Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
21

Gişe Yetkilisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Gişe Yetkilisi cancel
Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

Avrupa 1 Bölgesi Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
38 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gizli Firma

Forex Uzmanı

Gizli Firma
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
12 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Gişe yetkilisinin görev ve sorumlulukları nelerdir?

Gişe yetkilileri bankaların gişelerinde görev yapar. Gişe yetkililerinin birçok farklı görevi ve sorumluluğu bulunur. Bankaya gelen müşterilere yapmak istedikleri temel işlemlerde yardımcı olmak gişe yetkililerinin görevidir. Bu bakımdan gişede çalışan yetkililer bankaya gelen müşterilerin para yatırma ve para çekme işlemlerini yapar. Bununla birlikte gişe yetkilileri; fatura ödeme, havale ya da EFT işlemlerini gerçekleştirir. Temel bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan gişe yetkilileri birçok farklı bankada iş olanağı bulabilir.

Gişe yetkilisi kaç saat çalışır?

Gişe yetkilileri bankaların çalışma saatleriyle uyumlu olarak çalışır. Bankalarda çalışan gişe yetkilileri, genellikle sabah 9’da iş başı yapar. Ayrıca akşam 17’de gişe yetkililerinin mesaisi son bulur. Diğer yandan çalışma saatleri kuruma bağlı olarak belirli ölçüde esneyebilir. Gişe yetkililerinin çoğu tam zamanlı olarak çalışır. Bununla birlikte çeşitli özel günlerde bankaların kapalı olduğu durumlarda gişe yetkilileri de tatil yapar.

Gişe yetkilisi part-time mı çalışır?

Birbirinden farklı birçok bankada gişe yetkilisi olarak çalışabilecek elemana ihtiyaç duyulur. Bankalar gişe yetkilisine ihtiyaç duyduklarında bu alanda iş ilanı yayınlar. Gişe yetkilileri için yayınlanan ilanlarda genellikle tam zamanlı çalışma kriteri görülür. Öte yandan bankalarda duyulan eleman ihtiyacına ya da bankaların yoğunluğuna bağlı olarak part-time olarak çalışabilecek gişe yetkililerine ihtiyaç duyulabilir. Böyle durumlarda bankalar part-time çalışma şeklinde çalışacak gişe yetkilileri için iş ilanları yayınlar.

Gişe yetkilisi iş ilanlarına nereden ulaşılır?

Gişe yetkilisi olarak çalışmak isteyen kişiler bu alanda yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir. Gişe yetkilisi iş ilanlarına ulaşmak için İnternet kolay yollar arasında yer alır. Adaylar, Kariyer.net üzerinden gişe yetkilisi iş ilanlarına ulaşabilir. Arama kısmına “gişe yetkilisi” yazarak firmaların bu alanda yayınladığı ilanlar listelenebilir. Ayrıca adaylar, bulunduğu konuma ve tecrübe seviyesine göre filtreleme yaparak kendisine uygun gişe yetkilisi iş ilanlarına ulaşabilir.