Balıkesir Burhaniye İş İlanları

5 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  13.10.2020

  09.09.2020

  Ege Bölge Sezonluk Mağaza Personeli

  Migros Ticaret A.Ş.

  İzmir,Muğla,Balıkesir,Aydın,Çanakkale,Denizli,Manisa ...

  06.05.2020

  Burhaniye İş İlanları

  Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesi, zeytincilik işletmeleri bakımından önemli işletmelere sahiptir. Hatta Burhaniye Zeytinlik Organize Sanayi Bölgesi kurulması planlanmaktadır. Zeytin ve zeytinden elde edilen ürünlerin üretimi ve ihracatında bir dünya markası haline gelmeyi amaçlayan Burhaniye’nin, bu bağlamda pek çok kişiye istihdam yaratması da beklenmektedir. Burhaniye bölgesinde iş arıyorsanız, Kariyer.net Edremit Burhaniye iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinlikleriniz doğrultusunda başvuru yapabilirsiniz.

  Burhaniye iş ilanları, iş verenden, iş arayan adaya ulaştırılırken, pek çok platform kullanılmaktadır. Bunlardan biri de Kariyer.net iş ilanları sayfalarıdır.

  Burhaniye ilçesinde bayanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

  Bayanlara yönelik çıkılan ilanlar genellikle, çay temizlik, bulaşık, hasta ve yaşlı bakıcılığı, çocuk ve bebek bakıcılığı şeklinde olmaktadır. Yaşlı ve hasta bakıcısı olarak çalışacak kişilerin, genellikle yatılı kalıp, hastaya refakat etmesi tercih edilir. Böylece, yaşlının günlük bakımının yapılması, acil bir durumda doktor ve yakınlara haber verilmesi, ilaçlarının zamanında verilmesi, günlük beslenme biçimine uygun yemeklerin hazırlanması gibi işlerden bakıcı personel sorumlu olur. Çocuk ve bebek bakıcılığı, genellikle tam zamanlı veya part time bakıcılık şeklinde olmaktadır. Bakıcı, ebeveynin çocukla ilgilenemediği veya evde olmadığı zamanlarda, çocuğun bakımının yapılması, yemeğinin hazırlanması, çocukla zaman geçirilip gerekli ihtiyaçlarının karşılanması konularında hizmet verir. Çay temizlik ilanları, genellikle, firmalarda çalışacak, firmanın genel temizliği ve personellere çay ikramından sorumlu olacak kişileri istihdam etmek üzere açılır. Bayanlar, bu işlerde çalışabilecekleri gibi, vasıfları ve yetkinlikleri bazında diğer işlere de başvuru yapabilirler. Burhaniye bayan iş ilanları sayfasını, Kariyer.net aracılığıyla takip edebilir, uygun bulduğunuz ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

  İş aramanın kolay yolu Kariyer.net!

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, tecrübe, pozisyon, net maaş aralığı, çalışma saatleri gibi pek çok farklı kriterde filtreleme yaparak, Kariyer.net üzerinden aradığınız ilanlara ulaşabilirsiniz.