Doktor Asistanı İş İlanları

17 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  02.04.2020

  09.03.2020

  Doktor Asistanı

  Gizli Firma

  İstanbul(Avr.)

  09.03.2020

  18.03.2020

  16.03.2020

  Genel Cerrahi Uzmanı

  Ahmet ÖZTÜRK Sağlık Hizmetleri

  İstanbul(Avr.),İstanbul(Asya) ...

  03.03.2020

  19.03.2020

  01.04.2020

  28.02.2020

  04.04.2020

  23.03.2020

  Doktor Asistanı İş İlanları

  Doktor asistanları, genellikle Tıbbi Sekreterlik veya Meslek Liseleri’nin Tıp Sekreterliği bölümlerinden mezun olmuş kişilerdir, ancak alaylı şekilde doktor yanında yetişmiş doktor asistanları da vardır. Her işte olduğu gibi doktor asistanlığında da tecrübe çok önemlidir. Hastanın karşılanması, muayeneye hazırlanması, işlemler sırasında hemşirenin alanına girmeyecek konularda, doktora yardım edilmesi gibi konularda görev alırlar. Ayrıca, muayenehanenin temizlenmesi veya temizliğinin kontrol edilmesi de doktor asistanlarının görev tanımları arasında yer alır. Hastaneler, sağlık kuruluşları ve özel muayenehanelerde iş bulabilme imkanları vardır. Siz de Kariyer.net doktor asistanı iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinlikleriniz doğrultusunda başvuru yapabilirsiniz.

  Doktor asistanlarının, kişisel bakım ve hijyenine özen gösteren, çalışma saatlerine uyan, dikkatli, prensipli ve soğukkanlı kişiler olmaları beklenir. Bu alanda, Mersin’de doktor asistanı olarak iş arıyorsanız, ‘Mersin doktor asistanı iş ilanları’ yazarak ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

  Doktor asistanları belirli bir alanda uzmanlaşabilir mi?

  Doktorları asiste eden sağlık personelleri, belirli bir branşta zaman içerisinde tecrübeyle uzmanlaşabilirler. Örneğin, kariyeri boyunca kadın doğum doktorlarının asistanlığını yapmış bir kişinin aynı branşta iş bulması çok daha kolay olur. Kadın doğum doktor asistanı iş ilanları sayfalarını inceleyerek, uygun pozisyonlara başvuru yapabilirler.

  İş ilanlarını araştırırken, şehir filtresini kullanmanın önemi nedir?

  Pek çok aday, iş ararken, ilan özelliklerinde, çalışmak istedikleri şehri filtrelemeyi unutur. Bu da adayın ilgilenmediği ilanları da görmesine neden olur. Örneğin, Adana’da ikamet eden bir aday, ‘doktor asistanı iş ilanları, Adana’ olarak filtreleme yaparken, Ankara’da ikamet eden bir aday, ‘doktor asistanı iş ilanları Ankara’ olarak ilan araması yapar.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, profesyonel öz geçmişinizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.