25

Gişe Yetkilisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Gişe Yetkilisi cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Gişe Yetkilisi İş İlanları

Gişe yetkilisi, farklı alanlarda hizmet veren çeşitli kurumlarda görev alabilir. Gişe yetkilisi görev aldıkları kurumların hizmet alanlarına göre gelen müşterilere bilgi sağlamakta ve diğer çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesinde görev alır. İşveren kurumların çalışma alanlarına göre gişe yetkilisinin görev ve sorumlulukları farklılıklar gösterir. Görev alınan kurumlara bağlı olarak gişelerde görev alan gişe yetkilisi için çeşitli kurumlar iş ilanları yayınlar. Gişe yetkilisi iş ilanları finans alanında hizmet veren kurumlarda veya bilet satışı yapılan çeşitli kurumlarda görev alacak adaylar için daha fazla çalışma olanağı sunar. Gişe yetkilisi ilanları finans alanında hizmet veren kurumlarda çalışmak isteyen adayların çeşitli eğitim seviyelerine sahip olmaları işveren kurumlar tarafından istenir. İşletmelerin çalışma alanlarına göre adaylardan istenilen kriter ve özellikler de farklılık gösterir.

Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar?

Gişe yetkilisi görev aldıkları hizmet alanlarına göre çeşitli sorumluluklara sahiptir. Gişe yetkililerinin aldıkları görev ve sorumluluklar hizmet alanlarına göre değişiklik gösterir. Gişe yetkilisi arayan firmalar finans alanında hizmet veren bankalarda veya bilet satış gibi çeşitli hizmet alanlarında görev yapan kurumlar için iş ilanları içerir. 

  • Gişe yetkilisi olarak görev almak isteyen adaylar sahip oldukları özelliklere göre işveren kurumların kariyer.net’te yayınladıkları iş ilanlarını inceleyerek çeşitli alanlarda hizmet veren kurumlara iş başvurusu yapabilir.
  • Gişe yetkilisi iş ilanı finans sektöründe hizmet veren bankalarda görev alacak gişe yetkilileri için çeşitli iş ilanlarını içerir. 
  • Bankacılık sektöründe görev alan gişe yetkilileri görev aldıkları kurumda, gelen müşterilerinin çeşitli işlemlerinin yapılması ve müşterilere genel çalışma prensipleri hakkında bilgi verilmesi gibi işlerle ilgilenir.
  • Gişe yetkilisi iş ilanları İstanbul iş ilanları bölgede ikamet eden adaylar için çeşitli iş olanakları sunar. 
  • Bankalarda görev alan gişe yetkilileri, görev aldıkları kurumlara bağlı olarak işlemlerin kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlar.
  • Gişe yetkilisi iş ilanları yeni ve güncel olarak kariyer.net’te yayınlanır. Kurumlar bünyelerindeki personel ihtiyaçlarına göre sitede iş ilanları oluşturur.
  • Gişe yetkilileri görev aldıkları kurumların hizmet alanlarına göre sağlık kurumlarında, kuyumcularda veya gişelerin yer aldığı çeşitli kurumlarda görev alabilir.
  • Gişe görevlileri, eğlence ve ulaşım sektöründe bilet kesmek, sağlık sektöründe gelen misafirleri yönlendirmek ve büyük şirketlerde ise gelen misafirleri karşılamak adına da çalışabilirler. 

Gişe Yetkilisi Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Gişe yetkilisi olmak isteyen adayların sahip olmaları gereken çeşitli özellikler yer alır. Bu alanda görev almak isteyen adayların dış görünüşlerine dikkat etmeleri gerekir. Ayrıca diksiyon ve iletişim becerilerinin gelişmiş olması gerekir. Güncel gişe yetkilisi iş ilanları çeşitli özelliklere sahip olan adaylar için iş ilanları içerir. Gişe yetkilisi olmak isteyen adayların bankalarda görev alabilmesi için ilgili bölümlerden mezun olması gerekir. İş ilanlarında adaylar  için farklı eğitim şartları aranır. Gişe yetkilisi arayanlar çalışma alanlarına göre adayların yabancı dil bilgisine sahip olmasını isteyebilir. Birçok işletmenin yayındığı iş ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşılabilir. Kurumların yayınladıkları iş ilanları içinden uygun niteliklere ve özelliklere sahip olduğun iş ilanlarına online olarak başvuru yapabilirsin. Bursa gişe yetkilisi iş ilanları çeşitli bölgeler için yayınlanan iş ilanlarını filtrelemeni sağlar. 

Gişe Yetkilisi Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Gişe yetkilisi çalışma ortamı ve koşulları görev alınan işletmelere  göre farklılıklar gösterir. Kurumların hizmet alanları ve çalışma prensiplerine göre adaylara sunulan şartlar farklılıklar gösterir. Kurumlar bünyelerinde görev alan adaylara farklı çalışma imkânları ve şartlar sunar. Gişe yetkilisi iş ilanları bayan ve bay adaylar kariyer.net üzerinde birçok iş ilanına sahiptir. Türkiye’nin birçok bölgesi için yayınlanan iş ilanlarında adaylara hızlı ve pratik bir şekilde ulaşılabilir. İzmir gişe yetkilisi iş ilanları bölgede ikamet eden adaylar için görev alabilecekleri iş ilanlarını içerir. Adaylar ikamet ettikleri bölgede yer alan iş ilanlarına sitede filtreli arama yaparak hızlı bir şekilde ulaşabilir. Gişe yetkilisi iş ilanları bay ve bayan adaylar için çeşitli çalışma şekilleri sunar. Kurumlarda adaylar tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak görev alabilir. Çalışma şekilleri ayrıca vardiya sistemine göre veya gece ve gündüz olarak farklılıklar gösterebilir. Sektörel anlamda finans ve ulaşım sektöründe masabaşında çalışan gişe yetkilileri, eğlence ya da sağlık sektöründe ayakta çalışmak durumunda olabilirler.

Gişe yetkilisi çalışma alanları nelerdir?

Gişe yetkilisi olarak görev almak isteyen adaylar için geniş çalışma alanları yer alır. Çeşitli alanlarda hizmet veren kurumlar bünyelerinde görev alacak gişe yetkililerine ihtiyaç duyar. Sağlık, finans sektöründe bankalarda ve eğlence alanında sinema, tiyatro gibi yerlerde hizmet veren birçok kurum kariyer.net’te iş ilanları yayınlar.

Gişe yetkilisi iş ilanlarında adaylardan istenilen özellikler nelerdir?

Gişe yetkilisi iş ilanlarında kurumların çalışma alanlarına göre adaylardan istenilen özellikler farklılık gösterir. İş ilanlarında adayların farklı eğitim seviyelerine sahip olmaları istenebilir. Bankacılık sektöründe görev almak için adayların bu alanda eğitim veren bölümlerden mezun olmaları beklenir. 

Gişe yetkilisi bankacılık sektöründe görev alabilir mi?

Finans alanında hizmet veren bankacılık sektörü, bünyesinde görev alabilecek gişe yetkililerine ihtiyaç duyar. Bu alanda adaylar yeterli eğitim seviyesine sahipse bankacılık sektöründe görev alabilir. Bankacılık sektöründe gişe yetkilileri için birçok iş ilanları bulunur. Adaylar kurumların yayınladıkları iş ilanlarına kariyer.net üzerinden kolayca ulaşabilir.

Gişe yetkilisi çalışma şekilleri nelerdir?

Gişe yetkilisi olarak görev almak isteyen adaylar için çeşitli çalışma şekilleri yer alır. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak farklı çalışma şekillerinde görev alabilirler. Ayrıca gişe yetkilisine ihtiyaç duyan kurumlar çalışma prensiplerine göre adaylara farklı çalışma şekilleri sunabilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Gişe yetkilisinin görev ve sorumlulukları nelerdir?

Gişe yetkilileri bankaların gişelerinde görev yapar. Gişe yetkililerinin birçok farklı görevi ve sorumluluğu bulunur. Bankaya gelen müşterilere yapmak istedikleri temel işlemlerde yardımcı olmak gişe yetkililerinin görevidir. Bu bakımdan gişede çalışan yetkililer bankaya gelen müşterilerin para yatırma ve para çekme işlemlerini yapar. Bununla birlikte gişe yetkilileri; fatura ödeme, havale ya da EFT işlemlerini gerçekleştirir. Temel bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan gişe yetkilileri birçok farklı bankada iş olanağı bulabilir.

Gişe yetkilisi kaç saat çalışır?

Gişe yetkilileri bankaların çalışma saatleriyle uyumlu olarak çalışır. Bankalarda çalışan gişe yetkilileri, genellikle sabah 9’da iş başı yapar. Ayrıca akşam 17’de gişe yetkililerinin mesaisi son bulur. Diğer yandan çalışma saatleri kuruma bağlı olarak belirli ölçüde esneyebilir. Gişe yetkililerinin çoğu tam zamanlı olarak çalışır. Bununla birlikte çeşitli özel günlerde bankaların kapalı olduğu durumlarda gişe yetkilileri de tatil yapar.

Gişe yetkilisi part-time mı çalışır?

Birbirinden farklı birçok bankada gişe yetkilisi olarak çalışabilecek elemana ihtiyaç duyulur. Bankalar gişe yetkilisine ihtiyaç duyduklarında bu alanda iş ilanı yayınlar. Gişe yetkilileri için yayınlanan ilanlarda genellikle tam zamanlı çalışma kriteri görülür. Öte yandan bankalarda duyulan eleman ihtiyacına ya da bankaların yoğunluğuna bağlı olarak part-time olarak çalışabilecek gişe yetkililerine ihtiyaç duyulabilir. Böyle durumlarda bankalar part-time çalışma şeklinde çalışacak gişe yetkilileri için iş ilanları yayınlar.

Gişe yetkilisi iş ilanlarına nereden ulaşılır?

Gişe yetkilisi olarak çalışmak isteyen kişiler bu alanda yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir. Gişe yetkilisi iş ilanlarına ulaşmak için İnternet kolay yollar arasında yer alır. Adaylar, Kariyer.net üzerinden gişe yetkilisi iş ilanlarına ulaşabilir. Arama kısmına “gişe yetkilisi” yazarak firmaların bu alanda yayınladığı ilanlar listelenebilir. Ayrıca adaylar, bulunduğu konuma ve tecrübe seviyesine göre filtreleme yaparak kendisine uygun gişe yetkilisi iş ilanlarına ulaşabilir.

notifications İş Alarmı kur