Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
18

Muğla Datça İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Muğla cancel
Datça cancel
The Coffee Grinder

Garson

The Coffee Grinder
Muğla
Tam zamanlı
20 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Datça İş İlanları

Muğla ilinin Datça ilçesi, özellikle turistik tesisleri ve doğal güzellikleri bakımından, her yıl binlerce yerli yabancı turisti ağırlayan bir bölgedir. Yine bu bölgede yer alan Palamutbükü, cafe ve restaurantları, gezilecek yerleri, Yassı Tepesi, plajları ve limanıyla en çok ilgi çeken yerlerden biridir. Sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin uğrak yeri olan Datça bölgesinde pek çok otel bulunmaktadır. Palamutbükü iş ilanları, Kariyer.net sayfalarından takip edilip, başvuru yapılabilir.

Datça otellerinde ne gibi iş imkanı vardır?

Datça’da pek çok turistik otel bulunmaktadır. Bellboy, resepsiyonist, temizlik personeli, aşçı, aşçı yardımcısı, aşçıbaşı, garson, otel müdürü gibi pozisyonlar için iş ilanları açılmaktadır. Datça otel iş ilanları, özellikle sezon öncesi artış göstermektedir. Sezonda bazı oteller kapalı olurken, bazıları ise 4 mevsim hizmet vermektedir.

Datça’da işçi arayanlar ile nasıl irtibat kurulur?

Datça’da çalışacak eleman arayan kuruluşlar, çeşitli kanallarla iş ilanları verirler. Bunlardan biri de Kariyer.net online iş arama platformudur. İş veren firmalar, açık pozisyonları doğrultusunda hazırladıkları iş ilanlarını Kariyer.net üzerinden paylaşırlar. İş arayan adaylar ise, hazırlamış oldukları öz geçmişleri ile yetkinlikleri doğrultusunda bu ilanlara başvuru yaparlar. Bu sayede, oldukça kolay bir şekilde iş verenlerle iletişime geçilmiş olur.

Datça’da garson olarak iş bulmak mümkün müdür?

Oteller, cafe ve restaurantların en çok iş ilanı yayınladığı pozisyonlardan biri de garsonluktur. Özellikle sezonda oldukça yoğun olan bu tür işletmeler, kimi zaman part time, kimi zamansa tam zamanlı çalışmak üzere pek çok garsonu istihdam ederler. Siz de bu pozisyon için iş arıyorsanız, Kariyer.net Datça garson iş ilanları sayfasına göz atabilir, profesyonel özgeçmişinizi oluşturarak hızlıca başvuru yapabilirsiniz.