Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
280

Otomasyon İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Otomasyon cancel
EGE ŞAFT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Dış Ticaret Operasyon Uzmanı

EGE ŞAFT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İzmir
Tam zamanlı
27 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Delta Proses Otomasyon & Kontrol Şti.

Deneyimli Otomasyon Mühendisi

Delta Proses Otomasyon & Kontrol Şti.
İzmir
Tam zamanlı
9 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Otomasyon iş ilanlarına başvurmak için hangi bölümden mezun olmak gerekir?

Kontrol ve otomasyon teknikeri ya da mühendisi olmak için ilgili alanlarda eğitim almak gerekir. Adayın mühendis pozisyonunda görev alabilmesi için Mühendislik Fakültesi mezunu olması beklenir. Tekniker adaylarının ise ilgili ön lisans programından başarı ile mezun olması talep edilir. Diğer yandan meslek liselerinin, elektrik elektronik ya da kontrol ve otomasyon gibi bölümlerinden mezun olan kişiler bu alanda çalışabilir.

Otomasyon iş ilanları yoğun olarak hangi şehirlerde yayınlanır?

Otomasyon iş ilanları Türkiye’nin hemen hemen her ilinde görülür. Montaj, devreye alma, bakım ve onarım gibi görevleri yerine getiren otomasyon sektörü personellerine birçok farklı ilde ihtiyaç duyulabilir. Sanayinin geliştiği bölgelerde ise otomasyon iş ilanları daha sık bulunur. Bu bağlamda; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli öne çıkar.

Otomasyon iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Otomasyon işi ilanları seçeneklerine Kariyer.net üzerinden ulaşılabilir. Mühendis, tekniker veya usta gibi pozisyonlar için açılan pek çok ilan adayların karşısına çıkar. Adaylar, filtreleme özelliğini kullanarak kendilerine uygun şartları içeren ilanları listeleyebilir. Akabinde Kariyer.net'te oluşturulan özgeçmiş ile belirlenen ilana başvuru yapılabilir. Adayların başvuru yaptığı ilanlarda belirtilen kriterleri karşılayabilir olması gerekir.

Otomasyon sektöründe çalışmaya yeni başlayanlar için iş imkanları nelerdir?

Otomasyon sektöründe yeni işe başlayacak olanlar için çeşitli iş imkanları bulunur. Yeni mezun olmuş kişiler, deneyimsiz veya yeni mezun başlığı altında açılan iş ilanlarını incelemelidir. İşverenler çoğu zaman tecrübeli personel arasa da yetiştirilmek üzere eleman alımı da yapar. Adaylar, Kariyer.net üzerinden yeni başlayan filtresini kullanarak kendilerine uygun ilanları listeleyebilir.