Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
30

Edirne Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Edirne cancel
Doğa İnsan Kaynakları
Flemenkçe (Hollandaca) Inbound Müşteri Temsilcisi
Doğa İnsan Kaynakları
İstanbul (Tümü) +79 il daha Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
1 gün

Edirne Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanları

Edirne şehri, yoğun nüfusu ve sahip olduğu iş fırsatları sebebiyle Marmara Bölgesi’nin önemli illerinden biri kabul edilir. Edirne şehri; İstanbul, Çanakkale ve Bursa gibi önemli şehirlere yakınlığı sayesinde ekonomisini dinamik tutar. Edirne şehri; madencilik, tarım, üretim ve sanayi alanlarında elde ettiği gelirler ile ekonomisini sürdürür. Hem Edirne şehir merkezinde hem de Edirne’nin ilçelerinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar bulunur. Edirne şehrinin pek çok ilçesinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bu firmalar tarafından iş ilanları yayınlanır. Bu sebeple yıl boyunca pek çok personele iş istihdamı sağlanır. Birçok müşterisi bulunan firmalar tarafından müşteri hizmetleri departmanları kurulur. Edirne çağrı merkezi iş ilanları; bankalar, seyahat acentaları ve telekomünikasyon firmaları tarafından yayınlanır. Siz de müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi alanında yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek, kendinize uygun iş fırsatlarına başvuru yapabilirsiniz.

Edirne Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Temsilcisi İş Olanakları

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcileri, özel şirketlerin ve resmi kurum ya da kuruluşların çağrı merkezi departmanında görevlendirilir. Edirne çağrı merkezi satış temsilcisi ve müşteri hizmetleri ilanları, bünyesinde çağrı merkezi departmanı bulunan firmalar tarafından yayınlanır. Bu ilanlar kapsamında çağrı merkezi temsilcileri; polis, itfaiye ve hastane acil servisi gibi gibi kamu kurum ya da kuruluşlarında, turizm alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından istihdam edilir. Kamu kurum ya da kuruluşlar tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapacak olan adayların mutlaka lise ya da üniversite mezunu olması gerekir. Ayrıca kamu kuruluşunda görev alması sebebiyle adayların sicilinde kamu personeli olamaz gibi ibarelerin yer almaması gerekir. Polis, itfaiye ve hastane çağrı merkezi gibi kamu kurumlarında görev alan personeller acil durumda olan kişiler ile iletişime geçer. Adaylar, acil durumda olan kişilerin bilgilerini yetkili departmanlara aktarmak ile sorumlu olur. Turizm alanında faaliyet gösteren seyahat acentaları, yıl boyunca sıklıkla çağrı merkezi satış temsilcisi adı altında iş ilanı yayınlar. Çağrı merkezi satış temsilcileri, seyahat acentasından rezervasyon yapan ya da yapacak olan müşteriler ile iletişime geçerek seyahat planları hakkında yardımcı olmak amacı ile görevlendirilir. Özel banka kuruluşları tarafından yayınlanan iş ilanlarında ise banka müşterilerinin hesap işlemlerini yapması için personel istihdam edilir. 

Edirne Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi iş ilanları yayınlayan firmalar, başvuru yapacak olan adayların bazı niteliklere sahip olmasını talep eder. Örneğin; adayın 18 ile 40 yaş aralığında olması, akıcı şekilde Türkçe dilini konuşabilmesi ve diksiyonu düzgün olması pek çok iş ilanı detayında yer alır. Edirne 112 çağrı merkezi iş ilanları kapsamında, adayların lise ya da üniversite gibi eğitim kurumlarından mezun olması gerekir. Ayrıca sicilinde kamu personeli olamaz gibi ibarelerin de yer almaması oldukça önemlidir. Bazı iş ilanları içeriğinde, personelin bayan ya da bay olması gibi unsurlar yer alabilir. Bu durumda sahip olunan niteliklere uygun müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi elemanı adaylarının iş ilanlarına başvuru yapması gerekir. Bu sayede tercih edilme şansınız büyük oranda artmış olur. 

Edirne Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Edirne çağrı merkezi iş ilanları yayınlayan şirketler, başvuru yapacak olan adayların çeşitli diplomalara ve eğitimlere sahip olmasını ister. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi olabilmek için üniversitelerin; iletişim, işletme ve iktisat bölümlerinden mezun olması gerekir. Üniversite ve liselerin yanı sıra, çeşitli eğitim kurumlar tarafından satış temsilcilerine özel olarak da sertifika verilir. Diksiyon eğitimi, etkili konuşma eğitimi ve satış teknikleri eğitimi bu alanda alınabilecek çeşitli eğitimlerdir. Bu gibi eğitimleri alarak müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi pozisyonunda kariyer planlanabilir. Bu sayede, sahip olunan sertifika ile kurumsal olarak faaliyet gösteren çağrı merkezi firmalarına başvuru yapılabilir. Bazı firmalar tarafından ilgili belgeler zorunlu olarak talep edilir. Bu belgelere sahip adaylar, başvuru sürecinde avantaj sahibi olur.

Çağrı Merkezi Sektöründe Nasıl İş Bulunur?

Edirne şehrinde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi alanında çalışmak isteyen adaylar pek çok iş fırsatı yakalayabilir. Edirne 182 çağrı merkezi iş ilanları gibi ilanlar aracılığıyla adaylar; 110 alo yangın, 155 polis imdat ve 112 acil servis gibi kamu kurum ya da kuruluşlarında görev alabilir. Adaylar, kamu kuruluşları tarafından veya çeşitli firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarına kariyer.net üzerinden erişilebilir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ve Satış Temsilcisinin Çalışma ve Koşulları Nelerdir?

Güncel Edirne çağrı merkezi elemanı arayanlar kapsamında; part time, yarı zamanlı, tam zamanlı ve home ofis gibi çalışma şekilleri bulunur. Çağrı merkezi temsilcisi genellikle şirketlerin çağrı merkezi departmanında görevlendirilir. Yoğun iş temposunda çalışan satış temsilcilerinin, yoğun iş temposuna alışkın olması gerekir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ve Satış Temsilcisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi satış temsilcisi pozisyonunda kariyer hedefleyen adayların, üniversitelerin; iletişim, iktisat ve işletme gibi bölümlerinden mezun olması gerekir. Ayrıca adaylar, çeşitli firmalar tarafından da verilen eğitimler doğrultusunda Edirne müşteri hizmetleri iş ilanları arasından bir ilana başvuru yapabilir. 

Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ve Satış Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Edirne müşteri hizmetleri eleman arayanların yayınladığı ilanlar çoğunlukla; kamu kurum ya da kuruluşları, telekomünikasyon şirketleri, bankalar ve turizm alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından oluşturulur. Müşteri temsilcisinin görev aldığı firmaya göre aylık kazançları da değişkenlik gösterir. Örneğin, bazı firmalar temsilcinin aylık olarak yaptığı ciroya göre maaş belirler. Bazı firmalar ise aylık olarak yaptığı konuşma süresine göre maaş belirleyebilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Edirne güncel iş ilanları nelerdir?

Edirne güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Edirne iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Edirne iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Edirne iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Edirne iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Edirne iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Edirne iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!