Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
174

Medya İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Medya cancel
Sektöründe Öncü Firma

İnternet Editörü ( Dış Haberler )

Sektöründe Öncü Firma
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Siyah Fikir

Back End Developer

Siyah Fikir
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Turkuvaz Medya Grubu

Video Editörü

Turkuvaz Medya Grubu
İstanbul (Tümü)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Medya İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Tüm ilanlar , Antalya Güvenlik Görevlisi İş İlanları , İzmir Kemalpaşa İş İlanları , Antalya Serik İş İlanları , Kırklareli İş İlanları

Medya İş İlanları

Son dönemin en gözde sektörlerinden Medya özellikle yeni nesil tarafından ilgiyle karşılanıyor. Gazete, dergi, televizyon gibi iletişim araçlarının kullanımıyla bir hizmet sağlayan medya sektörü, hayatımızın her bölümünde kendini gösteriyor. Bu sebepten dolayı günden güne büyüyen ve gelişen medya sektörü, bu gelişmelerle birlikte alanda çalışacak dinamik, heyecanlı adaylara da ihtiyaç duyuyor. İnternetin de medyanın büyük bir parçası haline gelmesiyle birlikte, farklı ve esnek çalışma şekilleri de öne çıkıyor. Türkiye genelinde medya sektöründe aranan pozisyonlar ve yapılan başvurular ise şu şekilde;

Stajyerler medyanın gözdesi
Kariyer.net verilerine göre;  Medya alanındaki iş ilanları arasında stajyer açığı öne çıkıyor. Geçen ay bu sektörde yayınlanan 40 stajyer iş ilanı olduğu görülüyor. Medyanın ilerlemesindeki en önemli kaynaklardan biri olan reklam da sektörün en önemli alanlarından biri. Reklam satışının üzerinde duran medyanın en çok aradığı pozisyonlardan diğeri ise 38 iş ilanıyla Reklam Satış Temsilcisi olarak karşımıza çıkıyor. Adayların bu pozisyona yaptığı başvuru sayısı ise 13 bin 745. İstihdam sağlanacak diğer pozisyonlar ise şöyle sıralanıyor.

Yönetici Asistanı İş İlanları – 36
Grafiker İş İlanları – 33
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – 30
Sekreter – 28
Editör – 25

İstanbul açık ara önde
Geçen sene medya sektöründe toplamda 1424 ilan yayınlandığı görülüyor. İlanların ay dağılımına bakıldığında ise arada çok fark olduğu söylenemez. Türkiye’nin dört bir yerinden başvuru alan ilanların en çok açıldığı il ise İstanbul olarak listenin başında yer alıyor. İstanbul Avrupa yakasında 2412 iş ilanı, Asya yakasında 1095 iş ilanı olmak üzere il genelinde yayınlanan toplam ilan sayısı 3507’yi buluyor. İstanbul’u sırasıyla 415 iş ilanıyla İzmir, 407 iş ilanıyla da Ankara takip ediyor. Adayların en çok başvuru yaptığı iş pozisyonlarının sıralaması şöyle;


Oyuncu İş İlanları – 213 bin 826 başvuru
Genel Başvuru İş İlanları – 37 bin 170 başvuru
Satış Danışmanı İş İlanları – 22 bin 611 başvuru 

Sıkça Sorulan Sorular

Medya iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilirim?

https://www.kariyer.net adresli web sitemize tıkladığında pek çok iş ilanını anında görebileceksin. Medya iş ilanlarına başvurabilmen için öncelikli olarak sitemizdeki üyelik işlemlerini gerçekleştirmen ve kendi hakkındaki bilgileri ilgili sütunlara girmen gerekir. Ardından sana uygun olduğunu düşündüğün ve gerekliliklerini sağladığın medya iş ilanlarına anında başvuruda bulunabilirsin. 

En kazançlı medya iş ilanları nelerdir?

En kazançlı medya iş ilanları pozisyon seviyesi en yüksek olan ilanlardır. Bu ilanlarda pozisyon seviyesine göre kazanç durumu belirlenir. Her ilanının maaş ve yan haklar bölümünü inceleyerek hangi işlerin daha yüksek kazanç getireceğini görebilirsin.

Medya iş ilanları en çok hangi şehirdedir?

Medya iş ilanları en çok İstanbul ilinde çıkar, öncelikli olarak Avrupa yakasında daha sonra da Anadolu yakasındadır. Medya iş ilanları kategorisinde İstanbul’dan sonra sırasıyla Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirler gelir.

Medya iş ilanlarından hemen haberdar olabilir miyim?

Medya iş ilanlarından Kariyer.net sistemi sayesinde anında haberdar olabilirsin. Sitemize üye olup bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurabilir; ilgin olan medya iş ilanlarını takibe alıp sonrasında da o sektöre yönelik iş ilanı yayımlandığında söz konusu medya iş ilanından hemen haberdar olursun. Ayrıca Google Play Store ve App Store platformları üzerinden indireceğin uygulamamız sayesinde haberdar olmak istediğin sektör ve pozisyonları seçebilir; böylelikle medya iş ilanları hakkında anında bilgi sahibi olabilirsin.