29

Antalya Garson İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Garson cancel
Antalya cancel
Gizia Moda Tekstil San Ve Dış Tic.Ltd. Şti
Garson - Antalya (Lara) Cale Coffe Lounge
Gizia Moda Tekstil San Ve Dış Tic.Ltd. Şti
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
12 gün

Antalya Garson İş İlanları

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya tarihî ve doğal güzelliklerinin yanı sıra gelişmiş turizm ve hizmet sektörleriyle de öne çıkar. Pek çok otel ve restorana ev sahipliği yapan kentte bu alanda farklı pozisyonlarda pek çok iş olanağı mevcuttur. Hizmet sektörünün yeme içme ayağının en önemli kollarından biri olan garsonluk da Antalya’da öne çıkan meslek grupları arasında yer alır. Eğer Türkiye’nin en gözde sahil şeritlerinden birinde çalışmak istiyorsan Antalya’da garsonluk yapmayı düşünebilirsin. Kariyer.net’te yer alan güncel Antalya garson iş ilanları, sana uygun fırsatlar barındırır. Garsonluk mesleği hem tam zamanlı hem yarı zamanlı hem de dönemsel olarak yapılabilen esnek bir iştir. Bu nedenle sana uygun tüm çalışma şekillerini Antalya’da bulabilirsin. Antalya garson iş ilanları ile başvurularını yaparak, yeni çalışma arkadaşlarını arayan; otellerde, tatil köylerinde, plajlarda, restoranlarda, kafelerde ve barlarda çalışma imkânı elde edebilirsin. Garsonluk mesleğinde başarılı olursan, şef garsonluk ve kişiye özel garsonluk gibi pozisyonlara yükselmen de mümkündür. Kariyer.net’te profilini oluşturduktan sonra ilgini çeken işletmelere başvurularını yapabilirsin. Antalya’da garson olarak çalışmaya hemen başlayabilir ve kariyerine Türkiye’nin turizm odaklı bu şehrinde devam edebilirsin.

Antalya’da Garson Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Antalya garson iş ilanları yeni olanlarını yayınlayan firmalar, çalışma arkadaşlarından bekledikleri özellikleri ilgili ilanlarda açıkça sıralar. Garson olarak çalıştığın süre boyunca sürekli olarak servis yapman ve insanlarla iç içe olman gerekir. Bu nedenle garsonluk yapacak elemanların, dış görünüşüne ve temizliklerine özen göstermesi beklenir. Titiz ve çalışkan olduğunu göstermen de hem işveren hem de müşterilerin önemsediği konulardan biridir. Garsonluk çok çeşitli işletmelerde ihtiyaç duyulan pozisyonlardan biridir. Bu nedenle çalışma hayatında hangi özelliklere sahip olman gerektiğin konusunda iş yerinin kapasitesi ve verdiği hizmetler de belirleyici olur. Antalya garson iş ilanları bugün yayınlananlarını kariyer.net’ten güncel olarak inceleyebilirsin. Böylece, ilgili ilanlara bakarak işverenlerin, garsonluk yapacak elemanlardan beklentilerinin ne olduğunu anlayabilirsin. Eğer otelde çalışmayı düşünüyorsan, giriş seviyesinde de olsa İngilizce, Rusça ve Arapça gibi dilleri bilmen sana artı puan kazandırır. Ancak bir restoranda çalışmayı istiyorsan, mutfak ve müşteri arasındaki ilişkiyi kuran güçlü bir iletişim diline sahip olman önem kazanır. Bu nedenle  Antalya garson iş ilanları bayan veya erkek kategorilerinde yer alan detaylara dikkat etmen oldukça önemlidir. Aranan özelliklere uygunluğuna göre başvuru kariyer.net’ten hemen gerçekleştirebilirsin. 

Antalya’da Garsonların Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Antalya’da garsonluk yaparken seni nasıl bir çalışma ortamının beklediği tamamen işletmeyle alakalıdır. Yarı zamanlı veya dönemsel çalışarak ek gelir elde edebilir, tatil köyü, plaj, çay bahçesi gibi farklı ortamlarda çalışma şansı elde edebilirsin. Garson iş ilanları Antalya ve çevre ilçelerinde değişik çalışma koşulları da sana sunulabilir. Örneğin, Kemer, Belek, Side gibi çevre ilçelerde bir otelde çalışırsan servis yatılı olarak görev yapma olanağı bulabilirsin. Ayrıca mesain boyunca yemek ihtiyacın da işletmenin mutfağı tarafından karşılanır. Tüm bunların yanı sıra, Antalya’da görev alacağın işletmelerde senden beklenen bazı ek vazifeler de bulunur: 

  • Paspas, toz alma, masaları silme gibi basit temizlik işlemlerini yapmak. 
  • Depoya mal taşımak .
  • Masalarda biten baharat ve şeker gibi maddeleri yenilemek. 
  • Müşterilerin ek ihtiyaçlarına cevap vermek.
  • Arada kasa bölümüne destek olmak gibi işler senden talep edilebilir.

Bu çalışma ortamları ve iş şartları senin için uygunsa kariyer.net’ten başvurularını tamamlayarak Antalya’da garson olarak meslek hayatına devam edebilirsin. 

Antalya’da Garsonlar Ne İş Yapar?

Antalya garson iş ilanları bay başlığı üzerinden başvurduğun işte çalışırken farklı görevlerde yer alabilirsin. Balık restoranında çalışıyorsan farklı, Çin restoranında görev alıyorsan daha değişik hizmetlerde bulunman gerekebilir. İşletmenin vizyonuna ve konseptine göre senin sorumlulukların da değişir. Antalya garson ilanları, adayları nasıl vazifelerin beklediği konusunda bilgi verir. Bununla beraber ilan detaylarını inceleyerek de bazı konularda fikir sahibi olabilirsin. Misafirin siparişlerini dikkatli dinlemek ve ezberlemeye çalışmadan not almak da garsonların temel vazifeleri arasındadır. Sipariş edilen yemekleri, istenen sırada, taze ve sıcak getirmeli, müşterileri gözlemleyerek servislerini uygun zamanda kaldırmalısın. Ayrıca gerektiğinde, özellikle de otantik menüsü olan bir restoranda çalışıyorsan, menüye hâkim olman ve müşterileri yönlendirebiliyor olman da önemlidir. 

Antalya’da garson olarak nasıl iş bulurum?

Antalya'da garson iş ilanlarını kariyer.net’i kullanılarak rahatlıkla bulabilirsin. Öncelikle şehirlerden Antalya’yı seçmeli ve ilgini çeken ilçeleri işaretlemelisin. Ardından sektör ve pozisyon konusundaki tercihlerini de arama özelliklerine girerek sana uygun olan ilanları anında görüntüleyebilirsin. Beğendiğin ilanları kaydederek tek bir yerde toplayabilir ve ardından başvurularını yapabilirsin. 

Antalya’daki garsonluk iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmelidir?

Antalya’da garson olarak işe girmeden önce mutlaka işverenin sağladığı sosyal hakları öğrenmelisin. Daha sonra ulaşım ve toplu taşıma imkânı gibi konuları netleştirmen de senin için uygun olur. Bir diğer önemli kriter de alacağın ücrettir. Antalya’da garson maaşları elemanın yabancı dil bilip bilmemesi, geçmiş tecrübelerine ve çalışma saatlerine göre değişkenlik gösterir. 

Antalya’daki garsonluk iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Antalya garson iş ilanı başvurularının başarılı sonuçlanması için tek yapman gereken kariyer.net’te sağlam bir profil oluşturmaktır. Bu profilde; eğitimini, yeteneklerini ve önceki garsonluk tecrübelerini mutlaka sıralamalısın. Profilinin detaylı olması başvuru süreci için önemli olabilir. Daha sonra bu istediğin tüm ilanlara bu güncel özgeçmişinle başvurabilir ve çalışmaya hemen başlayabilirsin. 

Antalya’da garsonluk iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Antalya iş ilanları yayınlayan firmalar, adaylardan değişik kriterler bekler. Bunlardan en önemlisi başvuran kişinin geçmiş garsonluk deneyimidir. Eğer daha önceden bir yerde garson olarak çalıştıysan bunu mutlaka işverene bildirmelisin. Sana avantaj sağlayacak diğer bir kriterler ise işletmenin benzeri bir yerde önceden çalışmış olman ve iyi bir referans sahibi olmandır. Eğer deneyimin yoksa, kariyer.net’in arama seçeneklerinden deneyim seviyesi bölümünde filtreleme yaparak vasıfsız eleman arayan yerleri bulabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya garson iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Antalya garson iş ilanlarına başvurmak için öncelikli olarak Kariyer.net üzerinden buna uygun bir öz geçmiş hazırlaman gerekir. Garsonluk ilanları birçok kişi için oldukça çekici bir seçenektir. Bir turizm şehri olan Antalya'da bu mesleği icra etmek harika bir dil pratiği imkanı olarak görülür. Bu nedenle turistik bölgelerde garsonluk yapmayı düşünüyorsan, asgari düzeyde dil hakimiyetine sahip olman gerekebilir. Ardından ilanlara dilediğin ölçüde başvurabilirsin.

Antalya garson iş ilanları en çok hangi ilçededir?

Antalya'da garsonluk son derece popüler bir meslektir. Çoğunlukla üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen bu meslek, kişiler tarafından profesyonel düzeyde gerçekleştirebildikleri düzenli bir meslek olarak da görülebilir. İş ilanlarının hangi ilçelerde yoğunluk gösterdiği ise dönemler arasında farklılık gösterebilir. İlanları düzenli olarak takip ederek gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

En kazançlı Antalya garson iş ilanları nelerdir?

Meslekten elde edilecek kazanç, kişinin profesyonellik seviyesine, tecrübesine ve yetilerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle kazanç meselesi biraz da işe başvuracak kişinin nitelikleri etrafında şekillenir. Bu nedenle genel geçer bir durumdan söz etmek zordur. Antalya garson ilanlarının detay bölümünde ücret bilgisine şeffaf bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz belli bir fiyat aralığı için özel filtreleme de yapabilirsiniz.

Antalya garson iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

Antalya garson iş ilanlarından haberdar olabilmek için Kariyer.net adresinden yeni ilanları düzenli olarak kontrol edebilir, dilersen bildirimleri açarak ilanlardan anında haberdar olabilirsin. Öz geçmişini hazırlayarak her an iş ilanlarına başvuracak şekilde yeni ilanların eklenmesini bekleyebilirsin.

notifications İş Alarmı kur