Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
12

Taşlama Operatörü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Taşlama Operatörü cancel
ASSAN GROUP MAKİNE SAVUNMA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Taşlama Operatörü
ASSAN GROUP MAKİNE SAVUNMA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Lider Kalıp San.TicLtd.Şti.
Taşlama Operatörü
Lider Kalıp San.TicLtd.Şti.
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
7 gün

Taşlama Operatörü İş İlanları

Türkiye’nin İstanbul, Kocaeli gibi yerlerinde bulunan sanayi ve ticaret şirketlerinde taşlama operatörüne ihtiyaç duyulur. Farklı ilçelerde üretim ve imalat departmanında çalışacak olan taşlama operatörleri için ilanlar açılır. Otomotiv firmalarında, elektronik firmalarında, sanayi ve ticaret şirketlerinde taşlama operatörü olarak çalışabilirsin. İlanı yayınlayan şirketlerin senden beklediği özelliklere sahipsen bu firmalarda çalışabilirsin. Çalışmak istediğin şehirdeki taşlama operatörü iş ilanları için kariyer.net’e göz gezdirerek yayınlanan ilanlardaki niteliklere sahip olduğun takdirde buralarda iş fırsatı bulabilirsin. Dövme döküm, tersane gibi çalışacağın sektördeki meslek gruplarına ait işlerde deneyim sahibi isen taşlama operatörü olarak çalışabilirsin. Aynı zamanda bazı firmalar yetiştirmek üzere taşlama operatörüne ihtiyaç duyar. Tam zamanlı ya da part time olarak bu firmalarda çalışma imkanı bulabilirsin.

Taşlama Operatörü Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Taşlama operatörü olarak çalışmak için sahip olman gereken özellikler arasında meslek liselerinin metal ve makine gibi bölümlerinden mezun olmuş olman gerekir. Bunların yanı sıra çalışacağın sektördeki alanlarda en az iki yıl tecrübeli olman şarttır. Dökme ve çelik şirketlerinde çalışacaksan kaynak ve çapa taşlama yapabiliyor olman beklenir. Ayrıca üç vardiyeli çalışabilecek olman ve takım çalışmasına yatkın olman da şirketler açısından beklenen nitelikler arasındadır. Bunların yanı sıra elektronik şirketlerinde taşlama operatörü olarak çalışacaksan tercihen teknik lise mezunu olman ve aynı zamanda en az beş yıl tecrübeli olman beklenir. Bunların yanı sıra iletişim becerilerin yüksek olması da senden beklenen nitelikler arasında ön plana çıkar.

Taşlama Operatörlerin Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Taşlama operatörlerinin çalışma ortamları şirketlerin ve fabrikaların alanlarıdır. Otomotiv firmalarında çalışmak istiyorsan firmalara ait alanlar çalışma alanlarındır. Çalışma koşulları firmalara bağlı olarak değişkenlik gösterirken genel olarak tam zamanlı olarak çalışman beklenir. Vardiyalı olarak çalışabileceğin taşlama operatörlüğünde servis, yemekhane gibi yan haklar da verilir. Bunların yanı sıra şirketler çalışma koşullarını esnek çalışma saatlerine göre de belirleyebilirler. Güncel taşlama operatörü iş ilanları için başvuru yaparken çalışma şeklini, çalışma koşullarını ve haklarını göz önünde bulundurarak ilanlara başvuru yapabilirsin.

Taşlama operatörü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Taşlama operatörü iş ilanlarına başvuru yapabilecek kişiler şirketlerin yayınlamış oldukları ilanlarda aranan özellikleri karşılayan kişiler olmalıdır. Çelik makina fabrikasında çalışacaksan silindirik taşlama konusunda en az bir yıl tecrübeli olman, esnek çalışma saatlerine uyum sağlaman ve takım çalışmasına yatkın olman beklenir. Erkek adaylar için de askerlik hizmetini tamamlamış olmak bu ilanlara başvuru yapabilmek açısından ön koşuldur. Bunların yanı sıra şirket senden vardiyalı ya da esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeni de bekleyebilir. Bu koşullara uyum sağlayabileceksen taşlama operatörü arayan firmalar için başvuru yapabilirsin.

Taşlama operatörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Taşlama operatörü iş ilanlarına başvuru yapabilmek için kariyer.nete girerek iş ara bölümünden pozisyon ve şirket ismini yazabilirsin. Bunun yanı sıra çalışmak istediğin şehir ya da ilçeyi yazarak iş ara butonuna basabilirsin. Genel bir ilan aramak istemiyorsan iş ara bölümünde yer alan tarih, ilan özellikleri, şirketin sektörü, pozisyon seviyesi ya da departman gibi ek ayarlara tıklayabilirsin. Böylece çalışmak istediğin pozisyon koşulunu belirleyebilir ve karşına çıkan ilanlardan çalışmak istediğin ilanı seçebilirsin.

Taşlama operatörü iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

Taşlama operatörü iş ilanları bugün kategorisinde yayınlanan ilanlarda aranan kriterler arasında ilgili bölümden mezun olman beklenir. Operasyon departmanında çalışacaksan ve çelik makina şirketlerinde çalışmak istiyorsan senden taşıma konusunda tecrübeli olman, aynı zamanda ilanın yayınlandığı şehirde yaşıyor olman beklenir. Bunların yanı sıra şirketlere bağlı olarak teknik resim okuma bilgisine sahip olman, ölçme aletlerini kullanabilmen de senden beklenenler arasında ön plana çıkar.

Taşlama operatörü iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Taşlama operatörü iş ilanları yeni başvuru yapabilecek kişiler iş ilanının yayınlanmış olduğu şehirde yaşıyor olan kişilerdir. Tercihen meslek lisesi, teknik lise ve meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden olan, aynı zamanda mesleki yeterlik belgesi olan kişiler bu iş ilanlarına başvuru yapabilir. Senden istenen nitelikleri karşılıyorsan ve aynı zamanda genel nitelikler iş tanımlarına uygunsan taşlama operatörü iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Taşlama Operatörü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Taşlama Operatörü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Taşlama Operatörü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Taşlama Operatörü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Taşlama Operatörü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Taşlama Operatörü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Taşlama Operatörü iş ilanlarına erişebilirsin.

Taşlama Operatörü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Taşlama Operatörü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.