Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
163

Artvin İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Artvin cancel
TÜVTÜRK

İstasyon Amiri (Karadeniz Bölgesi)

TÜVTÜRK
Düzce +11 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Experis Turkey

Call Center Customer Representative ( Slovakia )

Experis Turkey
İstanbul (Tümü) +14 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Artvin İş İlanları

Karadeniz’in doğusunda yer alan Artvin, uluslararası ticaret, sanayi, tarım ve hayvancılık bakımından gelişmiş bir ildir. Artvin Sanayi ve Ticaret Odası’na bağlı pek çok şirket, bu bölgede hizmet vermektedir. Kariyer.net Artvin iş ilanlarını incelediğimizde, host ve hostes, satış elemanı, pazarlama elemanı, misafir ilişkileri müdürü, satın alma müdürü, evde çalışan çağrı merkezi elemanı, bankacılık ürünleri satış elemanı, sigorta danışmanı, finansal değerlendirme uzmanı, oto servis personeli, oyuncu, tıbbi ürün satış temsilcisi, vasıfsız personel, şoför, kasa sorumlusu, muhasebe ve ön muhasebe elemanı gibi onlarca ilanın olduğunu görürüz. Artvin iş ilanları  iş arayan adaya ulaştırılması sürecinde Kariyer.net pek çok ilan yayınlamakta ve istihdamın hızlı şekilde yapılmasına katkıda bulunmaktadır. Hopa ve Borçka, en çok iş araması yapılan iki ilçedir. Hopa iş ilanları olarak ayrıca bir şekme olduğu gibi, Borçka iş ilanları olarak hazırlanan ilan listeleri de mevcuttur.

Artvin İşkur iş ilanları ile iş bulmak mümkün mü?

İşkur, işveren ve işçinin buluşturulması, istihdamın sağlanması ve işsizlik maaşının düzenlenmesi gibi görevler yapmaktadır. İş bulmak üzere İşkur’a başvuran adaylar, alanları ve yetkinlikleri dahilindeki iş ilanlarına başvurarak şanslarını denemektedirler.

Artvin banka iş ilanları başvurusu için neler yapılmalıdır?

Artvin’de şubesi bulunan bankalar, dönemsel olarak işe alım yapmaktadırlar. Bu banka şubeleri, çeşitli kanallarla iş ilanları yayınlar. Bu kanallardan biri de Kariyer.net’dir. Kariyer.net Artvin banka iş ilanları olarak araştırma yapılırsa, bu ilanlar görüntülenip başvuru yapılabilir.

Tüm bunların haricinde Artvin Belediyesi’nin yayınladığı iş ilanları da vardır. Bu ilanlar, çeşitli kanallarla duyurulur. Belediye’de çalışmak isteyen kişiler, Artvin Belediyesi iş ilanları olarak araştırma yaparak bu ilanlara ulaşabilirler.

Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyor ve Artvin’de yaşıyorsanız, Kariyer iş ilanları arasında, Artvin iş ilanları için açılmış sayfalara göz atabilir, ilanları inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Artvin ilinde stajyer pozisyonunda iş ilanları var mı?

Artvin, Karadeniz Bölgesi’nin doğu ucunda yer alan doğayla iç içe bir şehirdir. Turizm sektörü oldukça gelişmiştir. Ayrıca hizmet sektöründe ve eğitim sektöründe de öne çıkan bu şehir; staj pozisyonlarında da farklı alternatifleri bir araya getirir. Staj ilanlarında belirtilenleri göz önünde bulundurarak alanınızla ilgili alanlarda, hizmet ve eğitim gibi sektörlerdeki staj ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Artvin'de üniverste mezunları için iş olanakları nelerdir?

Artvin'de farklı sektörlerde birçok iş ilanı yayınlanır. Eğitim, sağlık, hizmet gibi birbirinden farklı sektörlerde herkesin kriterlerine uygun iş ilanları olduğu görülebilir. Bu nedenle öğretmenlik ve mühendislik gibi alanlarda üniversite mezunu birçok kişiye ihtiyaç bulunur. Öğretmenlik ve mühendislik alanlarında çalışabilmek için ilgili bölümlerin dört yıllık lisans programını tamamlamış ve bu programdan başarıyla mezun olmuş olunması gerekir.

Artvin'de mavi yaka iş ilanları nelerdir?

Artvin, farklı iş ilanlarını bünyesinde barındıran bir şehirdir. Yetiştirilmek üzere adaylar arayan mavi yaka iş ilanları arasından da tercih yapmak mümkündür. Artvin'de mavi yaka pozisyonunda çalışabileceğin pek çok meslek kolu bulunur. Teknik servis elemanı, depo salım ve mal kabul elemanı, sürücü kurye ve plastik ustası bunlardan sadece birkaçıdır. İlerlemek istediğin sektörde mavi yaka olarak çalışmaya başlayabileceğin iş ile önemli bir deneyim elde edebilirsin.

Artvin ilinde en çok hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

Artvin, tır şoförlüğünden öğretmenliğe kadar birbirinden farklı birçok alanda iş imkanları sunar. Farklı sektörlerde iş başvurusu yaparken her mesleğin kendine özgü bir yapısı olduğunu unutmamak gerekir. Bu nedenle detaylara dikkat ederek birbirinden farklı alanlara iş başvurusu yapılabilir. Kafe veya restoran işletmelerinde garsonluk, servis elemanlığı yapabilir veya halkla ilişkiler biriminde de çalışılabilir. Genel olarak Artvin; turizm ve hizmet sektörüyle ön plana çıkar.