218

Erzurum Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Erzurum cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Erzurum Satış Danışmanı İş İlanları

Erzurum ilinde bulunan farklı bölgelerde aktif satış danışmanı iş pozisyonu bünyesinde görev alabileceğin birçok iş ilanları bulunur. Çoğu ilanın mağazacılık sektörüyle ilgili olduğunu görmek mümkün olabilir. Satış danışmanlığı, satış ve pazarlama konusu baz alınarak oluşturulan şirket ya da firmaların karlarını artırabilmeleri ve büyüyerek devamlılık sağlayabilmeleri için, satış alanında görev yapan kişilere verilen mesleki pozisyondur. Bu işe başvuru esnasında yapılması gereken öncelikli şey ilanların koşullarını detaylı bir şekilde değerlendirmektir. Kriterler açısından sana en uygun olan iş ilanına başvuru yapabilirsin. Bu sektörler arasında ilgini çeken mağazanın çalışma koşulları açısından sana uygun olan Erzurum satış danışmanı iş ilanlarına kariyer.net vasıtasıyla başvurunu yapabilirsin. 

Erzurum'da Satış Danışmanı Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Her mesleği yapabilmek için gerekli olan şartlar olduğu gibi Erzurum'da satış danışmanı olarak çalışmak için de bazı özelliklere sahip olmak gerekir. Bu istenilen özellikler bölgeden bölgeye göre değişebildiği gibi işçi arayan kuruma göre de değişiklik gösterebilir. Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olma şartı başta gelir. Mezun olunması gereken bölümler arasında ise pazarlama, iktisat ya da işletme bölümleri yer alır. Satış danışmanı olarak çalışmak için bu durumun haricinde bir durum daha vardır. Satış danışmanı olarak çalışmak için gerekli olan belgelere sahip olman gerekir. İstenilen eğitim ya da sertifikaya sahipsen kariyer.net'e girerek güncel Erzurum satış danışmanı iş ilanlarına başvurabilirsin.

Erzurum'da Satış Danışmanlarının Çalışma Ortamları ve Koşulları Nasıldır?

Mağaza satış danışmanının sorumlulukları arasında mağaza içerisinde müşteri memnuniyetini sağlamak, ürünlerin tanıtımının doğru yansıtılması ve müşterilere doğru ve kaliteli hizmet vermek bulunur. Satış anlamında tüm detaylara hâkimdir. Çalışılan mağazanın satış yapmasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Mağaza satış danışmanının çalışma ortamı ise hizmet verdikleri sektörlere ait mağazalardır. Bu örnek verilen mağazalar satış danışmanının çalışmış olduğu kurum bünyesine göre değişiklik gösterebilir. Sen de mağaza satış danışmanı olarak bir kariyer hedefliyorsan ve bu alanda iş arıyorsan, kariyer.net üzerinde yayınlanan mağaza satış danışmanı iş ilanlarına bakabilir ve niteliklerin doğrultusunda kendin için uygun olan Erzurum satış danışmanı iş ilanları yeni olanlara başvurularını yapabilirsin. 

Erzurum’da satış danışmanı kaç saat çalışır?

Erzurum'da satış danışmanlarının çalışma saatleri çalıştıkları iş yerlerine göre değişkenlik gösterir. Erzurum’da satış danışmanı elemanı arayan iş yerlerinin yayınladıkları iş ilanları arasında tam zamanlı ya da part time olarak yayınlanmış iş ilanları mevcuttur. Çalışma alanlarına göre de satış danışmanlarının çalışma saatleri farklılık gösterir. Erzurum satış danışmanı iş ilanları yeniler arasından kendine uygun olan saatte iş ilanını seçerek kariyer.net’ten başvurunu yapabilirsin.

Erzurum’da satış danışmanı ne kadar maaş alır?

Erzurum’da yayınlanmış pek çok satış danışmanı iş ilanına ulaşmak mümkündür. Bu ilanları veren firmaların sundukları maaşları da birbirinden farklıdır. Erzurum’da satış danışmanı olarak çalışan kişilerin çalışma koşullarına göre aldıkları maaşlar da farklılık gösterir. Çalışma saatleri, mesaileri ya da çalıştıkları iş yerinin yoğunluğu gibi sebeplerden dolayı maaşları değişebilir. Erzurum satış danışmanı iş ilanları bay ve bayan olarak yayınlanmış iş ilanlarındaki deneyim ve tecrübe de maaşları etkileyebilir.

Erzurum satış danışmanı iş ilanları nerelerde yoğunlaşır?

Erzurum, kalabalık bir il olmasından dolayı pek çok ilçesinde satış danışmanlarına ihtiyaç duyulur. Erzurum'da satış danışmanları için yayınlanmış iş ilanlarına bakıldığında, Erzurum’un bütün bölgelerinde yayınlanmış satış danışmanı iş ilanlarına ulaşılabilir. Erzurum’un hemen hemen bütün bölgelerinde satış danışmanı iş ilanları bulunduğundan tek bir bölgede yoğunlaşmaz. Örneğin Erzurum satış danışmanı iş ilanları bayan olarak yayınlanmış ilanları her ilçesinde görebilirsin.

Erzurum satış danışmanı iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Yayınlanmış Erzurum satış danışmanı iş ilanlarına kariyer.net’i ziyaret ederek ulaşabilirsin. Erzurum bölgesinde yayınlanmış satış danışmanı iş ilanlarını inceleyebilirsin. Sayfada bulunan filtreleme ve akıllı sıralama gibi özellikleri kullanarak Erzurum satış danışmanı iş ilanları arasından sana uygun olan iş ilanlarını bulabilirsin. kariyer.net’ten kendine uygun olan iş ilanlarına başvurunu yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum'da satış danışmanlarının çalışma koşulları nasıldır?

Satış danışmanlığı çalışma koşuları pek çok yerde ortak özellikler gösterir. Satış danışmanı olarak birçok sektörde iş olanağı vardır. başlıca giyim ve tekstil sektöründe çalışan satış danışmanları mağaza içerisinde kurumsal ya tekli işletmelerde çalışabilirler. Tekli işletmelerde çalışan satış danışmanlarının işverenlerine bağlı olarak çalışma saatleri ve görevleri değişkenlik gösterebilir. Kurumsa yerlerde çalışan satış danışmanları için çalışma saatleri ve grevler daha standarttır çünkü markanın belirlediği standartlar doğrultusunda bütün mağazalarında ortaklık gösterir. Bunların yanında gıda, elektronik ve ürün satış alanlarında da satış danışmanı olarak iş bulabilirsiniz. Bütün bu hizmet alanlarında müşterilerle ilişki kurmak ve ürün pazarlamasını yapmak için satış danışmanları görev alır.

Erzurum'da satış danışmanı olarak hangi sektörlerde çalışılabilir?

Satış danışmanı olarak iş dendiğinde akla ilk gelen giyim ve tekstil sektörü gelse de satış danışmanlarının görev yerleri bunlarla sınırlı değildir. Satış danışmanları tabi ki ilk olarak giyim ve tekstil sektöründe çalışabilirler. Kurumsal ya da tikel mağazalarda çalışma imkanları vardır. Bunun yanında birçok sektörde satış danışmanları için iş vardır. Gıda sektöründe marketlerde ürün ve reyon görevlisi olarak çalışabilirler. Elektronik mağazalarında ya da ev eşyaları satan mağazalarda da çalışabilirler. Satış danışmanlığı satış yapılan bütün sektörlerde iş bulma olanağı mevcuttur çünkü satış yapılan her yerde satış danışmanları elemanları çalışır.

Erzurum'da satış danışmanı pozisyonu için dönemsel işler nelerdir?

Erzurum ili kış turizmi ve kış organizasyonları için doğal olarak çok elverişli bir ildir. Çok satıda kış organizasyonları düzenlenen Erzurum ilinde kış dönemlerinde bu organizasyonlarda çalıştırmak için pek çok eleman alımı yapılır. Bu etkinliklerde düzenlenen satış alanlarında çalışmak için satış danışmanları i başvuruları yapabilirler. Spor etkinlikleri, kültür-sanat etkinlikleri ve turizm etkinliklerinde sergilenen ürünler ve hediyelik eşya stantlarında çalışmak için satış danışmanları iş başvurusu yapabilirler

Erzurum'da satış danışmanı pozisyonu için part-time işler nelerdir?

Part-time iş denildiğinde akla gelen ilk işlerden olan satış danışmanlığı ya da satış elemanlığı birçok yerde olduğu gibi Erzurum ilinde de çok ilgi gören bir alandır. Kurumsal ya da tikel mağazalar işlerin yoğun olduğu zamanlar için düzenli elemanlarının yanında part-time elemanları da çalıştırırlar. Pek çok farklı sektördeki satış elemanları için geçerli olan bu durum part-time iş arayan kişiler için çok uygun fırsatlardandır. Part-time çalışma süresinin kısa olması özellikle öğrenciler gibi aslında meşgul olan ancak boş vakitlerini çalışarak değerlendirecek kişiler için satış danışmanlığı ağır fiziksel yoğunluktan kaçınmak için part-time iş arayanlar için uygun mesleklerdendir.

notifications İş Alarmı kur