Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
101

Seramik - Porselen İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Seramik - Porselen cancel
BİEN YAPI ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZM VE TİC.A.Ş

Muhasebe Müdürü

BİEN YAPI ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZM VE TİC.A.Ş
Bilecik
Tam zamanlı
24 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Seramik - porselen sektöründe hangi departmanlar öne çıkar?

Seramik ve porselen sektöründe üretim, satış, sevkiyat, pazarlama ve yönetim gibi farklı pek çok departmanda iş ilanları yer alır. Seramik ve porselen üretim bölümü, geniş iş olanağına sahip olan bir bölümdür. Bu bölümde üretilecek ürünler tasarlanır, çeşitli numune modelleri yapılır. Üretilen ürünlerin tanıtılması ve satışa sunulması bölümünde farklı departmanlar görev alır. Ayrıca mağazalarda satış bölümde görev alabilecek personele de ihtiyaç duyulur.

Seramik - porselen sektöründe iş ilanları nelerdir?

Seramik ve porselen ürünlerinin satıldığı mağaza ve dükkanlarda görev alabilecek personel iş ilanları vardır. Büyük firmalar, bünyelerinde farklı departmanlarda görev alacak farklı eğitim seviyesine sahip birçok personele ihtiyaç duyar. Seramik ve porselen sektöründe yer alan iş ilanları; bölge satış müdürlüğü, satış temsilciliği, yazılım uzmanı ve üretim yöneticiliği meslekleridir. Bu alanda çeşitli eğitimlere sahipsen ve iş arıyorsan Kariyer.net'te yer alan ilanları inceleyerek iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Seramik - porselen sektöründe hangi departmanlarda iş ilanları bulunur?

Seramik ve porselen sektöründe birçok departmanda iş olanağı vardır. Örneğin; seramik ve porselen firmalarının bilgisayar işlerinin doğru ve düzenli bir şekilde gerçekleşmesi için bilgisayar-yazılım personellerine ihtiyaç duyar. Bu alanda hizmet veren pek çok firma, farklı alanlarda eğitim almış, çeşitli niteliklere ve özelliklere sahip olan personeller görevlendirir. Seramik ve porselen sektöründe geniş iş olanakları bulunur. Bu alanda görev almak istiyorsan Kariyer.net'te yer alan iş ilanlarını inceleyerek uygun gördüğün ilanlara iş başvurusu yapabilirsin.

Seramik - porselen sektöründe seramik mühendisi alımı var mı?

Firmalar personel ihtiyaçlarına göre çeşitli iş ilanları oluşturur. Seramik mühendisleri, seramik üretimi sırasında planlama ve üretim süreçlerini takip eder. Seramik mühendisleri, dört yıllık eğitim veren Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinin Seramik bölümünü bitirerek seramik mühendisi unvanını alır. Firrmalar, kariyer.net üzerinden belli zamanlarda semamik mühendisi iş ilanları oluşturur. İlgili alandan mezun olduysan ve seramik mühendisi olarak görev almak istiyorsan Kariyer.net'te arama yaparak aradığın işe ulaşabilirsin. Ayrıca aradığın iş ilanlarıyla ilgili bildirimleri takip ederek yeni iş ilanı eklendiğinde ilandan haberdar olabilirsin.