563

Restaurant - Cafe - Bar İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Restaurant - Cafe - Bar cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 12 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Restoran, Kafe ve Bar İş İlanları

Restaurant cafe bar sektörü iş ilanları bu sektörde kariyer hedefi olan ve düzgün diksiyona sahip adaylar için yayınlanır. Pratik ve çözüm odaklı, kriz yönetimini sağlayabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, kaliteli diyalog kurabilen ve yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip adaylar aranır. Ankara restaurant cafe bar sektörü iş ilanları yayınlayan ve eleman arayan şehirler arasında yer alır. İlanlarda genellikle yöneticilik deneyimine sahip, stok takibi yapabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği olan, ekip arkadaşlarını yönlendirebilecek ve müşteri ilişkilerini iyi bir şekilde yöneten adaylar aranır. Restoran, kafe ve barlarda servis görevlisi için de iş ilanları yayınlanır. Sen de kariyer.net’te yayınlanan ilanları inceleyebilir, kriterlerine uygun olan ilana başvurabilirsin.

Restoran, Bar ve Kafe İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

İstanbul restaurant cafe bar sektörü iş ilanlarına başvururken dikkat etmen gereken detaylar şunlardır:

  • İş ilanını ve işverenin senden istediği genel özellikleri dikkatlice incelemen gerekir. Eğer bu niteliklere uygunsan iş ilanına başvurabilirsin. 
  • Çalışma şartları ve işverenin sana sunduğu olanaklar hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Başvuru sürecinde bu detaylara dikkat edip başvurmak geri dönüş aldığında iletişimini kolaylaştırır. 
  • Çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan iş ilanı dikkatle okumakta fayda var.
  • Maaşlar, aylık çalışma süresi, yol ve yemek gibi bilgiler hakkında bilgi edinmek için de ilanı detaylıca incelemen gerekir.

Sen de bu detayları dikkate alarak kendine uygun olan ilana kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirsin.

Restoran, Bar Kafelerde Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Yalova restaurant cafe bar sektörü iş ilanları yayınlayan bir diğer şehirdir. İşletme sorumlusu işi ilanlarında işletme yiyecek içecek yönetimi turizm otelcilik, pazarlama, halkla ilişkiler gibi bölümlerden mezun, takım çalışmasına uyumlu, ekip arkadaşlarını yönlendirebilecek özellikte adaylar aranır. İşletme sorumlusu ilanlarında yöneticilik deneyimine sahip planlama ve organizasyon yeteneği yüksek niteliğe sahip adaylar aranır. İşletme içi ürün yönetimi ve düzen konusunda tecrübeli, iyi derecede Microsoft Office programlarına hakim esnek çalışma saatlerine kolaylıkla uyum sağlayabilecek adaylar öne çıkar. Restaurant bar cafe sektörü iş ilanları bay ve bayan kasiyer iş ilanları en az lise mezunu yiyecek içecek sektöründe deneyim sahibi ürün paketlemesi satışı ve kontrolünü sağlayabilecek sorumluluğa sahip adaylar aranır. Sen de kariyer.net üzerinden farklı ilanlara başvuru yapabilirsin.

Restoran, bar ve kafe çalışanları hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Restaurant cafe bar sektörü eleman arayan firmalar, müşteri memnuniyetine oldukça önem veren, maliye sistemine uyum sağlayabilecek, ekip çalışmasına uygun, dış görünüşüne özen gösteren adaylar arar. Vardiya sistemi ile çalışabilecek müşteri memnuniyetine önem veren adayların başvuruları beklenir. Sen de bu özelliklere sahipsen restoran, kafe ve barların kariyer.net’te yayınladıkları ilanlara başvuru yapabilirsin.

Restoran, bar ve kafe iş ilanları eleman arayan firmaların adaylardan beklediği eğitim kriterleri nelerdir?

Restaurant cafe bar sektörü eleman arayanlar ticaret elemanı için en az bir yabancı dil bilme şartı sunabilir. İlanlara belirtilen alanda çalışmış veya bu alanda belli bir eğitim almış olan adayların başvurması beklenir. Sen de işletme, yiyecek içecek yönetimi, turizm ve otelcilik sektöründe bir kariyer hedefliyorsan kariyer.net’te restaurant cafe bar sektörü iş ilanları bugün yayınlanan güncel ilanları inceleyebilirsin.

Restoran, bar ve kafe iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Güncel restaurant cafe bar sektörü iş ilanları için aranan eğitim düzeyi lise, meslek yüksekokulu ve üniversite mezunu olmak olabilir. Üniversite öğrencileri için de çalışma imkanları da bulunur. Bu nedenle tecrüben olmadan da bu ilanlara başvurabilirsin. Kariyer.net’te profilini oluşturarak yayınlanan ilanlara kolaylıkla başvuru yapabilirsin. Sürekli güncellenen ilanlara hemen başvurup hayalindeki mesleğe bir adım daha yaklaşabilirsin. 

Restoran, kafe ve bar elemanı iş tanımı nedir?

Restoran, kafe ve bar elemanları bu işletmelerde farklı pozisyonlarda görev alabilir. Restaurant cafe bar sektörü iş ilanları yeni yayınlanan ilanlar arasından kendine uygun pozisyona başvuru yapabilirsin. Pratik ve çözüm odaklı hareket edebilen, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve kaliteli diyalog kurabilen, dış görünüşüne önem gösteren biri isen kariyer.net’ten kendine uygun ilana başvuru yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Restaurant - cafe - bar sektöründe hangi departmanlarda iş ilanları bulunur?

Yönetim, mutfak ve yeme-içme alanlarından oluşan orta ve küçük düzeyli işletmelerde, farklı pozisyonlarda iş imkanı bulabilirsin. Aşçı, aşçı yardımcısı, garson, şef garson, komi, barista, bulaşıkçı ve müdür pozisyonları için iş ilanları yayınlanmaktadır. Büyük ölçekli işletmelerde muhasebe, tanıtım, insan kaynakları, satış pazarlama, ulaşım ve sevkiyat işlerinin yürütüldüğü departmanlar mevcuttur. İşletme bünyesinde yer alan departmanların kurumsal hacmine bağlı olarak süpervizör, taşıma elemanı, depo görevlisi, hostes, kasiyer, müşteri temsilcisi, tezgahtar gibi pozisyonlar için de eleman ihtiyacı ortaya çıkar. Diğer birimlerde ise organizasyon sorumlusu, muhasebeci, müdür, şef, satın alma uzmanı, yazılımcı, İK uzmanı gibi pozisyonlar için iş ilanı yayınlanabilir.

Restaurant - cafe - bar sektöründe dönemsel iş ilanları nelerdir?

Restaurant, cafe ve bar sektöründe dönemsel çalışan ihtiyacı, pek çok nedene bağlı olarak değişiklik gösterir. Sezonluk olarak faaliyet gösteren işletmeler ve yılın belirli zamanlarında daha yoğun hizmet sunan işletmeler, sektörün ihtiyaç duyduğu tüm pozisyonlar için dönemsel iş ilanları yayınlayabilirler. Buna bağlı olarak barista, garson, komi gibi hizmet pozisyonları ile şef, uzman ve yönetici pozisyonlarında çeşitli iş olanaklarına rastlayabilirsin. Beraberinde bazı işletmeler; adayların değerlendirmesi, işe alımı veya mevcut çalışanların eğitimi için dönemsel İK uzmanına ihtiyaç duyabilirler. Aynı şekilde belirli bir süreci kapsayan reklam ve tanıtım faaliyetleri için de dönemsel çalışanlara ihtiyaç olabilir.

Restaurant - cafe - bar sektöründe barista iş ilanları nelerdir?

Kariyer.net ile farklı işletmeler tarafından yayınlanan restaurant-cafe-bar iş ilanlarına ulaşabilirsin. Klasik bar konsepti, cafe-bar konsepti, beraberinde bar köşesine sahip restoran veya otel işletmelerinde barista olarak çalışabilirsin. Tam zamanlı, yarı zamanlı ve dönemsel çalışma koşullarında barista ve bar görevlisi pozisyonları için iş ilanları yayınlanır. Tecrübeli barista ve bar görevlisi arayan işletme ilanları ve tecrübesiz adaylara iş fırsatı sunan işletme ilanları arasından sana en uygun iş fırsatına kolaylıkla erişebilirsin.

Restaurant - cafe - bar sektörü iş ilanlarının yoğun olduğu şehirler hangileridir?

Yeme-içme ve eğlence sektörünün gelişmişlik düzeyi, Türkiye’nin tüm kentlerinde, kentin dokusuna uyumlu veya yenilikçi mekanların var olmasını sağlar. Bu bağlamda yaşadığın veya çalışmak istediğin kentte pek çok iş fırsatına erişebilirsin. Öte yandan metropol ve turistik kentler daha fazla iş olanağı sunar. İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Bursa gibi kentler ile Çanakkale, Sivas, Denizli gibi ulaşım konusunda bağlantı noktası olabilen kentlerde çeşitli iş olanakları mevcuttur. Aynı şekilde Eskişehir, Çanakkale, Hatay, Gaziantep, Karabük gibi sosyal ve turistik kentlerin sahip olduğu restoran, kafe ve barlar daha fazla iş olanağına erişmeni sağlayabilir.

notifications İş Alarmı kur