Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
13

İzmir Dikili İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Dikili cancel
Dikili Çiftlik A.Ş.

Data Operatörü

Dikili Çiftlik A.Ş.
İzmir
Tam zamanlı
29 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İzmir Dikili İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İstanbul(Asya) Kadıköy İş İlanları , Eğitim İş İlanları , Manisa Merkez İş İlanları , Ankara Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları , Ankara Eğitim İş İlanları

Dikili İş İlanları

İzmir ilinin Dikili ilçesinde ekonomi, genel olarak tarım ürünleri ve madenlerin ihracatına dayanmaktadır. Yöre halkı, tarım ve hayvancılık dışında kısmen balıkçılıkla da geçinmektedir. Zeytinyağı ve mısır üretimi desteklenmektedir. Dikili’de iş arayan adaylar, Kariyer.net Dikili iş ilanları sayfasını inceleyebilir, uzmanlıkları ve yetkinlikleri doğrultusunda başvuru yapabilirler.

Dikili ilçesinde bayanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

Bayanların daha kolay yapabildiği bazı işlerde, özellikle bayan personel tercih edilmektedir. Çay temizlik, bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakıcılığı, evde yemek hizmetleri gibi iş ilanlarına, genellikle bayanlar başvurmaktadır. Bakıcılık işi, yarım gün, tam gün veya yatılı şekilde olabilir. Özellikle çalışan anneler, bebek ve çocuklarının bakımı için desteğe ihtiyaç duyduklarında part time veya tam zamanlı bakıcılarla çalışırlar. Yaşlı ve hastalar için aranan refakatçilerin ise genellikle yatılı kalması tercih edilir. Dikili yatılı iş ilanları, yaşlı refakatçiliği olabileceği gibi, güvenlik elemanlığı gibi farklı pozisyonlarda da olabilir. Çay ve temizlik işleri, genellikle firmanın günlük ve haftalık temizliğinin yapılması, personel ve misafirlerin çay, kahve gibi ikramlarının yapılması gibi işleri kapsar. Bazı, düğün, nişan, doğum günü gibi işlerde de çay, temizlik, bulaşık gibi işler için yardımcı personele ihtiyaç duyulabilir.  Adaylar, Dikili bayan iş ilanları sayfalarından araştırma yapabilecekleri gibi, yetkinlik ve eğitimleri doğrultusunda Dikili için açılmış diğer iş ilanlarına da başvuru yapabilirler.

Dikili’de diğer iş fırsatları nelerdir?

Bunların dışında, otellerde çalışmak isteyen kişiler, Dikili otel iş ilanlarını, şoför olarak çalışmak isteyen kişiler ise Dikili şoför ilanlarını inceleyebilirler. Bunların dışında Dikili için açılmış pek çok iş ilanı da mevcuttur.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ diyorsanız, Kariyer.net’e üye olarak profesyonel özgeçmişinizi oluşturabilir, yetkinlikleriniz ve uzmanlığınız doğrultusunda iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.