keyboard_arrow_down
1553

Depo Elemanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Depo Elemanı cancel
PINAR TEKSTİL LTD. ŞTİ.
Depo Elemanı
PINAR TEKSTİL LTD. ŞTİ.
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Kahve Dünyası
Depo Elemanı
Kahve Dünyası
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
UKİ
Depo Elemanı (Güneşli)
UKİ
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

S.S.BURSA ECZ ÜRE.TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOP.
Depo Çalışanı
S.S.BURSA ECZ ÜRE.TEMİN VE DAĞ KOOP BURSA ECZA KOOP.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
13 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Kron Bisiklet A.Ş.
Depo Elemanı
Kron Bisiklet A.Ş.
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
6 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 32 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Depo Elemanı İş İlanları

Depo elemanı, üretimi yapılmış, depolanması gereken veya sevkiyatı yapılacak ürünleri kontrol eden ve ardından sevk ve teslim edilmesinde rol oynayan kişidir. Depo elemanı çalıştığı deponun tüm işleyişinden haberdar olan ve deponun sorumluluğunu alan kişidir. Her sektör çalışma biçimine göre depo elemanına ihtiyaç duyabilir. Depo elemanının varlığı envanter takibinin düzgün yapılmasında, ürünlerin takibinin yapılmasında ve ürünlerin güncel durumunun kontrol edilmesinde büyük rol oynar. Bu sayede depo elemanı çalışılan işletmenin verim ve karlılığının artmasına fayda sağlamakla beraber, üretimin planlı olmasına da katkı sağlamış olur. Bu meslek kolunda almak istiyorsan farklı sektörlerin iş imkânlarından faydalanabilirsin. Bu sektörlerin iş imkânlarını takip etmek için de kariyer.net'i ziyaret edip, depo elemanı iş ilanlarını inceleyebilir, kendine uygun gördüğün iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depo elemanlığı mesleğini yapmak istiyorsan sahip olduğun iş tanımı ve görevlerinin olduğunu göz önünde bulundurarak bu alanda çalışabilirsin. Depo elemanı; üretimi yapılan, depolanması gereken veya sevkiyatının gerçekleşmesi gereken ürünün teslimini sağlayan meslek elemanıdır. Üretilen malların evrak ve fiziksel durumunun uyuşmasında, depo koşullarının stok yapmaya uygun olup olmadığının araştırılmasında, deponun düzeni ve temizliğinde, stok kaydının güncel olmasında, yıl sonu envanter çalışmalarında, deponun verimli bir şekilde kullanılmasında ve iş güvenliğinin sağlanmasında da sorumluluk sahibi olan kişidir. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda iş yerinin kârlılığını da büyük ölçüde etkileyen depo elemanı üretim yapılan her iş yerinin sahip olması gereken bir personeldir. Bu meslek kolunda ilerlemek ve iş ilanlarını görüntülemek için kariyer.net'i inceleyerek kendi çalışmak istediğin firmayı bulabilir ve depo elemanı iş ilanları İstanbul Avrupa gibi ilanlara başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Depo Elemanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Depo elemanı olarak çalışmak istiyorsan iş ilanlarında bulunan bazı detaylara dikkat ederek başvurularını yapmak senin için çok daha sağlıklı olacaktır. 

  • Bu detayların başında iş ilanlarını yayınlayan şirketlerin senden beklediği görev ve sorumlulukların, senin aldığın eğitime ve deneyimlere uygunluğunun değerlendirilmesi gelir.
  • Firmaların yayınladığı ilanlarda belirtilen nitelikler ve unsurlar kısmı doğrultusunda Gebze depo elemanı iş ilanları gibi ilanlar üzerinden başvurularını yapabilirsin. 
  • Depo sorumlusu olarak senden tam zamanlı, part time ya da vardiyalı olarak farklı zaman dilimlerinde çalışmanı bekleyecek şirketler olabilir. Bu durumları kendi kriterlerin doğrultusunda değerlendirerek şekillendirebilir, çalışmayı düşündüğün il bazında başvurularını gerçekleştirebilir, süreci takip edebilirsin.

Depo elemanı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Depo elemanı iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirmek için öncelikle kariyer.net'i ziyaret etmeli ve güncel depo elemanı iş ilanlarını incelemelisin. Sonrasında çalışmak istediğin firma ve işletmelerin sınıflandırmasını yaparak seçenekleri daraltabilirsin. Çalışmak istediğin firma ve işletmelerin kriterlerini kendi mesleki durumun ve tecrübelerin doğrultusunda değerlendirebilir, başvurularını yapabilirsin.

Depo elemanı iş ilanlarında tam zamanlı iş bulunur mu?

Depo elemanı olarak birçok sektörde iş imkânına sahip olursun. Üretimin yapıldığı şirketlerin çoğu kendine depo alanı yaratır. Bu alanlarda depoda bulunan ürünlerin giriş ve çıkışlarından sorumlu olan depo elemanı çalışma süreleri part time, vardiyalı ve tam zamanlı olarak değişkenlik gösterir. Bu açıdan değerlendirildiğinde tam zamanlı olarak çalışabilirsin. kariyer.net'teki depo elemanı iş ilanları bay ve bayan özelinde yayınlananları inceleyebilirsin.

Depo elemanı iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Her firmanın ve işletmenin depo sorumlusundan beklentileri çalışma şekline göre farklılık gösterebilir, eğitim seviyesi de bu doğrultuda farklılık gösterir. Bu kriterlerin dışında depo elemanı iş ilanlarına bu alanda çalışmak isteyen tecrübeli ya da tecrübesiz herkes başvurularını gerçekleştirebilir. Bu alanda bulunan ilanlara da depo elemanı iş ilanları bayan ve bay kategorileri ile ulaşabilirsin.

Depo elemanı iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Depo elemanı iş ilanlarında iş yerleri senden bazı kriterleri talep edebilirler. Bu kriterler arasında iş yerinin çalışma saatlerine ayak uydurabilme, depoda gerçekleşecek olan sürece hâkim olma, beklenen eğitim seviyesini tamamlamış olma, dinamik, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın olma gibi kriterler yer alır. Bu kriterleri kariyer.net'ten daha rahat görüntüleyebilir, başvurularını tamamlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Depo elemanı ne iş yapar?

Depo elemanı, görev aldığı lojistik deposunda üretilmiş, depolanması gereken veya sevkiyatı yapılacak olan malları kontrol eder, ardından sevk işlemlerinin gerçekleşmesini sağlar. Depo elamanı bir bakıma deponun tüm işleyişine hakim olan kişidir. Depo elemanı, sevkiyatı gerçekleştirilecek olan ve üretimi tamamlanan malların evrak ve fiziksel kontrollerini yapar. Deponun koşullarının stoklamaya uygun olup olmadığının kontrolü, deponun temizliği ve düzenliği gibi konulardan da sorumludur. Deponun en verimli şekilde çalışması ve maliyetlerin düşürülmesi için çalışır. Stok kaydının güncel olması ve malların depodaki konumu hakkında detaylı bilgiye her zaman hakim olman gerekir.

Depo elemanı olmak için hangi belgelere sahip olmak gerekir?

Depo elemanı için istenilen eğitim düzeyi ve belgeler şirketlerin işe alım politikaları doğrultusunda değişmektedir. Şirketler ve firmalar depo sorumlusu işe alımı yaparken genellikle lojistik, depo ve sevkiyat alanlarında deneyimli adayları tercih ederler. Depo elamanı olarak iş başvurusu yapmak istiyorsan herhangi bir belgeye genellikle ihtiyacın olmaz. Ön muhasebe bilgisi iş için önemli olduğundan firmalar bu konuda herhangi bir belge isteyebilir. Deneyimli adaylar avantaj sağlasalar da deneyimsiz veya lise mezunu bile olsan iş başvurunu gerçekleştirebilirsin. Erkekler için askerlikten muaf olma veya bitirmiş olma aranılan özellikler arasındadır. Araç kullanma becerileri de depo elamanı seçiminde önemli bir kriterdir.

Depo elemanları hangi sektörlerde çalışabilir?

Depo elemanı için farklı sektörlerde yayınlanmış birçok iş imkanı bulunmaktadır. Her sektör ve iş kolunda depolama işleyişi farklılık gösterir. Adaylar işleyişe uygun olacak şekilde şartlar doğrultusunda seçilir. Tekstil, hizmet, gıda, sağlık, turizm ve bilişim sektörleri en fazla iş ilanı bulabileceğin sektörlerdendir. Depolama bu sektörlerde önemli bir ihtiyaç ve işleyiş kısmıdır. Kariyer.Net’ ten bu sektörlerdeki iş ilanlarını inceleyebilirsin. Filtreleme kısmından sektör, çalışma şekli, şehir gibi seçenekleri kendine uygun işaretleyebilir, sana uygun işe hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.

Depo elemanı için part-time işler nelerdir?

Depo elemanı iş ilanlarında birbirinden farklı çalışma şekilleri bulunmaktadır. Bu çalışma şekillerinden part time çalışma şekli için yayınlanmış olan iş ilanları da mevcut. Bu işlerden bazıları şunlardır; part time depo elemanı, satış elemanı, satış danışmanı ve yiyecek içecek ekip üyesi. Aranan şartlar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Fakat genellikle mağazacılık sektöründe deneyimli adaylar işe alım konusunda avantaj sağlamaktadır. Değişen vardiya sisteminin bulunduğu bu sektörde esnek çalışma saatlerine uyuyor olman da önemli bir faktör. Depo ve satış konularında deneyiminin olması işe alımlarda sana kolaylık sağlayacaktır.

notifications İş Alarmı kur