334

Manisa Satış Danışmanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satış Danışmanı cancel
Manisa cancel
FLO Mağazacılık
Türkiye Geneli - Satış Danışmanı
FLO Mağazacılık
İstanbul (Tümü) +78 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Mavi
Satış Danışmanı - Engelli (Konya)
accessible
Mavi
Manisa İş Yerinde
Tam zamanlı
13 gün

İlanları konuma göre filtrele!

DENİZBANK A.Ş.
Mobil Satış Temsilcisi (Saha Satış)
DENİZBANK A.Ş.
İstanbul (Tümü) +41 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 7 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Manisa Satış Danışmanı İş İlanları

Manisa, sanayi alanında son derece gelişmiş, tarıma elverişli toprakları nedeniyle de geçiminin önemli bir kısmını tarımdan sağlayan bir ildir. Söz konusu bu iki başlıca sektör il genelinde farklı sektörlerin de önünü açar. Yerel, ulusal, global ve farklı ölçeklerdeki birçok işletme ise Manisa ilinde hizmet sektörünün öne çıkan sektörlerden birisi olmasını sağlar. Haliyle bu durum Manisa satış danışmanı iş ilanları özelinde etkili olur. Satış danışmanı olarak farklı sektörlerde ve alanlarda hizmet veren birçok işletmenin, fiziki satışlarından doğrudan sorumlu olman söz konusudur. Mağaza veya saha içerisindeki ürünleri müşterilere tanıtman, ürünlere dair bilgiler vermen, mağaza ve ürün düzenini sağlaman, ürün eksikliklerini ilgili birimlere bildirmen gibi birçok görev satış danışmanı olarak temel görevindir. Manisa satış danışmanı arayan firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparak, istediğin sektörde veya alanda görev almayan başlayabilirsin.

Manisa’da Satış Danışmanı Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Manisa satış danışmanı iş ilanları bay ve bayan adaylara dair “iş tanımı” ve “ilan kriterleri” gibi önemli detaylar içerir. Bu detaylar aslında satış danışmanı olarak hangi özelliklere sahip olman gerektiğini net bir şekilde ortaya koyar. Satış danışmanı olarak; ikna kabiliyetinin yüksek olması, iletişiminin kuvvetli olması, hitabetinin kuvvetli olması, problem çözme konusunda başarılı olman, ekip çalışmasına uygun olman, ikili ilişkilerde konumunu koruyabilmen gibi özellikler, sahip olman gereken temel özellikler olarak tanımlanabilirler. Öte yandan iş sorumluluklarına bağlı olman ve sorumlu olduğun görev tanımlarının bilincinde olman da önemli gerekliliklerden biri olduğunu söylemek gerekir. Manisa satış danışmanı iş ilanları bayan ve bay aday fark etmeksizin, görünüş ve kişisel bakıma önem vermeyi yeni çalışanlarından bekler.

Manisa’da Satış Danışmanları Ne İş Yapar?

Güncel Manisa satış danışmanı iş ilanları ve bu iş pozisyonunun gerekliliklerine göre yapacağın işler şunlardır:

  • İşletmelerin satmış oldukları ürünlerin veya hizmetlerin sunumu, satış danışmanlarının en temel görevlerinden biridir.
  • Ürünlere dair yaşanan problemlerin giderilmesi ya da ilgili birimlere aktarılması gerekir.
  • Ürünlerin teknik detaylarına hakim olmak ve sektörel trendleri takip ederek müşterilere doğru bilgiler sunman gereklidir.
  • Ürünlerin doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlaman ve yeni hedef kitlelerin bulunmasında rol alman önemli görev tanımlarından biridir.
  • Yapmış olduğun satışlar sonucunda edindiğin müşteri kitlesine de satış sonrasında destek vermen gerekir.
  • Ödemeler, siparişlerin hazırlanması ve teslimi gibi süreçlerin de içerisinde yer alman önemlidir.

Manisa satış danışmanı freelance iş imkanı bulunur mu?

Manisa satış danışmanı iş ilanları arasında freelance olarak çalışabileceğin, bir başka deyişle; işletmelerde serbest zamanlı olarak görev alabileceğin çeşitli iş imkanları mevcuttur. Kariyer.net’ten Manisa ilini seçerek, satış danışmanı iş ilanlarına dair arama yaptıktan hemen sonra filtreleme seçenekleri içerisinde bulunan “çalışma şekli” bölümünden “serbest zamanlı” seçimiyle birlikte tüm freelance satış danışmanı iş ilanlarına ulaşabilirsin. 

Manisa satış danışmanı part time çalışma olanakları nelerdir?

Manisa ilinde satış danışmanı olarak part time olarak görev alabileceğin çeşitli işletmeler yer alır. Anne bebek, bilişim, tekstil, mağazacılık, gıda, market gibi sektörlerde bir başka deyişle yarı zamanlı olarak çalışabilirsin. Ayrıca kariyer.net sayesinde Manisa ilindeki part time satış danışmanı iş ilanlarından haberdar olarak, istediğin iş fırsatlarından dilediğin gibi yararlanabilirsin. 

Manisa satış danışmanı iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Manisa satış danışmanı iş ilanlarına başvuru yapabilmen için her açıdan beklentilerinle örtüştüğünü düşündüğün satış danışmanı iş ilanlarını belirlemen gerekir. Bu ilanları belirledikten önce veya sonra oluşturduğun özgeçmişin ile kariyer.net’te ilan sayfası içerisinde bulunan “Başvur” seçeneği ile anında başvuru yapman mümkün olur. İlan bildirimleri aktif hale getirerek ilgini çekebilecek iş fırsatları hakkında kariyer.net’in sana haber vermesini sağlayabilirsin.

Manisa satış danışmanı iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Satış danışmanı olarak Manisa ilindeki işletmelerin karşına çıkarabilecekleri ortak kriterlerden bahsetmek söz konusu olabilir. Cinsiyet, deneyim, iletişim becerilerinin iyi olması, müşteri portföyü, sektörel deneyim gibi kriterler, karşına çıkabilecek olan kriterlerdir. Ayrıca kariyer.net’ten Manisa satış danışmanı iş ilanlarına ulaşarak, ilgini çeken ilanları inceleyerek, ilanlardaki “aday kriterleri” bölümlerinden aranan kriterler hakkında çok daha kapsamlı bilgiler edinebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Manisa Satış Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Manisa Satış Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Manisa Satış Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Manisa Satış Danışmanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Manisa Satış Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Manisa Satış Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Manisa iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Manisa Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Manisa Satış Danışmanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur