Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
214

İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Silivri cancel
SİLİVRİ AMBALAJ TİC SAN AŞ

Elektrik Bakım Teknikeri

SİLİVRİ AMBALAJ TİC SAN AŞ
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DAVID WALKER

David Walker Mağaza Satış Danışmanı

DAVID WALKER
İstanbul (Tümü) +13 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Arnes Ambalaj San.Tic.A.Ş.

İhracat Satış Uzmanı

Arnes Ambalaj San.Tic.A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Manisa Akhisar İş İlanları , Afyon İş İlanları , Kırklareli Lüleburgaz İş İlanları , Aydın Kuşadası İş İlanları , Hatay İş İlanları

Silivri İş İlanları

İstanbul'un batısında, D-100 kara yolu üzerinde yer alan Silivri ilçesi, bir sahil kenti olarak, İstanbul'un sayfiye yeri niteliği taşımaktadır. İlçede turizm de bir sektör olarak gelişmektedir. İstanbul merkezine ulaşım kolaylığı bulunan Silivri iş ilanları bakımından eğitimden sağlığa, turizmden sanayiye pek çok sektörde fırsatlar sunmaktadır.

50 yıl öncesine kadar bağları ile meşhur olan ilçede bugün bağcılık kalmamıştır. Tarım ve hayvancılık faaliyetleri zaman içinde azalsa da, Silivri’nin geniş tarım arazileri ile bu sektörler hâlâ önemli istihdam alanlarındandır. Ancak tarım, istihdam ağırlığındaki yerini büyük ölçüde imalat ve sanayi sektörlerine bırakmış durumdadır. Marmara Denizi kıyısında korunaklı bir liman olan Silivri'de ayrıca balıkçılık faaliyeti de yaygındır.

Silivri bölgesinde irili ufaklı pek çok sanayi ve imalat işletmesi bulunmaktadır. Türkiye'nin ilk 500 firması arasına giren önemli şirketlerin büyük fabrikaları Silivri'de bulunmaktadır. Silivri ulaşım imkanlarının üzerinde bulunan stratejik konumu dolayısıyla fabrikaların tercih ettiği bölgelerden biridir. Hemen her sektörden fabrikaların yer aldığı Silivri iş ilanları açısından da büyük bir çeşitlilik göstermektedir. İlçe ayrıca, İstanbul’a ve ulaşım kolaylığı ile civar ilçelerde yaşayanların da tercih edebildiği bir çalışma bölgesidir.

Kimya ve endüstri yoğunluğu

Silivri iş ilanları 2018 döneminde sağlık, kimya ve endüstri sektörlerinde yoğunlaşmış durumdadır. Yapı-inşaat, elektrik-elektronik, ilaç sanayi, bilişim, hizmet ve kozmetik de istihdam olanakları arasında öne çıkan sektörlerdir. İlanlar sektörel bazda incelendiğinde ortaya çıkan bu durum, departman bazındaki rakamlar incelendiğinde farklılaşabilmektedir.

Silivri iş ilanları güncel olarak ağırlıkla üretim ve imalat sektöründen gelmekle birlikte, ayrıca mühendislik, Ar-Ge ve teknik ilanlar da azımsanmayacak düzeyde bulunmaktadır. Sağlık sektöründe hem üretim yapan fabrikalar, hem de hastane ve sağlık kurumlarının uzman personel ihtiyacı bulunmakta, bu kurumlar sık sık verdikleri ilanlarla Silivri’de iş imkânı yaratmaktadırlar. İlaç, elektronik, bilişim, kimya gibi sektörlerin önde gelen fabrikaları da personel ihtiyaçlarını istihdam olanakları yaratarak gidermektedirler.

Satış ve pazarlama iş imkânları

Silivri iş ilanları 2018 verilerine göre, satış ve pazarlama departmanlarınca verilen ilanlar imalat departmanlarının hemen ardından ikinci sıradadır. Sağlık, hizmet, ticaret ve kalite departmanlarının ilanları da önemli iş fırsatları sunabilmektedir.

Silivri iş ilanları güncel bakımdan pozisyonlara göre incelendiğinde satış temsilcisi, satış sorumlusu gibi ilanlar öne çıkmaktadır. Gözetim elemanı, genel müdür asistanı, muhasebe elemanı, üretim mühendisi, AR-GE uzmanı, grafik tasarımcı gibi pozisyonlar için de personel arayışları göze çarpmaktadır.

Part time (yarı zamanlı) ve dönemsel iş imkanları

Silivri iş ilanları güncel örnekleri arasında görece az sayıda olsa da, part time ya da dönemsel zamanlı ilanlar da bulunmakta, önemli fırsatlar içermektedir. Özellikle imalat ve sanayi sektöründe staj imkanı arayanlar için de olanaklar mevcuttur.