Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
439

Kocaeli Dilovası İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Kocaeli cancel
Dilovası cancel
Ela Kimyevi Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.

İhracat Bölge Müdürü

Ela Kimyevi Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DİLER DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİ ve TİC. A.Ş.

Laboratuvar Mühendisi

DİLER DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİ ve TİC. A.Ş.
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Kocaeli Dilovası İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Tekirdağ Kapaklı İş İlanları , İstanbul(Avr.) Başakşehir İş İlanları , Gaziantep Muhasebe İş İlanları , Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları , Ankara Keçiören İş İlanları

Dilovası İş İlanları

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde pek çok sanayi kuruluşu ve üretim tesisi bulunur. Özellikle bu bölgede faaliyet gösteren çok sayıda deri sanayisi tesisi vardır. Dilovası’nda bulunan bu sanayi tesisleri, çok sayıda kişiye istihdam sağlamakta, Kocaeli’nin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Dilovası ilçesinde iş arıyorsanız, Kariyer.net Dilovası iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinliklerinize uygun işlere başvuru yapabilirsiniz.

Dilovası’nda bayanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

Bayanların daha kolay yapabileceği işler, genellikle bayan iş ilanları olarak açılır. Çay temizlik, hasta, yaşlı, çocuk, bebek bakıcılığı, fabrikada dikiş personelliği pozisyonları bayan iş ilanlarına örnek verilebilir. Özellikle çalışan anneler, çocuk ve bebeklerinin bakımı için tam veya yarı zamanlı bakıcılarla çalışırlar. Hasta ve yaşlı yakınları olan kişiler ise onlara refakat etmesi için yatılı bakıcı personelleri işe alırlar. Yatılı işler, özellikle kalacak yer ihtiyacı olan kişiler için de avantajlı olmaktadır. Dilovası iş ilanları, bayan personeller için ayrıca araştırılabileceği gibi, bayan adaylar da yetkinlikleri doğrultusunda diğer tüm iş ilanlarına başvuru yapabilirler.

Güvenlik olarak ne gibi iş fırsatları vardır?

Özellikle büyük kentler, sanayinin yoğun olduğu yerler, alışveriş merkezleri veya tam aksine tenha yerlerde, asayişi, orada bulunan kişilerin can ve mal güvenliğini sağlayabilmek adına güvenlik personellerine ihtiyaç duyulur. Pek çok fabrikada, 7/24 güvenlik elemanı bulunur. Kimi güvenlikler tam zamanlı olarak çalışırken, kimileri part time veya yatılı olarak çalışırlar. Güvenlik olarak iş arayan kişiler, Dilovası güvenlik iş ilanları sayfasını inceleyebilir, yetkinlikleri doğrultusunda başvuru yapabilirler.

Forklift operatörü ne iş yapar? Ne gibi iş imkanları vardır?

Forklift, koli, paket gibi eşyaların, raflara yerleştirilmesini sağlayan bir araçtır. Bu aracı kullanan kişiye, forklift operatörü denir. Siz de forklift operatörü olarak iş arıyorsanız, Dilovası forklift iş ilanları sayfasından, ilanları tarayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli Dilovası iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde iş ilanlarına başvurmak için öncelikle kariyer.net sitesine kaydolup sistem üzerinde bir özgeçmiş oluşturabilirsin. Ana ekranın üst kısmındaki “İş Ara” linkine tıkladığında ilan arama sayfasına gelirsin. Bu sayfanın sol tarafındaki filtreleme seçeneklerinin en üstündeki “Ülke-Şehir-İlçe” sekmesine tıklayıp sağa açılan menüde önce Kocaeli sonra da Dilovası’nı seçtiğinde, tüm iş ilanlarını görebilirsin. Uygun gördüğün ilanı seçerek, ilan sayfası üzerinde “Başvur” butonunu tıklayarak iş başvurunu neticelendirebilirsin.  

Kocaeli Dilovası İlçesinde en çok hangi sektörler var?

kariyer.net sitesinde iş arama sayfasındaki menü üzerinden “Firma Sektörü” seçeneğinin üzerine geldiğinde en çok iş ilanına sahip sektörlerin listesini yukarıdan aşağıya doğru sıralı bir şekilde görebilirsin. Bölgede sanayi ve üretim sektörleri çok fazla geliştiği için iş ilanları da genellikle bu yöndedir.

Kocaeli Dilovası yarı zamanlı eleman arayan iş ilanları nelerdir?

Dilovası’nda verilen yarı zamanlı iş ilanlarını, kariyer.net sitesinin iş arama sayfasının sol tarafında yer alan menü üzerinden “Çalışma Şekli” sekmesine gelip, sağa doğru açılan liste üzerinde “Yarı zamanlı/ Part-time” seçeneğini imlediğinde görebilirsin.

Kocaeli Dilovası vasıfsız eleman arayan iş ilanları nelerdir?

Sayfanın sol tarafındaki menüden “Ülke-Şehir-İlçe” sekmesini tıklayarak önce Kocaeli sonra Dilovası'nı seçebilirsin. Pozisyon sekmesinin üzerine geldiğinde, sağa doğru açılan menüden “Vasıfsız eleman” seçeneğini işaretleyerek ilanları görüntüleyebilirsin.