Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
1215

Depo Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Depo Elemanı cancel
Pratik Aday Servisi

Depo Sorumlusu

Pratik Aday Servisi
Ankara
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İnce Tekstil

Depo Elemanı

İnce Tekstil
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
2 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 49 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Depo Elemanı İş İlanları

İş ilanları hakkında bilgi vermeden önce, ‘depo elemanı ne iş yapar?’ sorusunu yanıtlayalım. Günümüzde pazarın ve işletmelerin giderek büyümesi sonucu, işletmelerin ürünlerini depolayarak dağıtıma sunma ihtiyaçları da artmıştır. Ürünlerin zamanında ve doğru şekilde teslim alınıp, ilgili kişiye teslim edilmesi, stokların hatasız tutulması ve kontrol edilmesi gibi işlerde uzmanlaşmış elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Depo elemanı, bir depodaki tüm sürece hakim olup, yönetilmesinden sorumlu olan kişidir. Ürünlerin yüklenilip indirilmesi, taşınması, depoyu verimli şekilde kullanarak yerleştirilmesi gibi işlerde gerekli bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak, avantajlı olmaktadır. Kariyer.net depo elemanı iş ilanları sayfasını inceleyerek, yetkinliklerinize uygun ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Depo elemanı iş ilanları nerelerde daha yoğundur?

Sanayi ve ticaretin yoğun olduğu her yerde depo ve sevkiyat elemanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Adaylar, çalışmak istedikleri ile göre iş araması yaparlar. İstanbul’da çalışmak isteyen kişiler, genellikle yolda ve trafikte zaman kaybetmemek adına, ikamet ettikleri yakada bulunan iş ilanlarına birinci tercih olarak başvururlar. Örneğin; İstanbul Anadolu yakasında oturan bir aday, ‘depo elemanı iş ilanları, Anadolu yakası’ olarak araştırma yaparken, Gebze’de oturan bir aday, ‘Depo iş ilanları Gebze’ olarak arama yapar. Kocaeli ve Gebze, sanayi ve üretim tesislerinin yoğunluğundan dolayı, depo ve sevkiyat elemanı ihtiyacı en yoğun olan bölgelerdendir.

Depo elemanı olmak isteyenler, Kariyer.net ile nasıl iş bulabilir?

Depo elemanı arayan firmalar ile depo elemanı olmak isteyen adayları aynı platformda buluşturan Kariyer.net, adayların, profesyonel öz geçmişlerini hazırlayıp, iş başvurusu yapabilecekleri, online bir platformdur. Adaylar, başvurdukları işlerde öncelikli görüntülenmek için, CV’lerini düzenli olarak günceller ve yetkinliklerine uygun olan iş ilanlarına başvuru yaparlar. Başvuruya ön yazı eklemek de yine adayın görünürlüğü açısından faydalı olmaktadır.