Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
96

Doğalgaz İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Doğalgaz cancel
Kazancı Holding

Harita Teknikeri

Kazancı Holding
Batman
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Kazancı Holding

Stok Kontrol Yetkilisi

Kazancı Holding
Mersin
Tam zamanlı
İnsana saygı ödülü
1 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Doğalgaz sektörüne hangi meslek mezunları başvuru yapabilir?

Doğalgaz sektöründe inşaat, makine mühendisleri iş imkanı bulabilir. Çoğu sektörde olduğu gibi muhasebe yetkilileri de doğalgaz sektöründe çalışabilir. Mühendislik bölümleri doğalgaz sektörü içerisinde hat çekiminde, makinelerin bakımında fikir sahibidir. Çoğu sektör içerisinde olduğu gibi doğalgaz dağıtımında da mühendisliğe ihtiyaç duyulur. Muhasebe yetkilileri ise şirketin gelir giderlerinin düzenlenmesinde rol oynar. İşlemleri faturalandırır ve kanuna uygun şekilde düzenler.

Doğalgaz sektöründe muhasebe yetkilisi alımı var mı?

Doğalgaz sektöründe muhasebe yetkilisi alımı vardır. Fatura, gelir ve giderleri takip ederek raporlar. Şirketin muhasebe defterini yönetmekle sorumlu olan muhasebe yetkilileri, bu giderleri faturalandırır. Muhasebe yetkilelerinin, e-fatura, arşiv ve irsaliye konularında bilgi sahibi olması istenir.

Doğalgaz iş ilanlarında stajyer pozisyonunda alımlar var mı?

Doğalgaz sektöründe farklı pozisyonlarda iş ilanları bulunur. Bu pozisyonlardan bir tanesi de stajyerdir. İşverenler tarafından doğalgaz sektöründe çeşitli departmanlarda üniversite veya lise öğrencileri için stajyer alımları yapılır. Bilgi teknolojileri / IT departmanında Yazılım veya Bilgisayar Mühendisliği öğrencileri, bakım / onarım departmanında Elektrik-Elektronik bölümlerinde okuyan öğrenciler, ölçüm tahakkuk departmanında Mühendislik Fakülteleri, İstatistik, Matematik, Ekonometri bölümlerinde okuyan öğrenciler, teknik departmanında Elektrik bölümünden okuyanlar, mühendislik departmanında Makina Mühendisliği bölümünde okuyan öğrenciler için staj yapma imkânı bulunabilir.

Doğalgaz sektörü iş ilanları hangi şehirlerde bulunur?

Doğalgaz sektörü iş ilanları doğalgaz bulunan şehirlerde yayınlanır. İstanbul, Adana, Osmaniye, Eskişehir, Tekirdağ gibi şehirlerde doğalgaz sektörü için çeşitli iş imkanları bulunur.