Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
404

Trabzon İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Trabzon cancel
Neutec İlaç

Tıbbi Satış Temsilcisi

Neutec İlaç
İstanbul (Tümü) +79 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ebebek

Takım Lideri / Trabzon

ebebek
Trabzon
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
EspressoLab

Mağaza Müdürü

EspressoLab
İstanbul (Tümü) +18 il daha
Başvurmak için
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Trabzon İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Antalya Alanya İş İlanları , Antalya Turizm İş İlanları , Balıkesir Bandırma İş İlanları , Kocaeli Gebze İş İlanları , Muğla Bodrum İş İlanları

Trabzon İş İlanları

Karadeniz'in tarihsel öneme sahip liman kentlerinden olan Trabzon, gelişkin ekonomisi ve geniş iş olanakları ile öne çıkmaktadır. Yerleşik nüfusun %75 gibi büyük bir bölümü tarım, hayvancılık, balıkçılık ve ormancılık sektörlerinde çalışarak geçimini sağlar. Tarım, hayvancılık ve balıkçılığa bağlı sanayi işletmeleri de Trabzon’un ekonomisinde önemli yer tutar. Karadeniz'in en büyük limanlarından birine sahip olan şehir, ticari faaliyetlerin ve özellikle de transit taşımacılık sektörünün yoğun olduğu bir kenttir.

Şehir merkezinde ise sanayi ve ticari işletmelerin yoğunluğu dikkat çekmektedir. Çay, çimento, iş makineleri, alüminyum levha, fındık, un ve balık gibi ürünleri işleyen veya üreten fabrikaların yanı sıra, boru ve profil sanayii de Trabzon’un aktif olarak istihdam sağladığı sektörlerdendir.

İl genelinde, her birinde onar kişiden fazla işçi çalıştıran irili ufaklı 1500'den fazla sanayi işletmesi ile oldukça geniş bir yelpazede istihdam olanakları mevcuttur. On kişiden az işçi çalıştırılan sanayi işletmesi sayısı ise 2000 civarındadır ki bu küçük işletmelerde binlerce kişi çalışmakta, çoğunlukla da metal eşya ve makine yedek parçası üretmektedir.

Eğitim, sağlık ve hizmet sektörleri üzerine ilanlar

2018 döneminde Trabzon’da iş olanağı sağlayan diğer başlıca sektörler eğitim, hizmet ve sağlık sektörleridir. Trabzon iş ilanları güncel açıdan tekstil, ilaç sanayi, bilişim, otomotiv, ticaret ve inşaat gibi çalışma dallarında istihdam sağlamaya yöneliktir.

Trabzon'un geçmişten bugüne getirdiği ticaret kenti misyonuna uygun olarak, mevcut iş ilanlarında satış ile ilgili olanlar ağırlıklı konumdadır. Trabzon iş ilanları 2018 döneminde satış temsilcisi, satış sorumlusu, satış danışmanı, tıbbi satış mümessili, mağaza satış danışmanı, bölge satış yöneticisi gibi pozisyonlarda yoğunlaşmaktadır. Hâlihazırdaki Trabzon iş ilanları, yarı yarıya satış ve pazarlama ile ilgili departmanlar tarafından verilmiştir. Kalan ilanlar ise eğitim, hizmet, sağlık ve mühendislik gibi alanlarda çalışan aramaktadır.

Tarım, hayvancılık ve balıkçılık sektörlerinde istihdam

Trabzon'un sahil kesimlerinde de, orman köylerinde de yaygın biçimde tarım, hayvancılık, ormancılık ve balıkçılık yapılmaktadır. Ekilecek alanların sınırlı olmasına karşın, çay ve fındık gibi sanayiye yönelik tarım üretimi büyük boyutlardadır. İklim ve coğrafya koşulları itibariyle büyükbaş hayvancılık yaygındır, arıcılık ise giderek büyüyen bir sektör olarak öne çıkmaktadır. Ormancılık da hesaba katıldığında kentin çalışabilir işgücü büyük oranda bu sektörlerdedir. Balıkçılık hem denizlerde sürdürülmekte, hem de yüksek kesimlerde kurulan çiftliklerde kültür balıkçılığı yapılmaktadır.

Yarı zamanlı (part-time) ve dönemsel iş imkânları

Trabzon iş ilanları arasında part-time ve dönemsel zamanlı ilanlar da bulunmaktadır. İlanların önemli bölümü tecrübeli personel aramakta olsa da, üçte bir gibi yüksek oranda tecrübesiz personel alımı da yapılabilmektedir.

Trabzon iş ilanları şehir merkezinde yoğunluk göstermekle birlikte; Trabzon Yomra iş ilanları ve Trabzon Akçaabat iş ilanları da ulaşımın görece kolay olduğu sahil kesimlerinde farklı alternatifler yaratabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Trabzon'da iş arıyorsan, kariyer.net üzerinden iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsin. Siteye üye olduktan sonra hızlıca oluşturduğun profesyonel CV ile istediğin işe pratik bir şekilde başvurabilirsin. Kariyer.net'e üye olduktan sonra site içi yönlendirmelerle öz geçmişini hazırlayabilirsin. Sitenin solunda bulunan panelden sana uygun şartları işaretleyip, 'Ülke- Şehir - İlçe' kısmından Trabzon'u seçtikten sonra, Trabzon içinde sana uygun olan iş ilanlarını göreceksin. Buraya tıklayarak da Trabzon'daki aktif iş ilanlarına ulaşabilirsin.

Trabzon'da kendime uygun işi nasıl bulabilirim?

Trabzon içinde iş arıyorsan, sitenin solunda bulunan panelden çalışmak istediğin sektörü ve pozisyonu seçerek arama yapabilirsin. Çalışma şekli, ilçe seçimi, ilan dili gibi seçeneklerle aramanı hemen özelleştirebilirsin. Sana en uygun işleri filtreleyip hayal ettiğin kariyere hızlıca kavuşabilirsin.

En popüler Trabzon iş ilanları nelerdir?

Trabzon, satış ve pazarlama sektöründe kariyer planlaması yapanlar için büyük imkanlara sahip. Trabzon içinde en popüler iş ilanları; satış danışmanı, satış temsilcisi, mağaza müdürü, satış uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, satış yönetmeni ve bölge satış yöneticisi olarak sayılabilir.

Trabzon iş ilanlarından nasıl haberdar olabilirim?

Kariyer.net üzerinden oluşturduğun ücretsiz üyelikle beraber site içinde birçok ayrıcalık seni bekliyor. Profesyonel CV ve ön yazı seçenekleri dışında, sana uygun iş ilanları siteye eklendiğinde hemen haberdar olabilirsin. Bunun için sitenin sol tarafındaki panelde bulunan "Yeni İlanlardan Haberdar Et" butonunu aktifleştirmen yeterli. Böylelikle kriterlerine uygun bir iş ilanı siteye düştüğünde önce senin haberin olur. İş fırsatlarını önce sen yakalarsın.