Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
53

Kablo ve Tel İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kablo ve Tel cancel
Özgüven Kablo San. Tic. Ltd. Şti.

İhracat Satış Elemanı

Özgüven Kablo San. Tic. Ltd. Şti.
Denizli
Tam zamanlı
23 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KÜÇÜK GROUP KABLO SAN.TİC.A.Ş.

Endüstri Mühendisi

KÜÇÜK GROUP KABLO SAN.TİC.A.Ş.
Konya
Tam zamanlı
28 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kablo ve tel sektöründe uzman seviyesinde yayınlanan iş ilanları nelerdir?

Kablo ve tel sektöründe farklı pozisyonlarda birçok iş ilanı yayınlanır. Bunlar arasında uzman seviyesinde verilen iş ilanları da bulunur. Uzmanlık seviyesinde yayınlanan iş ilanları arasında; satış temcilsici, AR-GE mühendisi, satış mühendisi, üretim sorumlusu, üretim planlama uzmanı, ihracat satış temsilcisi, üretim mühendisi, satın alma sorumlusu ve elektrik elektronik teknisyeni pozisyonları yer alır. Bu pozisyonlar için yayınlanan ilanlarda kriterler başvurulan departmana ve ilana göre farklılık gösterir. Kariyer.net'ten bu alanda verilen ilanların detaylarını inceleyebilir ve uygun ilanlara başvuru yapabilirsin.

Kablo ve tel sektöründe üniversite mezunları için iş ilanları nelerdir?

Kablo ve tel sektöründe firmaların üniversite mezunları için vermiş oldukları birçok iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanları pek çok meslek grubuna yönelik olabilir. Kariyer.net üzerinden bu sektörde yapacağın iş aramalarında üniversite mezunu olarak satış temsilcisi, AR-GE mühendisi, teknik ressam, satış mühendisi, üretim mühendisi, satın alma uzmanı, endüstri mühendisi, insan kaynakları elemanı ve idari işler elemanı gibi pozisyonlara dair iş ilanlarına rastlayabilirsin. Mezun olduğun bölümle ilgili olarak bu sektörde açılan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden hazırlayacağın CV ile kolaylıkla başvuruda bulunabilirsin.

Kablo ve tel iş ilanlarında vasıfsız eleman alımı var mı?

Kariyer.net üzerinden kablo ve tel sektörü vasıfsız eleman iş ilanlarına başvurabilirsin. Vasıfsız eleman iş ilanlarında, adaylardan ilköğretim mezunu veya lise mezunu olmaları şartı aranır. Vasıfsız eleman iş ilanları için depo elemanı ve üretim operatörü gibi iş ilanları bulunur. Vasıfsız eleman iş ilanlarında iki vardiyalı çalışabilecek ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranır.

Kablo ve tel sektöründe hangi meslek mezunları için iş ilanları bulunur?

Kablo ve tel sektöründe farklı meslek mezunları için iş ilanları bulunur. Mühendislik Fakültesi mezunları başta olmak üzere Elektrik-Elektronik bölümü mezunu, İşletme, İktisat veya Mühendislik bölümleri mezunları için iş ilanları mevcuttur. Bununla birlikte Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği bölümü mezunları için de sektörde ilanlar bulunur. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan adaylar için farklı departmanlarda da iş fırsatı bulunabilir. Ayrıca ilköğretim mezunuysan da kablo ve tel sektöründe iş fırsatı bulabilirsin.