54

Kablo ve Tel İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kablo ve Tel cancel
Üntel Kabloları San. ve Tic. A.Ş.
Forklift Operatörü
Üntel Kabloları San. ve Tic. A.Ş.
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KAMTEK MÜHENDİSLİK VE MAKİNE SANAYİTİC LTD ŞTİ
Boya Ustası
KAMTEK MÜHENDİSLİK VE MAKİNE SANAYİTİC LTD ŞTİ
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
ALVES KABLO SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
Raporlama Uzmanı
ALVES KABLO SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Mega Metal A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı
Mega Metal A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
12 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kablo ve Tel Sektörü İş İlanları

Hayatın her alanında kullanılan cihazların çalışabilmesi için farklı kablo ve tel çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Özellikle teknolojinin söz konusu olduğu her alanda bu malzemelere duyulan ihtiyaçlar yadsınamayacak düzeydedir. Bu kablo ve tel ekipmanlarına duyulan gereklilik, yeni bir sektör doğmasına ve sektörde çalışacak eleman ihtiyacına da doğrudan sebep olur. Kablo ve tel sektörü iş ilanlarının çalışma alanlarını kapsamlı olarak incelersen özellikle üretim aşamasında ihtiyaç duyulan adayların yoğunluğunu görebilirsin. Bu sektörde; mühendis, teknisyen ya da kontrol elemanı gibi görevler alabilirsin. Kablo ve tel sektörü iş ilanlarının verildiği şehirler farklı olduğu gibi her pozisyon da değişik detaylara sahiptir. İlgili seçenekler, Iğdır kablo ve tel sektörü iş ilanları gibi çeşitli şehirler bazında iş arayan bireylere sunulur.

Kablo ve Tel Sektöründe Çalışmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Kablo sektörü iş ilanlarına başvuru yapacak bireylerin sahip olması gereken özellikler, çalışmanın yürütüleceği departmana göre farklılık gösterir. Bu kişilerin, alana dair tüm eğitim düzeylerini başarı ile tamamlamış olması gerekir. Ayrıca kablo ve tel sektörü kriteri çerçevesinde sunulan iş ilanlarına başvuru yapacak kişilerin elektrik ile alakalı alanlara yoğun ilgi duyması şarttır. Mühendis olarak çalışacak bireylerin yüksek öğrenimlerini tamamlamış olması oldukça önemlidir. Kablo ve tel sektöründe bulunan iş ilanlarına başvuru yapacaksan el kabiliyetlerinin gelişmiş olması büyük önem taşır. Bilgisayar programlarına hakim olan bireyler de ilgili sektörde çeşitli alanlarda çalışabilir.

Kablo ve tel sektörü çerçevesinde çalışmalara dâhil olacak kişilerin, analiz çözümlerini doğru bir biçimde yürütebilme yeteneğine sahip olması gerekir. Öte yandan ekip çalışmalarına da uyum gösterebilmesi beklenir. Kablo ve tel sektörünü tercih eden kişiler, alanlarında başarı elde edebilmek için disiplin altında çalışabilme özelliğini bünyesinde barındırmalıdır. Kablo ve tel sektörünün muhasebe kısmında görev alacak kişilerin sayısal alanda ve hesaplamalar noktasında etkili çalışmalar yürütebilmesi gerekir. Muhasebe departmanında işe başlayacak bireylerin iktisadi donanımlarının yüksek olması şarttır. Bu alanda iş hayatına adım atacak bireylerin yoğun tempo içinde çalışmaya ayak uydurması gerekir. Kablo ve tel sektöründe çalışan bireylerin departmana bağlı olarak da taşıması gereken özelliklerin kategorileri farklılık gösterir. Sen de kariyer.net’te yayınlanan kablo ve tel sektörüne dair ilanları inceleyerek içerdiği özellikleri inceleyebilirsin.

Kablo ve Tel Sektöründe Çalışanlar Ne İş Yapar?

Güncel kablo ve tel sektörü iş ilanları kapsamında çalışma yürütecek kişilerin görev tanımları çalıştıkları pozisyona göre farklılık gösterir. Bu pozisyon farklılıkları, ilanlara başvuracak bireylerin yürüttükleri işin de çeşitli alanlara yoğunlaşmasına sebep olur. Bahsi geçen sektörde cihazların sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek olacak çeşitli ürünlerin üretimi yapılır. İnce, kalın, sert ve yumuşak gibi farklı özelliklere sahip olan kablo ve tel çeşitlerinin üretimi bu sektör içerisinde yapılır. Kablo ve tel sektöründe yapılan satışların düzenlenmesi aşamasında da muhasebe alanında iktisadi hesaplamaların yapılması gerekir. Departmanlar, sadece üretim ve muhasebe işleri ile değil bunun haricinde bakım ve onarım işleri ile de ilgilenir. Öte yandan üretilen kablo ve tellerin pazarlanması veya satışında da görev alman mümkündür. Farklı şehirlerde ve kurumlarda yürütülen kablo ve tel alanındaki çalışmalarda benzer işlerin yapıldığından bahsedilebilir. 

Kablo ve Tel Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Kablo ve tel sektörü iş ilanları yeni başvuru yapacak kişiler içerisinde isen aşağıda belirtilen detayları her bakımdan kendine göre değerlendirmen oldukça önemlidir:

  • Kablo ve tel sektörünü kapsayan iş ilanını veren firma ve kuruluşun konum bilgisini değerlendirmek durumundasın. Bahsedilen konum ile ikamet ettiğin yer arasındaki mesafe, işe gidişin gelişin bakımından oldukça önemlidir.
  • Yayınlanan iş ilanlarında talep edilen deneyim süresini de değerlendirmen gerekir.
  • Sektör bazlı departman farkları ilan içerisinde belirtilir. İlanları incelerken kendine uygun olan departmanları inceleme altına almalısın.
  • Kablo ve tel alanında verilen iş ilanlarında belirtilen eğitim düzeyine dikkat ederek başvurunu tamamlaman şarttır.
  • İlgili ilanlar içinde yürütülecek iş sonucu yapılacak ödemeyi ve sunulacak ekstra yan ve sosyal hakları da değerlendirme sürecine dâhil etmen gerekir.

Tüm bu detaylara dikkat ederek sağlıklı bir iş bulma süreci geçirebilir, kariyer.net’ten en uygun ilanlara başvurunu gerçekleştirebilirsin.

Kablo ve tel sektörü iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Ankara kablo ve tel sektörü iş ilanlarına başvuru yapacaksan ilk olarak senin için ideal pozisyondaki ilanı yayınlayan firmalara ulaşman gerekir. Kariyer.net’te üyelik aşamasını tamamladıktan sonra, farklı şirketlere ait iş fırsatlarına ulaşman oldukça kolay olur. Bu sayede dilediğin şehirde ve departmanda kablo ve tel sektöründe kariyerine devam etme şansı elde edebilirsin. Kariyer.net, minimum vakit içerisinde maksimum iş ilanına ulaşmanı sağlar.

Kablo ve tel sektöründe çalışmak için hangi eğitim ve belgelere sahip olmak gerekir?

Kablo ve tel sektörü eleman arayanlar, ilan içerisinde ihtiyaç duyulan pozisyonun gerektirdiği belgelere sahip olan kişileri tercih eder. Kimi zaman bazı pozisyonlar için ilköğretim diploması yeterli olurken bazı pozisyonlar için yükseköğretim görme şartı aranabilir. Ayrıca sektör içerisinde ustalık gerektiren pozisyonlar için farklı belge talepleri de ilan içerisinde yer bulur. Bu nedenle yayınlanan ilanların detaylarını önemle incelemen gerekir.

Kablo ve tel sektöründe iş olanakları nelerdir?

Kablo ve tel sektörü eleman arayan firmalar, farklı pozisyonlarda faaliyet göstermek isteyen bireylere iş olanakları sağlar. Bu alanda özellikle tekniker ve mühendislere duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Elektrik mühendisi veya elektrik teknikeri olarak bu alanda görev alabilirsin. İlgili sektörün iş olanakları şehir bazında ve departman özelinde de farklılık gösterebilir.

Kablo ve tel sektörü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Tekirdağ kablo ve tel sektörü iş ilanlarına başvuru yapacak bireylerin, farklı eğitim seviyelerini tamamlamış olmaları beklenebilir. Bu alanda genellikle elektrik bölümüne dair eğitimlerden geçmiş kişiler tercih edilir. Sen de kablo ve tel sektörü içerisinde yer alarak çalışmalarını yürütmek istiyorsan taşıdığın kriterlere uygun ilanlara yönelebilirsin. Kariyer.net’ten başvurularını gerçekleştirerek iş hayatında yeni bir pencere açabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Kablo ve tel sektöründe uzman seviyesinde yayınlanan iş ilanları nelerdir?

Kablo ve tel sektöründe farklı pozisyonlarda birçok iş ilanı yayınlanır. Bunlar arasında uzman seviyesinde verilen iş ilanları da bulunur. Uzmanlık seviyesinde yayınlanan iş ilanları arasında; satış temcilsici, AR-GE mühendisi, satış mühendisi, üretim sorumlusu, üretim planlama uzmanı, ihracat satış temsilcisi, üretim mühendisi, satın alma sorumlusu ve elektrik elektronik teknisyeni pozisyonları yer alır. Bu pozisyonlar için yayınlanan ilanlarda kriterler başvurulan departmana ve ilana göre farklılık gösterir. Kariyer.net'ten bu alanda verilen ilanların detaylarını inceleyebilir ve uygun ilanlara başvuru yapabilirsin.

Kablo ve tel sektöründe üniversite mezunları için iş ilanları nelerdir?

Kablo ve tel sektöründe firmaların üniversite mezunları için vermiş oldukları birçok iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanları pek çok meslek grubuna yönelik olabilir. Kariyer.net üzerinden bu sektörde yapacağın iş aramalarında üniversite mezunu olarak satış temsilcisi, AR-GE mühendisi, teknik ressam, satış mühendisi, üretim mühendisi, satın alma uzmanı, endüstri mühendisi, insan kaynakları elemanı ve idari işler elemanı gibi pozisyonlara dair iş ilanlarına rastlayabilirsin. Mezun olduğun bölümle ilgili olarak bu sektörde açılan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden hazırlayacağın CV ile kolaylıkla başvuruda bulunabilirsin.

Kablo ve tel iş ilanlarında vasıfsız eleman alımı var mı?

Kariyer.net üzerinden kablo ve tel sektörü vasıfsız eleman iş ilanlarına başvurabilirsin. Vasıfsız eleman iş ilanlarında, adaylardan ilköğretim mezunu veya lise mezunu olmaları şartı aranır. Vasıfsız eleman iş ilanları için depo elemanı ve üretim operatörü gibi iş ilanları bulunur. Vasıfsız eleman iş ilanlarında iki vardiyalı çalışabilecek ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranır.

Kablo ve tel sektöründe hangi meslek mezunları için iş ilanları bulunur?

Kablo ve tel sektöründe farklı meslek mezunları için iş ilanları bulunur. Mühendislik Fakültesi mezunları başta olmak üzere Elektrik-Elektronik bölümü mezunu, İşletme, İktisat veya Mühendislik bölümleri mezunları için iş ilanları mevcuttur. Bununla birlikte Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümü mezunları için de sektörde ilanlar bulunur. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan adaylar için farklı departmanlarda da iş fırsatı bulunabilir. Ayrıca ilköğretim mezunuysan da kablo ve tel sektöründe iş fırsatı bulabilirsin.

notifications İş Alarmı kur