Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
37

Aydın Söke İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Aydın cancel
Söke cancel
Kipaş Kağıt İşletmeler A.Ş

Mühendis

Kipaş Kağıt İşletmeler A.Ş
Aydın +1 il daha
Başvurmak için
Son gün
Tam zamanlı
29 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
EVKUR Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş.

Satış Elemanı

EVKUR Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş.
İstanbul (Tümü) +41 il daha
Tam zamanlı
4 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Aydın Söke İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Turizm İş İlanları , İzmir Aliağa İş İlanları , Serbest / Freelancer İş İlanları , Kocaeli İzmit İş İlanları , Manisa Salihli İş İlanları

Söke İş İlanları

Aydın'ın Söke ilçesi tarım ve tarıma bağlı sanayi üretimi ile öne çıkan önemli ilçelerden biridir. Coğrafi büyüklük olarak Aydın'ın en büyük ilçesidir ve geniş bir ova üzerine kuruldur. Söke iş ilanları üretim, inşaat ve hizmet sektörü gibi iş kollarında yoğunlaşmaktadır. Oldukça verimli olan Söke Ovası'nda tarımsal faaliyet gelişkindir ve ilçe genelinde büyük bir istihdam sağlamaktadır.

Söke'nin ekonomisi büyük ölçüde pamuk başta olmak üzere tarıma ve tarıma dayalı sanayi mallarına dayanmaktadır. Buğday üretimi ve ilçenin adını taşıyan markası ile un üretimi de önemli bir yer tutmaktadır. Söke Un, Söke Çimento Sanayi, Davas İplik, SEK Süt, Yüksel Seramik, çırçır fabrikaları, tarım makineleri fabrikaları gibi pek çok fabrika ve işletme de Söke'de geniş bir istihdam alanı yaratmaktadır. İrili ufaklı bu fabrikaların yanı sıra Söke iş ilanları ilçedeki pek çok sektörde farklı seçenekler oluşturmaktadır.

Yapı ve inşaat iş ilanları

Söke iş ilanları 2018 döneminde yapı ve inşaat ile üretim ve endüstriyel ürünler kategorilerinde öne çıkmaktadır. Tekstil, seramik porselen, enerji, otomotiv ve eğitim sektörlerinde de istihdam olanakları bulunmaktadır. Söke iş ilanları 2018 dönemi için departman düzeyinde ise dörtte bir oranında satış, dörtte bir oranında mühendislik ilanları olduğu görülmekte, üretim, muhasebe, finans, bakım onarım gibi departmanlar onları izlemektedir.

Söke iş ilanları güncel örnekleriyle pozisyonlar açısından incelendiğinde de satış ilanlarının daha yoğun olduğu gözlenmektedir. Satış danışmanı, satış temsilcisi, satış sorumlusu, mağaza personeli gibi pozisyonlar daha yoğundur. Mimar, mühendis, teknisyen ve operatör gibi başlıklarda da iş ilanları bulunabilmektedir.

Hayvancılık, arıcılık, balıkçılık

Söke'nin coğrafi yapısı hayvancılık açısından da zengin imkanlar sunmaktadır. Süt ürünlerinin işlendiği fabrikaların da bulunduğu Söke'de arıcılık da önemli geçim sektörlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Balıkçılık da önemli bir istihdam alanı olarak gelişmekte, hem deniz balıkçılığı, hem kültür balıkçılığı yapılmaktadır. Bu sektörler yerli Söke halkı için önemli istihdam olanakları sağlamaktadır.

Turizm sektörü ilanları

Söke iş ilanları güncel örnekleri arasında yoğun olarak görülmese de Söke turizm açısından önemli avantajlar barındırmaktadır. Antik kentler, tarihi yapılar, kaya mezarları ve doğal güzellikleri ile turizm bir istihdam sahası olarak öne çıkmaktadır. Söke iş ilanları dönemsel olarak turizme yönelebilmekte, turizm sektöründe yeni iş kapıları açılabilmektedir. Diğer sektörlerde ise part time ya da yarı zamanlı iş ilanları pek göze çarpmamaktadır.

Ayrıca Söke ilçesinde eğitim ve sağlık kurumları, mağaza zincirlerinin yerel şubeleri de istihdam açısından farklı seçenekler oluşturabilmektedir.