Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
346

İstanbul(Asya) Sancaktepe İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Asya) cancel
Sancaktepe cancel
Duayen Ltd Şti

Kurumsal Satış Temsilcisi

Duayen Ltd Şti
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Dama Otomotiv İnşaat Güv. Sis. Pls. San. Tic.Ltd

Satış Danışmanı

Dama Otomotiv İnşaat Güv. Sis. Pls. San. Tic.Ltd
İstanbul(Asya)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Asya) Sancaktepe İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Ankara Muhasebe İş İlanları , Kocaeli Gölcük İş İlanları , tecrubesiz İş İlanları , İzmir Sağlık İş İlanları , Bursa Sağlık İş İlanları

Sancaktepe İş İlanları

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sancaktepe 2008 yılında üç beldenin birleşmesi ile kurulmuştur. Sarıgazi, Yenidoğan ve Samandıra beldeleri birleşerek Sancaktepe ilçesini oluşturmuş, ilçenin toplam nüfusu böylece 400 bine yaklaşmıştır. İlçedeki nüfus yoğunluğu da ülke ve İstanbul ortalamasının üzerindedir. Son 10 yılda sürekli gelişen ve büyüyen bir ilçe olan Sancaktepe iş ilanları açısından da büyük bir çeşitlilik arz eder.

Türkiye'deki en büyük şehir hastanelerinden birinin bu ilçeye kurulacağı ve 3. Boğaz Köprüsü'nün bağlantı yollarının bu ilçeden geçmesi büyüme trendini artıracağı ifade edilmektedir. TEM otoyolunun yanında olması ve yeni inşa edilen metro hattı da ilçeyi popüler kılmaktadır. İnşaat sektörünün gelişkin olduğu ilçede, bu durumun gelişerek devam edeceği anlaşılmaktadır.

İmalata dayalı sektörler gelişkin

Sancaktepe iş ilanları açısından imalata dayalı sektörlerin yoğun olduğu bir grafik izlemektedir. Sancaktepe iş ilanları 2018 döneminde inşaat, yapı, elektronik, tekstil, bilişim, enerji ve hizmet gibi sektörlere yoğunlaşmıştır. İlçede bulunan irili ufaklı pek çok fabrika hem vasıflı, hem vasıfsız iş gücü istihdamı sağlamaktadır.

Sancaktepe iş ilanları güncel rakamlar bakımından yüzde 30 oranında endüstri, elektronik ve tekstil, yüzde 20 civarında inşaat ve yapı, yüzde 10 oranında hizmet, yüzde 10'e yakın oranda bilişim olarak görülmektedir.

Üretim ve satış ilanları başa baş

Sancaktepe iş ilanları güncel dönem açısından incelendiğinde satış ve pazarlama departmanları ile üretim-imalat departmanları at başı gitmektedir. Satış, pazarlama, müşteri ilişkileri departmanlarının verdiği ilanlar toplam ilanların üçte birini oluşturmakta, üretim, mühendislik, operasyon ve teknik departmanlar da bu düzeyde ilan vermektedir. Kalan iş ilanları ise hizmet, muhasebe gibi departmanlar ile genel başvuru adı altında toplanmaktadır. İş ilanlarındaki pozisyonlar da benzer bir özellik göstermektedir. Üretime dayalı sektörlerde mühendis ve tekniker ilanlarının fazlalığı dikkat çekmekte, diğer sektörler için de eğitimli ve vasıflı ilanlar belirgin bir yoğunluk göstermektedir.

Tam zamanlı çalışma yaygın

Sancaktepe iş ilanları 2018 dönemi incelediğinde tam zamanlı çalışma ilanlarının büyük çoğunlukta olduğu görülmektedir. Yarızamanlı ya da freelance iş ilanları ile stajyer ilanları toplam ilanlar içinde oldukça düşük bir orana tekabül etmektedir. Hepsinin toplamı yüzde 3 oranını ancak bulabilmektedir.

Sancaktepe iş ilanları içeriğinde çoğunlukla tecrübeli personel aranmakta, ilanların yüzde 20'si civarında tecrübesiz başvurular da kabul edilmektedir. Genel başvuru başlığı altında iş başvuruları alınsa da, vasıfsız personel için verilen ilan sayısı oldukça azdır.

Çoğunlukla benzer özellikler taşısalar da Sancaktepe'yi oluşturan bölgelerde farklı özellikte iş ilanlarına rastlamak mümkün olabilmektedir. Sarıgazi iş ilanları, Yenidoğan iş ilanları ve Samandıra iş ilanları irili ufaklı işletmelerde istihdam olanakları sunabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Sancaktepe iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

https://www.kariyer.net üzerinden giriş yaptığında pek çok iş ilanına bir tıkla ulaşabilirsin. İstanbul Sancaktepe iş ilanlarına başvurabilmek için öncelikle sitemizde üyelik işlemlerini tamamlaman ve kendin hakkında gereken bilgileri doldurman gerekir. Ardından sana uygun olan ve gerekliliklerini sağladığın İstanbul Sancaktepe iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. CV'de kendini ne kadar iyi tanıtırsan işverenlerden geri dönüş alma şansın o derece artar.

İstanbul Sancaktepe iş ilanları en çok hangi sektördedir?

İstanbul Sancaktepe iş ilanları en çok elektrik & elektronik sektöründedir. Ardından otomotiv sektörü gelir. Dönemsel olarak değişmekle birlikte Sancaktepe'de üretim / endüstriyel ürünler alanında yayınlanan ilanlar da bulunur.

Popüler İstanbul Sancaktepe iş ilanları nelerdir?

Sitemize girildiğinde her bir parametreye ilişkinin filtrelemenin yapılabildiği görülür. İstanbul Sancaktepe ilçesinde en popüler iş ilanını bulmak için her iş ilanına yönelik ilanın altında yer alan detaylı görüntülenme rakamlarına bakabilir diğer iş ilanlarındaki sayılarla kıyaslayarak doğru sonuç elde edebilirsin. Böylece popüler İstanbul Sancaktepe iş ilanları hakkında bilgi edinmiş olursun.

İstanbul Sancaktepe iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

İstanbul Sancaktepe iş ilanlarından https://www.kariyer.net sayfasına girerek veya Google Play Store ve App Store platformlarından uygulamamızı indirerek haberdar olabilirsin. İndirdiğin uygulama üzerinden bildirim alarak iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsin. Böylece iş ilanlarından kısa sürede haberin olur ve herkesten önce başvurunu tamamlayabilirsin.