749

Hizmet Personeli İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Hizmet Personeli cancel
Doğan Çanta - Talipsan Mağzacılık Aş.
Satış Danışmanı
Doğan Çanta - Talipsan Mağzacılık Aş.
Konya +2 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

E

Barista
EMİRGAN SÜTİŞ ,PARK ZİRVE ADANA ŞUBESİ
Adana İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ
Servis Garsonu
YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ GAZİOSMANPAŞA HASTANESİ
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

File
İzmir Bölge Kasa Reyon Personeli
File
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 15 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Hizmet Personeli İş İlanları

Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet sektöründe çalışmak üzere elemanlara ihtiyaç duyulur. Hizmet sektörü arasında önde gelen hizmet personelleri müşterilerin ve şirketin beklentisi dahilinde hizmet etmekle yükümlüdür. İstanbul’da, Muğla’da ya da Antalya, Mersin gibi pek çok şehirde çalıştırmak üzere hizmet personellerine ihtiyaç vardır. Hizmet personeli iş ilanlarına başvuru yaparak çalışmak istediğin departmana bağlı olarak hizmet alanında çalışmaya başlayabilirsin. Sağlık sektöründen turizm sektörüne kadar pek çok departmanda çalışabileceğin hizmet personeli iş ilanları sayesinde hizmet sektöründe rahatlıkla iş bulabilirsin. Hasta kabul sorumlusundan garsona, pastane şefine ya da resepsiyoniste kadar pek çok meslek grubunda çalışabilirsin.

Hizmet Personeli Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Farklı meslek grubunda hizmet personeli olarak çalışabilmen için farklı özelliklere sahip olman gerekir. Özelliklerin çalışacak olduğun departmana bağlı olarak da şekillenir. Örneğin; resepsiyonist olarak turizm sektöründe çalışmak istiyorsan sahip olman gereken yetenekler arasında öncelikle yabancı dil bulunur. Bunların yanı sıra iletişim yönünden de kuvvetli olman misafir memnuniyeti odaklı çalışman ve aynı zamanda empati yeteneğinin güçlü olması gerekir. Bunların yanı sıra hasta kabul görevlisi olarak çalışmak istiyorsan da sahip olman gereken özellikler arasında hasta güvenliği ve memnuniyetine önem vermek, dış görünüş ve kişisel bakımına da özen göstermek yer alır. Tüm bu unsurlar dahilinde çalışmak istediğin farklı meslek grubuna bağlı olarak çeşitli özelliklere sahip olduğun takdirde güncel hizmet personeli iş ilanlarına rahatlıkla başvurabilir ve buralarda çalışma imkanı bulabilirsin.

Hizmet Personelleri Ne İş Yapar?

Hizmet personellerinin yapacağı işler genel olarak departmanı bağlı olarak değişkenlik gösterir. Turizm sektöründe çalışacak olan hizmet personelleri müşteri memnuniyetini ön plana koyarak yoğun ve esnek çalışma koşullarında, otellerde ya da çeşitli yerlerde görev alabilirler. Konukları karşılamak ve kayıtları yapmak departmanlara iletilmesini sağlamak ve resepsiyon kayıtlarının doğruluğunu denetlemek gibi görevleri bulunur. Bunların yanı sıra hasta kabul görevlisi olarak sağlık sektöründe çalışacak kişiler ise hasta güvenliğine önem vererek hastaları ziyaret eden kişileri kabul eder. Bunların yanı sıra garsonluk, baristalık ya da barmenlik yapacak olan kişiler de müşterilerin memnuniyet doğrultusunda görevlerini yerine getirir.

Hizmet personeli olarak part-time çalışma olanakları nelerdir?

Hizmet personeli olarak hasta kabul sorumlusu, garsonluk, pastane şefi, resepsiyonist ya da baristalık iş gruplarında çalışabilirsin. Part time olarak çalışabileceğin iş ilanları şirketlerin yayınlamış oldukları iş ilanlarındaki çalışma şekli kısmında yer alır. Şirketlerin hizmet personeli olarak çalıştırmak istediği meslek gruplarında yayınladıkları iş ilanlarına dikkatlice bakmalısın. Bu iş ilanlarında part time çalışma şekli bulunan hizmet personeli iş ilanları yeni ilanlara başvuru yapabilirsin.

Hizmet personeli iş ilanları nelerdir?

Hizmet personeli iş ilanları arasında hasta kabul sorumlusu, hasta kabul görevlisi, resepsiyon, komi, garson, barmen, satış sorumlusu, mekanik teknisyeni ya da pastane elemanı gibi meslek grupları yer alır. Bunların yanı sıra kaptanlık, kargo görevlisi, kasiyer, aşçıbaşı, özel güvenlik elemanı gibi pek çok meslek grubu da hizmet sektörü iş ilanları arasında yer alır.

Hizmet personeli iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Hizmet sektöründe çalışmak için hizmet personeli iş ilanları bay ve kadın aday olarak başvuru yapacak kişiler genel olarak iş tanımlarına ve şirketlerin yayınlamış oldukları genel niteliklere uygun kişilerdir. En az lise mezunu, hijyen konusunda dikkatli ve dış görünüşüne özen gösteren biriysen bu ilanlara başvurabilirsin. Aynı zamanda her sektörde olduğu gibi hizmet personeli meslek grubunda da senden sorumluluk sahibi olman beklenir. Ayrıca en az ortaokul mezunu olması da bu iş ilanlarına başvuru yaparken diğerlerinden ön plana çıkmanı sağlar.

Hizmet personeli iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Hizmet personeli iş ilanlarına başvuru yaparken belirtilen kriterlere ve iş tanımına uygun olup olmadığını belirlemen gerekir. Bunların yanı sıra aday kriterleri bölümünde yer alan tecrübe, eğitim seviyesi, askerlik durumu, yabancı dil durumu ya da ehliyet gibi bilgilerin de sana uygunluğu son derece önemlidir. Tüm bunlar sağlandığı takdirde hizmet personeli iş ilanları bayan ve bay aday olarak kariyer.net’te yayınlanan ilanlara başvuru yaparak hizmet sektöründe çalışmaya başlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Engelli bireyler için hizmet personeli pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Hizmet personeli iş ilanları, farklı sektörlerdeki hizmet pozisyonları kapsar. Engelli bireyler için çeşitli sektörlerde iş imkanları bulunur. Temizlik görevlisi, ofis asistanı, büro memuru, sekreter, ofis temizlik ve servis elemanı gibi pozisyonlar engelli bireylerin başvuru yapabileceği pozisyonlar arasında yer alır. İşveren kurumlar, iş ilanlarında adaylarda aradığı kriterleri ve yeterlilikleri belirtir. İş başvurusu yapmadan önce ilan detaylarına göz atarak başvuru yapabilirsin. Açık pozisyonların görevlerine göre iş ilanlarında adayların eğitim ve tecrübe durumları farklılık gösterebilir.

Hizmet personeli için dönemsel işler nelerdir?

Turizm, eğitim, sanayi, gıda ve enerji gibi farklı sektörlerde hizmet personeli olarak görev alabilirsin. En az ilkokul mezun olan adaylar farklı firmalardaki açık pozisyonlara başvuru yapabilir. Kasiyer, resepsiyonist, ofis yöneticisi, komi, garson, barista ve hasta kabul görevlisi gibi pozisyonlar hizmet personeli iş ilanları arasında yer alır. Hizmet personeli iş ilanlarında dönemsel çalışma şekli ile çeşitli iş fırsatları bulunur. Dönemsel hizmet personeli iş ilanlarına başvuru yapan adaylar haftalık, aylık ve yıllık olarak görev alabilir.

Hizmet personeli görev tanımı nedir?

Hizmet personeli pozisyonunda farklı iş fırsatları bulunur. Reyon sorumlusu, kasiyer, depo elemanı, mutfak sorumlusu, sevkiyat sorumlusu, ön büro elemanı, vale gibi pozisyonlar hizmet personelleri arasında yer alır. Hizmet personelinin görev tanımları pozisyonlara göre farklılık gösterir. Mutfak sorumlusu, garson, komi pozisyonlar genellikle restoran, kafe gibi alanlarda görev alır. Adayların titiz, dikkatli ve disiplin çalışma gerekir. Ayrıca, anlayışlı ve güler yüzlü olmak hizmet personeli adaylarında olması gereken nitelikler arasında yer alır.

Hizmet personeli pozisyonunda part-time işler nelerdir?

Part time çalışmak isteyenler için hizmet personeli iş ilanları ideal seçenekler sunar. Yarı zamanlı olarak kasiyer, garson, ofis elemanı, kasa sorumlusu, kasiyer ve barmen gibi pozisyonlarda kısmı zamanlı olarak görev alabilirsin. Part time çalışanların maaş ödemeleri çalıştıkları saatlere göre belirlenir. Part time çalışanlar haftada en fazla 30 saat olarak çalışır. Ayrıca, part time çalışanların iş günleri firmalara ve pozisyonlara göre farklılık gösterir. Hafta sonu açık olan işletmelerde part time elemanlar hafta sonu günlerde görev alır.

notifications İş Alarmı kur