Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
568

Dijital Pazarlama Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Dijital Pazarlama Uzmanı cancel
Pratik Aday Servisi

Almanca Bilen E-Ticaret Uzmanı (Hybrid)

Pratik Aday Servisi
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Aslan Tic. Dayanıklı Tük. Malları Ltd.Şti

Dijital Pazarlama Uzmanı

Aslan Tic. Dayanıklı Tük. Malları Ltd.Şti
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital pazarlama uzmanı iş ilanlarında hangi eğitim koşulları aranır?

Dijital pazarlama uzmanı iş ilanlarında genellikle üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar aranır. Dijital Pazarlama, Gazetecilik, Halka İlişkiler veya Reklamcılık, İktisat ve İşletme gibi bölümlerden mezun kişiler bu sektördeki ilanlara başvurabilir. Firmalar, dijital pazarlama pozisyonundaki aday arayışlarında daha çok; adayın internet araçlarını kullanma, içerik oluşturma, SEO, PPC ve sosyal medya pazarlaması gibi becerilere sahip olup olmadığıyla ilgilenir.

Dijital pazarlama uzmanı iş ilanlarında çalışma ortamları nerelerdir?

Dijital pazarlama uzmanları, kurumsal firmalarda ya da ajanslarda, medya ve iletişim sektörü içerisinde birçok alanda çalışabilme imkânına sahiptirler. Aynı zamanda dijital pazarlama uzmanları, freelance olarak da çalışabilir ve işlerini yürütebilirler. Bu durumda bir dijital pazarlama uzmanı olarak ev ortamında bilgisayar başında çalışabileceğin gibi firma ve ajanslarda aktif olarak bulunabilir ve işlerini ofisten de yürütebilirsin.

Dijital pazarlama uzmanı iş ilanları yayınlayan sektörler hangileridir?

Dijital pazarlama uzmanı olarak, medya ve iletişim sektörü içerisindeki birçok alanda çalışabilirsin. Bunun yanında; reklamcılık, içerik üretimi, e- ticaret, sosyal medya, içerik pazarlama, halkla ilişkiler ve web tasarımı alanlarında iş ilanları veren tüm sektörlerde görev alabilirsin.

Dijital pazarlama uzmanı iş ilanlarına nasıl ulaşılabilir?

Dijital pazarlama uzmanı iş ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. Bunun için kariyer.net üzerinden detaylı bir özgeçmiş hazırlaman gerekir. Hazırlayacağın özgeçmişte; eğitim durumunu, yeteneklerini ve -eğer varsa- iş hayatına dair edinebildiğin tecrübeleri detaylı bir şekilde yazmalısın. Kariyer.net'te arama yaptığında sayfada yer alan filtreler sayesinde kendine uygun ülke, şehir, ilçe ve pozisyon, çalışma şekli, eğitim seviyesi gibi kısımları detaylandırabilir ve bu sayede kendine uygun iş ilanlarını kolaylıkla bulabilirsin. Kendine uygun gördüğün ilanlara kariyer.net üzerinden oluşturduğun özgeçmişinle başvuru yapabilirsin.