. Bilgi alışverişinde kablo, uydu sinyali gibi öğelerle birlikte ortaya çıkan ürünler ve kullanım amaçlar, hizmetler bütünü içerisinde yer alan sektör üyeleri arasında farklılık gösterir. Dolayısıyla Kariyer.net’te yer alan iş fırsatları arasından yapacağın her bir seçim, farklı bir iş tanımı sunarken; aynı zamanda farklı beceri ve yetenekler gerektirir. Bu yönüyle sen ve tüm çalışan adayları için zengin bir çeşitlilik vaat eder.

Ankara'da telekomünikasyon ürünleri nelerdir?

Ankara’da faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarca hizmete sunulan başlıca telekomünikasyon ürünlerini maddel cihaz ve materyaller ile alıcılar ve iletim ağları oluşturur. Açık internet ağları ile kapalı bilgisayar ağları, kuruluşlar arasında değişen teknolojiler, alt yapılar, kalite standartları ve ücretlendirme ilkeleriyle kullanıma sunulur. Kentin başlıca alıcı ürünleri olarak kutu alıcılar ve uydular öne çıkar. Ciha, materyal ve hizmetler arasında çağrı merkezi hizmeti, servis sağlayıcıları, telefon, TV, radyo ve video teknolojilerine erişim sağlanır. Son tüketici için alım fırsatı, çalışana adayları için iş olanağı demek olan ürün yelpazesi, ulusal, uluslar arası ve yerel düzeyde kuruluşlar tarafından sunulan geniş bir yelpaze barındırır.

Ankara'da telekomünikasyon sektöründe hangi pozisyonlarda istihdam sağlanır?

Bilgisayar, yazılım ve iletim sistemlerinden eşit oranda yararlanan Ankara telekomünikasyon sektörü, bu alanlarda uzman mühendis ve yazılımcı adaylarına geniş istihdam olanakları sunar. Uygulama ve web geliştiriciler ile tasarımcılar, sektörün temel yardımcı kadroları arasında gelir. Teknolojik üretim, tasarım ve sunum süreçlerinin lokolomotifleri olarak görülen bakım, onarım, kontrol, montaj elemanları, teknik kademelerde çeşitli pozisyonlarda görev alabilirler. Şirket yönetimi kadrolarında muhasebeci, insan kaynakları uzmanı, kalite yöneticisi gibi uzman çalışanlar ihtiyaç duyulur. Kullanıcılara sunum noktasında öne çıkan pozisyonları ise satış temsilciliği, müşteri temsilciliği ve çağrı merkezi elamanlığı oluşturur.

Ankara'da telekomünikasyon sektöründe eleman olarak çalışılabilecek pozisyonlar nelerdir?

Belirli bir diploma koşuluna dayanan veya dayanmayan birçok Kariyer.net iş ilanını, Ankara telekomünikasyon sektöründe eleman olmak isteyen adaylara hitap eder. Bu noktada ofis koşullarının standart işlemlerden sorumlu masa başı görevlileri arasında, asistanlık veya farklı tanımlarla görev alabilirsin. Telefon veya bilgisayarla diyalog gerektiren müşteri temsilciliği, çağrı merkezi elemanlığı gibi görevlerin yanı sıra çok daha aktif bir iş olan satış temsilciliği pozisyonlarına göz atabilirsin. Meslek lisesi mezunları ile bakım, onarım gibi işlemlerde deneyimli adaylara hitap eden teknik eleman pozisyonu ise fırsata dönüştürebileceğin bir diğer fırsat.

notifications İş Alarmı kur