Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
88

Kocaeli Başiskele İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Kocaeli cancel
Başiskele cancel
KEREM BORU A.Ş

Aktif Satış Temsilcisi

KEREM BORU A.Ş
Kocaeli
Tam zamanlı
18 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sar-Cam San.Tur.İnş.Taah.ve Tic.Ltd.Şti.

Kalite Kontrol Elemanı

Sar-Cam San.Tur.İnş.Taah.ve Tic.Ltd.Şti.
Kocaeli
Tam zamanlı
11 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Başiskele İş İlanları

Kocaeli ilinin bir ilçesi olan Başiskele’de pek çok sanayi tesisi mevcuttur. Üretim yoğun bir bölge olan Başiskele halkı, ulaşım için kara ve demiryolunu kullanmaktadır. Denizyolu ulaşımı için de büyük bir potansiyel mevcuttur. Havaalanı olarak hem Kocaeli Havaalanı hem de İstanbul Sabiha Gökçen’i kullanmaktadır. Başiskele içerisinde yer alan serbest bölge, ticaret ve sanayi de ilerlemek için fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca, ilçe merkezinde verilen yapı ruhsatları artmakta, bu da ilçenin giderek şehirleşmesini ve bir cazibe merkezi haline gelmesini sağlamaktadır. Kariyer.net Başiskele iş ilanları sayfasını inceleyerek, size uygun ilanları bulabilir, özgeçmişinizi oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.

Kocaeli Başiskele iş ilanlarını incelediğimizde, fabrika müdürü, forklift operatörü, satış danışmanı, iç mimar, gıda teknikeri, lazer operatörü, satış destek uzmanı, laboratuvar elemanı, plasiyer, bankacılık çağrı merkezi müşteri temsilcisi, finans uzmanı, saha satış uzmanı, pazarlama ürün geliştirme yöneticisi, üretim bakım operatörü, yazılım uzmanı, şişe üretim formeni, genel müdürü yardımcısı, yangın güvenlik saha sorumlusu, üretim teknisyeni, enerji operatörü, yapı tasarım mühendisi, elektrik işçisi, çevre mühendisi ve daha pek çok açık pozisyon olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, dönemsel olarak değişebilmektedir.

Kocaeli Başiskele evde iş ilanları nelerdir?

Evde yapılan işler, bebek, çocuk, yaşlı, hasta bakıcılığı, temizlik gibi işlerdir. Bu işler, daha çok bayanlar tarafından yapılır. Kimi evler, personelini yatılı şekilde isterken, kimileri part time olarak da çalıştırabilmektedir. Başiskele, bayan çay temizlik iş ilanları da yine bu kategoride değerlendirilebilir.

Kocaeli Başiskele bayan üretim iş ilanları nelerdir?

Üretim ve sanayinin giderek geliştiği Başiskele’de bayan üretim elemanlarına da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bölgedeki fabrikalarda bayan üretim elemanı iş ilanlarına rastlamak mümkündür.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyor ve Başiskele’de yaşıyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanları sayfasını görüntüleyebilir, iş başvurusu yapabilirsiniz.