Trabzon Akçaabat İş İlanları

7 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  29.09.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  24.09.2020

  19.08.2020

  06.08.2020

  04.08.2020

  20.03.2020

  Akçaabat İş İlanları

  Trabzon iline bağlı Akçaabat ilçesinde pek çok farklı sektörde iş ilanı yayımlanmaktadır. Bunların başında,  Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alan sanayi firmalarına ait ilanlar yer alır. Akçaabat iş ilanları yöre halkı tarafından sıklıkla takip edilmektedir.  Kariyer.net Akçaabat iş ilanları bu aramalarda en çok kullanılan sitedir.  Bölgede aranan personel özellikleri ve iş arayan profillerini inceleyelim;

  ‘Akçaabat bayan iş ilanları’ Nelerdir?

  Özellikle bayanların yapabileceği, bayanlara uygun olan işler için ‘bayan iş ilanları’ olarak ilan verilmektedir. Örneğin, yaşlı bayan yardımcılığı, kozmetik satış personelliği, evden çalışabilecek yemek personelleri, çağrı merkezi personelleri, turizm elemanlığı, bulaşık ve temizlik personelliği bu tip ilanlar arasındadır. Bu alanda iş arayan kişiler, Kariyer.net’in arama motorunu kullanarak, ‘Trabzon bayan iş ilanları’ olarak da arama yapabilirler.

  Trabzon Akçaabat part time iş ilanları nelerdir?

  Part time, yani yarı zamanlı işler, öğrenciler, yeni mezunlar ve ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilirken, işinin yanında ek iş yaparak, ek gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle bazı çağrı merkezleri, 24 saat hizmet verdiklerinden, iki vardiya ile eleman çalıştırmaktadır. Gündüz çalışan eleman, akşam olduğunda çıkış yapar ve gece çalışan eleman iş başı yaparak bıraktığı yerden devam eder. Böylece kesintisiz 24 saat hizmet verilebilir. Bu şekilde çalışmak isteyen kişiler, Trabzon part time iş olarak arama yaparak, personel arayan çağrı merkezlerine başvuru yapabilirler.

  Trabzon Akçaabat iş ilanları olarak incelediğimizde ise, dönemsel olarak ihtiyaç duyulan elemanlardan tam zamanlı çalışacak elemanlara kadar iş ilanı verildiğini görmekteyiz. Akçaabat bölgesinde iş arıyorsanız, Kariyer.net’in iş arama motorunu kullanarak, aradığınız iş ilanını kolayca bulabilir, tek tıkla hızlıca başvuru yapabilirsiniz.