92

Seramik - Porselen İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Seramik - Porselen cancel
Gizli Firma
İç Mimar
Gizli Firma
Kütahya İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
GÜZEL METAL İNŞ.MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Bölge Satış Temsilcisi
GÜZEL METAL İNŞ.MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Seranit Granit Seramik
Mimari İletişim Uzmanı
Seranit Granit Seramik
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Turkuaz Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Grafik Tasarım Uzmanı
Turkuaz Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kayseri İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Anatolia
Temizlik Personeli
Anatolia
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Seramik - Porselen Sektörü İş İlanları

Seramik, yer altındaki kayaçların dış faktörler tarafından fiziksel olarak parçalanmasıyla oluşur. Porselenler ise killi topraktan yapılarak ham maddelerden oluşturulan bir seramik ürünüdür. Seramik ürünler porselene göre daha yumuşak ve dayanıklıdır. Böylece bu iki maddenin farklı alanlarda kullanılmasıyla hem estetik hem de fonksiyonel amaçların yerine getirilmesi sağlanır. Binaları, camileri, evleri, eşyaları, dekorları; kısacası birçok alanı güzelleştiren ve çeşitli kullanım özellikleri katan seramik ve porselenlerin tasarım, üretim, kontrol satış gibi birçok departmandan geçmesi gerekir. Bu yüzden bu sektör geniş bir iş hacmi sunar. Sahip olduğun nitelikler ve mesleki yeterliliklere göre başvuracağın seramik porselen sektörü ilanları sana birçok iş kapısını aralar. Sen de ilgini çeken ilanlara kariyer.net’ten ulaşabilirsin.

Seramik - Porselen Sektörü Çalışanları Ne İş Yapar?

Porselen fırın yöneticisi, muhasebe uzmanı, arge mühendisi, satış danışmanı, forklift operatörü gibi birçok birimi barındıran seramik porselen sektörü iş ilanları yeni çalışanlar alarak bu alanlardaki boş pozisyonları doldurmak ister. İlan açıklamalarındaki şartları sağlayarak işe kabul edilen bireylerin departmanlara göre çeşitlenen görevleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Mağaza yönetimi tarafından belirlenen alış ve satış hedeflerini inceleyerek bunların gerçekleştirilmesi için plan taslağı oluşturur.
 • Satış için açılan reyonların düzenlenmesini ve estetik görünümün devamlılığını sağlar.
 • Ürünlerin yerleştirilme düzenini kontrol eder.
 • Müşteri memnuniyetini düşünür ve onlarla iletişim halinde kalarak daha verimli geçen alışveriş süreci oluşturur.
 • Gelir ve gider tablolarını oluşturur, bunları rapora dökerek yönetimle paylaşır.
 • Ay sonu kazançlarını ve malzeme ihtiyaçlarının bütçesini belirler.
 • Hızlı pişirme yöntemlerini ve çeşitli teknikleri uygular.
 • Ürünün oluşması için gereken şartların sağlanması için organizasyon yapar.
 • Çıkabilecek olası problemlerin önüne geçmek için belli aralıklarla kalite kontrol basamaklarını gerçekleştirir.
 • Üretimin sahip olması gereken standartlarda gelişim gösterip göstermediğini denetler.
 • Departmanlar arası iletişimi kesmeden aktif ve verimli bir çalışma şekli benimser

Seramik porselen sektörü iş ilanları bugün bu görevleri yerine getirebilecek özverili çalışma adaylarını kariyer.net aracılığıyla firma bünyesine almayı amaçlar.

Seramik - Porselen Sektörü Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Güncel seramik porselen sektörü iş ilanları bünyesindeki birçok departmanı farklı çalışma alanlarına yerleştirir. Bunlardan bazıları; ofis, atölye, fabrika, mağaza ve ön büro gibi mekânlardır. Görev almak istediğin birime göre değişiklik gösteren bu şartlar sana uygun olabilecek birçok fırsat sunar. Aynı zamanda mesai saatlerini ve sahip olacağın hakları inceleyebileceğin ilgili ilan sayfası sana bütün bilgilendirmeleri sunacaktır. Tam zamanlı ilanları yoğunlukta olan bu sektör üretim ve satış aşamalarını içerdiği için tempolu bir çalışma sistemi sunabilir. Türkiye’nin birçok şehrinden çalışan alımı yapan İzmir seramik porselen sektörü iş ilanları gibi başlıkları içeren birçok şehir meslek başlıkları kariyer.net’te seni bekler. Kafanda oluşturduğun bir çalışma ortamı ve iş takvimin varsa bunları ilan sayfasında filtreleyerek ya da işverenlerle doğrudan iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsin.

Seramik - Porselen Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Sana uygun olduğunu düşündüğün Seramik porselen sektörü iş ilanları açtığında bakman gereken ilk şey eğitim, sertifika ve kurs gibi mesleki bilgileri edindiğine dair belgelerden hangilerinin istendiğidir. Bu şartı sağladıktan sonra bakman gereken diğer bir unsur ise firmanın bu sektörde sahip olmanı beklediği deneyim süresidir. Bu aşamayı da geçtiysen sıradaki kritik nokta çalışma ortamı ve saatleridir. Bu bölüm sana uyuyorsa bir de iş tanımları ve yapman gereken sorumlulukları okumalısın. Eğer bu görevleri yapabilecek yeterlilik ve niteliğe sahipsen bu ilan tam sana göre olabilir. Ayrıca rol alacağın departman özelliklerine göre araç kullanman gerekebilir. Kullanacağın araç türüne göre ehliyet alman şart olarak gösterilebilir. Örneğin; bir seramik-porselen forklift operatörü olacaksan ehliyet belgenin sınıfı bu araçla uyumlu olmalıdır. Dikkat etmen gereken tüm bu özellikleri incelediysen artık karar aşamasına geçebilir ve hayalindeki işe kavuşma yolunda en önemli adımı atabilirsin.

Seramik - porselen sektörü çalışan ihtiyacı bulunur mu?

Birçok sektörde işe yarayabilecek seramik ve porselen ürünleri periyodik üretim zinciri sağlayarak işletmeye katkıda bulunabilecek çalışanlar arar. Her sektörde olduğu gibi bu alanda da personel açığı bulunan firmalar vardır. Seramik porselen sektörü iş ilanları Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerde gelişen şirketlere hizmet edecek özverili çalışanlar arar. Aranan niteliklere sahipsen sen de bir şirket bünyesinde hayalindeki işe kavuşabilirsin.

Seramik - porselen sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Öncelikle ilan başlığını aratmak üzere kariyer.net’e girdikten sonra karşına çıkacak ilanları incelemelisin. Eğer bu liste sana uygun olmayan ilanlarla dolu ve karışıksa, filtreleme bölümünden aradığın özellikleri işaretleyerek sana uygun başlıkların olduğu listeyi görüntüleyebilirsin. Seramik porselen sektörü iş ilanları işletmelerin bünyesinde değerlendirmeye hazır ve aktif bir durumda seni bekler.

Seramik - porselen sektörü iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Pek çok seramik porselen sektörü iş başvuru fırsatı sunan kariyer.net’e girdikten sonra ilgili ilan sayfasını açarak fırsatlara göz atabilirsin. Sahip olduğun nitelikler ve çalışacağın pozisyondan beklentilerini göz önüne alarak, seçtiğin ilan başvurusunda kendini iyi bir şekilde ifade ederek potansiyel işverenlerinin üzerinde olumlu bir etki bırakabilirsin. Sana uygun olduğunu düşündüğün ilana başvurduktan sonra seramik porselen sektörü eleman arayanların başvurunu değerlendirmelerini bekleyebilirsin.

Seramik - porselen sektörü iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Her departman için farklı kriterler belirleyen seramik porselen sektörü eleman ilanları çeşitli nitelikteki iş adaylarına açıklamalar kısmında bu kriterleri belirtir. Eğitim alanında firmaların tercihleri genellikle kimya mühendisliği, işletme, iktisat mezunları ve lisans mezunlarından yanadır. Fakat bu sektör içerisinde şoförden operatöre, satış elemanından üretim teknikerine birçok departman bulunur. Bu yüzden bu ilanlar sadece lisans değil lise mezunları ve ön lisans programı bitirenler tarafından da tercih edilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Seramik - porselen sektöründe hangi departmanlar öne çıkar?

Seramik ve porselen sektöründe üretim, satış, sevkiyat, pazarlama ve yönetim gibi farklı pek çok departmanda iş ilanları yer alır. Seramik ve porselen üretim bölümü, geniş iş olanağına sahip olan bir bölümdür. Bu bölümde üretilecek ürünler tasarlanır, çeşitli numune modelleri yapılır. Üretilen ürünlerin tanıtılması ve satışa sunulması bölümünde farklı departmanlar görev alır. Ayrıca mağazalarda satış bölümde görev alabilecek personele de ihtiyaç duyulur.

Seramik - porselen sektöründe iş ilanları nelerdir?

Seramik ve porselen ürünlerinin satıldığı mağaza ve dükkanlarda görev alabilecek personel iş ilanları vardır. Büyük firmalar, bünyelerinde farklı departmanlarda görev alacak farklı eğitim seviyesine sahip birçok personele ihtiyaç duyar. Seramik ve porselen sektöründe yer alan iş ilanları; bölge satış müdürlüğü, satış temsilciliği, yazılım uzmanı ve üretim yöneticiliği meslekleridir. Bu alanda çeşitli eğitimlere sahipsen ve iş arıyorsan Kariyer.net'te yer alan ilanları inceleyerek iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Seramik - porselen sektöründe hangi departmanlarda iş ilanları bulunur?

Seramik ve porselen sektöründe birçok departmanda iş olanağı vardır. Örneğin; seramik ve porselen firmalarının bilgisayar işlerinin doğru ve düzenli bir şekilde gerçekleşmesi için bilgisayar-yazılım personellerine ihtiyaç duyar. Bu alanda hizmet veren pek çok firma, farklı alanlarda eğitim almış, çeşitli niteliklere ve özelliklere sahip olan personeller görevlendirir. Seramik ve porselen sektöründe geniş iş olanakları bulunur. Bu alanda görev almak istiyorsan Kariyer.net'te yer alan iş ilanlarını inceleyerek uygun gördüğün ilanlara iş başvurusu yapabilirsin.

Seramik - porselen sektöründe seramik mühendisi alımı var mı?

Firmalar personel ihtiyaçlarına göre çeşitli iş ilanları oluşturur. Seramik mühendisleri, seramik üretimi sırasında planlama ve üretim süreçlerini takip eder. Seramik mühendisleri, dört yıllık eğitim veren Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinin Seramik bölümünü bitirerek seramik mühendisi unvanını alır. Firrmalar, kariyer.net üzerinden belli zamanlarda semamik mühendisi iş ilanları oluşturur. İlgili alandan mezun olduysan ve seramik mühendisi olarak görev almak istiyorsan Kariyer.net'te arama yaparak aradığın işe ulaşabilirsin. Ayrıca aradığın iş ilanlarıyla ilgili bildirimleri takip ederek yeni iş ilanı eklendiğinde ilandan haberdar olabilirsin.

notifications İş Alarmı kur