Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
17

Doktor Asistanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Doktor Asistanı cancel
Manpower

Doktor Asistanı ( İngilizce Bilen)

Manpower
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
31 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Doktor Asistanı İş İlanları

Doktor asistanları, genellikle Tıbbi Sekreterlik veya Meslek Liseleri’nin Tıp Sekreterliği bölümlerinden mezun olmuş kişilerdir, ancak alaylı şekilde doktor yanında yetişmiş doktor asistanları da vardır. Her işte olduğu gibi doktor asistanlığında da tecrübe çok önemlidir. Hastanın karşılanması, muayeneye hazırlanması, işlemler sırasında hemşirenin alanına girmeyecek konularda, doktora yardım edilmesi gibi konularda görev alırlar. Ayrıca, muayenehanenin temizlenmesi veya temizliğinin kontrol edilmesi de doktor asistanlarının görev tanımları arasında yer alır. Hastaneler, sağlık kuruluşları ve özel muayenehanelerde iş bulabilme imkanları vardır. Siz de Kariyer.net doktor asistanı iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinlikleriniz doğrultusunda başvuru yapabilirsiniz.

Doktor asistanlarının, kişisel bakım ve hijyenine özen gösteren, çalışma saatlerine uyan, dikkatli, prensipli ve soğukkanlı kişiler olmaları beklenir. Bu alanda, Mersin’de doktor asistanı olarak iş arıyorsanız, ‘Mersin doktor asistanı iş ilanları’ yazarak ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

Doktor asistanları belirli bir alanda uzmanlaşabilir mi?

Doktorları asiste eden sağlık personelleri, belirli bir branşta zaman içerisinde tecrübeyle uzmanlaşabilirler. Örneğin, kariyeri boyunca kadın doğum doktorlarının asistanlığını yapmış bir kişinin aynı branşta iş bulması çok daha kolay olur. Kadın doğum doktor asistanı iş ilanları sayfalarını inceleyerek, uygun pozisyonlara başvuru yapabilirler.

İş ilanlarını araştırırken, şehir filtresini kullanmanın önemi nedir?

Pek çok aday, iş ararken, ilan özelliklerinde, çalışmak istedikleri şehri filtrelemeyi unutur. Bu da adayın ilgilenmediği ilanları da görmesine neden olur. Örneğin, Adana’da ikamet eden bir aday, ‘doktor asistanı iş ilanları, Adana’ olarak filtreleme yaparken, Ankara’da ikamet eden bir aday, ‘doktor asistanı iş ilanları Ankara’ olarak ilan araması yapar.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, profesyonel öz geçmişinizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.