251

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı cancel
Sami Soybaş Demir San. Tic. AŞ.
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı
Sami Soybaş Demir San. Tic. AŞ.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
URSA TERSANESİ
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı
URSA TERSANESİ
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Firma Bilgisi Gizli
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı
Firma Bilgisi Gizli
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
7 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
Dış Ticaret Operasyonları Yöneticisi - Ankara
Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
14 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
INC PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Export Sales Specialist
INC PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı İş İlanları

Şirketlerin ithalat ve ihracat gibi yurtdışı satış faaliyetlerinde yer alan dış ticaret operasyon uzmanları belirlenen müşterilere ürün satımı gerçekleştirir. Özellikle yurtdışı üzerinde iş yürüten firmaların en çok talep ettiği mesleklerin başında gelen dış ticaret operasyon uzmanları iş ilanlarını Türkiye’nin her yerinde bulabilirsin. Liman ve karayolu taşımacılığında stratejik konumda yer alan şehirlerde daha çok talep gören bu meslek gruplarının iş ilanları için Kariyer.net sistemine göz atabilirsin. Tüm Türkiye’yi içine kapsayan bu siteyle Hakkari’den Edirne’ye kadar her sınırda iş bulabilir, kariyerini istediğin şekilde belirleyebilirsin.

Sadece iş ilanı yayınlamayan bu siteyle meslekleri de enine boyuna araştırabilir, benzer meslekleri karşılaştırarak farkları görebilirsin. Bu durum dış ticaret operasyon uzmanı için de geçerli olur. Özellikle işe girecek adaylar tarafından sıkça araştırılan maaş olgusu bu meslek için senin de ilgini çekebilir.

Eğer bu konudaki bilgileri merak ediyorsan dış ticaret operasyon uzmanı maaşları sayfasını ziyaret edebilir, ortalama ne kadar kazanabileceğini görebilirsin. Buradan çıkan sonuçlarla da yıllık net kazancının ne olduğu hakkında bir tahmin yürütebilirsin. Ayrıca maaş skalasının şehirden şehre, bölgeden bölgeye farklılık göstereceğini unutmaman gerekir.

Bu sayfadan güncel iş ilanları sayfasına da kolayca geçiş yapabilirsin. Eğer güncel ilanların sayfanda daha çok yer edinmesini istersen dış ticaret operasyon uzmanı iş ilanları yeni veya dış ticaret operasyon uzmanı iş ilanları bugün gibi güncel başlıklardan yararlanabilirsin.

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı İş Olanakları

İhracat ve ithalat gibi dış ticaret alanında faaliyet gösteren dış ticaret operasyon uzmanları her türlü kambiyo işlemini bilir. Gerekli mevzuatlarından da haberleri olan bu çalışanlar yurtdışı pazarlarını yürütürken bunların bilincinde hareket eder. Geniş bir iş alanı olduğu için her konuda bilgi sahibi olmaları gereken bu çalışanların disiplinli olmaları gerekir. Şirketleri yurtdışı pazarında temsil ettikleri için diksiyonu çok iyi olması gereken bu çalışanların yabancı dil bilgilerini ustaca kullanır.

Sen de bu özelliklere göre bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorsan bu mesleği seçebilir, fakülteden gerekli eğitimleri alabilirsin. Bu aşamayı başarılı bir şekilde geçtikten sonra iş ilanlarına Kariyer.net aracılığıyla bakmaya başlayabilir, hangi illerden daha çok talep edildiğini gözlemleyebilirsin. Anlaşılır arayüzü kullanımı kolay hale getirirken şeffaflığı sayesinde iş ilanlarıyla ilgili her türlü detaya ulaşabilirsin. Bu site aracılığıyla dış ticaret operasyon uzmanı iş ilanlarına baktığında Marmara Bölgesinin başı çektiğini görebilirsin. 

İstanbul bu bölgede daha çok sivrilse de Bursa, Kocaeli gibi diğer illerde bu meslekten çalışanlar talep edilir. Eğer bu bölgeye yakın oturuyorsan burayı tercih edebilir, iş bulma konusunda avantaj yakalayabilirsin. Eğer Doğu Anadolu veya Karadeniz Bölgesinde ikamet ediyorsan yönünü oradaki büyük şehirlere çevirebilirsin. Bu açıdan baktığında İzmir’de bu işi gerçekleştirmek istersen İzmir dış ticaret operasyon uzmanı iş ilanları sayfasından yardım alabilirsin. Türkiye’nin üçüncü büyük kentindeki iş ilanlarını gösteren bu sayfayla dış ticaret operasyon uzmanı işlerini bulabilir, kıyaslamalarını gerçekleştirebilirsin. İzmir’de eline daha çok veri geçmesini istersen dış ticaret operasyon uzmanı arayanlar veya dış ticaret operasyon uzmanı arayan firmalar gibi genel başlıkları İzmir iliyle birlikte arayabilirsin.

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı İş İlanlarında Dikkatini Vermen Gereken Yerler

Firmalarla ilgili ithalat ve ihracat prosedürlerini gerçekleştiren, onların kar hedefleri doğrultusunda yurtdışı yatırımlarını planlayan kişiler dış ticaret operasyon uzmanı adı altında faaliyet gösterir. Yurtdışı işiyle uğraşan ve her şirkette çalışabilen bu meslekteki iş ilanlarına en kolay Kariyer.net ile ulaşabilirsin. Bu ilanlara bakarken aşağıda yer alan bilgiler ışığında hareket edebilir, yönünü bulma konusunda ondan yardım alabilirsin. 

  • Kendi şehrinden bu mesleği tarayabileceğin gibi büyük şehirlerdeki fırsatları da gözden geçirebilirsin. Eğer kendi şehrinde bu meslekten çalışanlar istihdam ediliyorsa ilk önce buraya bakabilir, iş verenleri ikna etmeye çalışabilirsin. 
  • Staj fırsatlarını iyi değerlendirebilir, iş dünyasını daha yakından tanıyabilirsin. Ayrıca buradan bıraktığın izlenimlerle iş verenleri etkileyebilir, uzun dönemli projeler için onlarla çalışma fırsatı ede edebilirsin. 
  • Sözlü anlamda kendini iyi eğitmen gerekir. Mesleği başarılı bir şekilde ifa etmenin yanı sıra iş mülakatlarında da beden dilinin birçok faydası vardır. Bu anlamda diksiyon kursları senin işini görebilir. 

Uzun ve sıkıcı bir anlatım yerine kısa ve öz olan CV'yi tercih edebilirsin. İyi bir izlenim bırakmanın altın yolları arasında yer alan bu kuralla diğer adaylar arasında kendini belli edebilirsin. Kendini her yönden anlatan CV’nle güçlü yanlarından daha çok bahsedebilir, zayıflıklarını gizleyebilirsin. Böylelikle dış ticaret operasyon uzmanı iş ilanları aramasında bulacağın firmaları daha kolay etkileyebilirsin.

Eskişehir Dış Ticaret Operasyon Uzmanı İş İlanları

İç Anadolu, Ege ve Marmara Bölgesinin kesiştiği yerlerden birini de Eskişehir oluşturur. Her bölgeye olan yakınlığı bu şehri ön plana çıkartır. Öğrenci kenti olmasının yanı sıra yatırımcıların ilgisini çekmesi de bölgedeki en büyük aktörlerden biri olmasında yardımcı olur. Sen de bu şehrin avantajları kullanabilir, kendine istediğin meslekte bir kariyer yolculuğuna başlayabilirsin.

Eskişehir’deki iş potansiyeline baktığında birçok fırsatın olduğunu görebilirsin. Özellikle dış ticaret alanındaki gelişmeleri Kariyer.net aracılığıyla incelediğinde bazı önemli olanaklarının olduğunu keşfedebilirsin. Bunu yaparken de Eskişehir dış ticaret operasyon uzmanı iş ilanları sayfasından yardım alabilir, buradan elde ettiğin verileri kullanarak kariyerini inşa edebilirsin. Bu şehirdeki daha çok veriyi incelemek istersen güncel dış ticaret operasyon uzmanı iş ilanları adında bir tarama başlatabilir, analizlerine yabancı firmaları da dahil edebilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Dış Ticaret Operasyon Uzmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Dış Ticaret Operasyon Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Dış Ticaret Operasyon Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Dış Ticaret Operasyon Uzmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur