Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
475

İstanbul(Avr.) Küçükçekmece İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Küçükçekmece cancel
AK 212 BAYRAMPAŞA DİŞ SAĞ.HİZ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

Hasta Danışmanı

AK 212 BAYRAMPAŞA DİŞ SAĞ.HİZ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.

Pazarlama Uzmanı

Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Ticaret A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 10 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Küçükçekmece İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İstanbul(Avr.) Bayrampaşa İş İlanları , Eleman İş İlanları , İstanbul(Avr.) Lise - Mezun İş İlanları , İstanbul(Avr.) Bağcılar İş İlanları , Grafik Tasarımcı İş İlanları

Küçükçekmece iş ilanları

İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulan Küçükçekmece, 1987 yılında Bakırköy ilçesinden ayrılarak kuruluyor. TEM Otoyolunun bu bölgeden geçmesi, İkitelli ile İstanbul arasındaki ulaşım seçeneklerini artırırken ulaşım süresinin kısalması sonucu da bölge önem kazanmaya başlıyor. Yapılan Organize Sanayi Bölgesi yatırımlarıyla sanayisini hızla geliştiren Küçükçekmece, 200'nin üzerinde büyük fabrika, sanayi-ticari siteleri, sınırlarında bulunan Belediye'ye kayıtlı yaklaşık 10.000 sanayi işletmesi ve atölye ile kentin cazibe merkezleri arasında yer alıyor.
 
Lokomotif sektör Tekstil
Küçükçekmece’de en çok ilan yayınlanan sektörlerin ilk sıralarında 678 ilanla Tekstil, 487 ilan ile Hizmet sektörü bulunuyor. Bunların ardından Küçükçekmece iş ilanları arasında 477 ilanla Sağlık ve 468 ilanla Yapı sektörünün öne çıktığı görülüyor.     
 
Küçükçekmece en çok Satış Danışmanı arıyor
Kariyer. Net verileri incelendiğinde geçtiğimiz dönem  Küçükçekmece iş ilanları için en fazla öne çıkan pozisyonun Satış Danışmanı pozisyonu olduğu görüldü. 148 ilan verilen Satış Danışmanı pozisyonunu 79 ilanla Müşteri Temsilciliği, 71 ilanla Muhasebe Elemanı ve 59 ilanla Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği iş ilanları takip ediyor. Küçükçekmece’deki iş ilanları pozisyonların yanı sıra sektörlere gelen başvuru sayısı olarak değerlendirildiğinde ise, en çok başvuruyu alan sektörün 552 bin 254 başvuruyla Ofis / Büro Malzemeleri sektörü olduğu görüldü. Bu sektörü takip eden sektörler ise 409 bin 023 ilanla Perakende ve 389 bin 254 ilanla Basım - Yayın  sektörü olarak görülüyor.
 
Başvuruların çoğu İstanbul Avrupa’dan
Kariyer.net raporlarına göre, Küçükçekmece iş ilanlarına en çok başvuru İstanbul Avrupa’dan geliyor. Başvuruların 5 milyon 766 bin 706’sı İstanbul Avrupa yakasından gelirken, 2 milyon 253 bin 242’si İstanbul Asya’dan, 389 bin 553’ü Ankara’dan ve 365 bin 952’si İzmir geliyor.   

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Küçükçekmece'de sağlık sektöründe hangi iş ilanları bulunur?

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında yer alan bir ilçedir. Küçükçekmece ilçesi yoğun sanayi bölgesi olarak bilinir. Bu ilçede birçok büyük fabrika, sanayi ticari sitesi ve sanayi işletmesi yer alır. Küçükçekmece iş ilanlarına bakıldığında fabrikalarda çalışacak işçiler dışında çok sayıda sağlık personeli adayının arandığı görülür. Bunlara hemşire, eczacı ve estetisyen iş ilanı gibi ilanlar örnek verilebilir. Hemen hemen her sektörden iş ilanı bulunan Küçükçekmece’de adaylar kendine en uygun ilanları görmek için Kariyer.net'i ziyaret edebilirler.

İstanbul(Avr.) Küçükçekmece'de vasıfsız iş ilanları nelerdir?

Vasıfsız eleman, yapılacak iş ile ilgili herhangi bir eğitimi bulunmayan kişiler için kullanılan terimdir. Herhangi bir işe başlayacak kişilerin vasıfsız eleman olarak başladığı sektörlerde belirli bir zaman sonra deneyim kazandığı görülür. Hemen hemen her sektörde vasıfsız eleman aranır. İşe alınan vasıfsız elemanlara, iş bir usta tarafından öğretilerek usta çırak ilişkisi geliştirilir. İstanbul, vasıfsız eleman arayan yerler bakımından ilk sıralarda yer alır. Özellikle Küçükçekmece gibi yoğun nüfuslu ve sanayi bölgesi olan yerlerde yetiştirilmek üzere vasıfsız eleman iş ilanları verilir. Bu ilanlara bakıldığında iplik firmalarında, kıyafet fabrikalarında, pasta üretiminde görev alacak ve ambalaj paketleme işinde çalışacak adayların arandığı görülür.

İstanbul(Avr.) Küçükçekmece yarı zamanlı / part time iş ilanları nelerdir?

Yarı zamanlı / part time iş ilanları çoğu firma tarafından yayınlanır. Part time çalışma saatleri çalışılan yer tarafından belirlenir. Yarı zamanlı -bir diğer adıyla part time- olarak bilinen iş ilanlarına bakıldığında hizmet sektöründe daha fazla ilan bulunduğu görülür. Özellikle İstanbul gibi kalabalık nüfuslu yerlerde part time iş ilanları çok fazladır. Küçükçekmece’de yarı zamanlı iş ilanları genellikle garsonluk, temizlik personelliği, mutfak personelliği veya tezgahtarlık gibi mesleklerdir. Çalışma saatleri ve çalışma koşulları tercih edilen mesleğin şartlarına göre değişiklik gösterir.

İstanbul(Avr.) Küçükçekmece'de en çok hangi alanlarda iş ilanları bulunur?

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Küçükçekmece’de hemen hemen her alanda iş ilanı verilir. Özellikle sanayi bölgesi olması nedeniyle sanayi sektöründe pek çok iş ilanı verilir. Tekstilden mobilyaya kadar birçok sektörde iş ilanı verilen Küçükçekmece’de, birbirinden farklı çalışma olanakları bulunur. Deneyimli, deneyimsiz, tam zamanlı, yarı zamanlı veya dönemsel olarak değişen çalışma koşulları birçok aday tarafından tercih edilir. Küçükçekmece iş ilanlarına bakıldığında en çok; şoför, vasıfsız eleman, çay ve yemek servis personeli, temizlik personeli ve sekreter gibi mesleklerde iş ilanları bulunduğu görülür.