33

Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Trabzon cancel
FENİX İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Felemenkçe Bilen Müşteri Danışmanı Türkiye Geneli
FENİX İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
1 gün

Trabzon Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanları

Trabzon çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri alanında yayınlanan iş ilanları, Trabzon şehrinde yaşayan kişilere çeşitli iş olanakları sunar. Güncel Trabzon çağrı merkezi iş ilanları incelendiğinde inbound ve outbound olarak iki farklı birim olarak çeşitli iş ilanının yayınlandığı görülür. Gerek inbound gerekse outbound ekiplerinde görev alan müşteri hizmetleri temsilcisinin bazı yeteneklere sahip olması gerekir. Trabzon çağrı merkezi iş ilanları incelendiğinde diksiyonu düzgün ve sonuç odaklı bireylerin arandığı görülür. Çalışma saatleri sektöre göre çeşitlilik gösteren bu ilanlarının çalışma şartları da farklılık gösterir. Genel olarak sabit bir ofiste bulunan bilgisayarlar vasıtasıyla müşterilere arama yapılır ya da gelen aramalar karşılanır. Çalışılan iş yerine bağlı olarak evden de çalışmak mümkün olabilir. 

Trabzon Çağrı Merkezinde Müşteri Hizmetleri Elemanı Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Trabzon çağrı merkezi eleman ilanları yayınlayan şirketler, adayların bazı yeteneklere sahip olmasını bekler. Dili etkin bir şekilde kullanmak, düzgün bir diksiyona sahip olmak, çözüm odaklı yaklaşım sahip olunması gereken yeteneklerden bazılarıdır. Çağrı merkezlerinde müşteri temsilcisi olarak çalışacak bireylerin kendini ifade etme yeteneklerinin ve anlama kabiliyetlerinin gelişmiş olması gerekir. Bu sektörde çalışacak bireyler sabırlı ve sakin bir kişiliğe sahip olmalıdır. Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak görev alan kişilerin bilgisayarı etkin bir şekilde kullanmaları ve en kısa sürede hizmet sunmaları gerekir. Çağrı merkezlerinde inbound olarak görev yapan müşteri temsilcilerinin müşteriyi en kısa sürede anlayıp hizmet vermeleri gerekir. Çağrı merkezinin inbound ekibinde çalışan müşteri temsilcisi krizleri iyi yöneten, müşteriye nazik bir şekilde hizmet sunan ekip üyelerinden oluşur. Çağrı merkezinin outbound ekibinde çalışan müşteri hizmetleri temsilcileri ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama noktasında yetenekli bireylerden oluşur. Trabzon müşteri temsilcisi iş ilanları sayfasından başvuru yapacak adayların iş disiplinine sahip, grup çalışmasına yatkın ve dışa dönük bireyler olması gerekir.

Trabzon Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Trabzon çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri ilanlarına başvuru yaparken bireylerin aranan özelliklere sahip olup olmadığını tespit etmesi gerekir. Hangi sektörde müşteri temsilcisi olarak ilan verildiği, dikkat edilmesi gereken bir diğer detaydır. Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri ilanlarında çalışmanın yürütüleceği ofisin konumu, çalışma saatleri ve günleri, verilen maaş dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yerini alır. İş imkanı sunan firmanın, bünyesinde çalışacak olan çağrı merkezi müşteri temsilcisine sağladığı sosyal güvence ve sigortalar da önemli şartlardan biridir. Trabzon çağrı merkezi elemanı arayanlar verdikleri ilanda başvuru yapacak bireylerde aradıkları özellikleri ve çalışma şartlarını net bir şekilde ifade eder. İlgili firma ya da kuruluşun çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak görev almak isteyen bireyler, aranan şartları sağladığı takdirde ilana başvuru yapabilir. İlgili ilana başvuru yapacak kişi çalışma şartlarını doğru ve objektif bir şekilde değerlendirir. İlgili firma ya da kuruluşun bulunduğu sektör, başvuru yapacak bireyin ilgi ve yeteneğine uygunsa kişi ilana başvuru yapar. Konuşmayı seven, bilgisayar başında vakit geçirmekten keyif alan bireylerin çağrı merkezi ilanlarına başvuru yapması gerekir.

Trabzon Çağrı Merkezlerindeki Müşteri Hizmetleri Ne İş Yapar?

Trabzon SGK çağrı merkezi iş ilanları incelendiğinde, müşteri hizmetleri temsilcilerinin bilgisayar aracılığıyla gelen çağrıları karşılayacağı görülür. Bu sektörde görev alan çağrı merkezi elemanı, müşteriden gelen talebi en kısa sürede çözüme ulaştırır. Bahsi geçen sektördeki çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin büyük bir kısmı inbound olarak görev alır. Trabzon banka çağrı merkezi iş ilanları incelendiğinde ise çalışan müşteri temsilcilerinin ihtiyaç dahilinde inbound ve outbound olarak görev aldığı tespit edilir. İlgili sektörde görevlerini icra eden çağrı merkezi çalışanları, bilgisayar aracılığıyla çağrıları yönetir. Bu alanda çalışan elemanlar müşterinin talebine veya müşteriye sunulan kampanyaya göre hizmet verir. Tüm çağrı merkezi müşteri temsilcileri, çözüm odaklı çalışma prensibi ve müşteri memnuniyetine göre hareket eder. Çağrı merkezlerindeki elemanlar ekip ruhu taşıyarak organize şekilde kurumun ya da firmanın verdiği sorumlulukları yerine getirir. Çağrı merkezi çalışanları, çalıştıkları kurum ya da firmada yöneticilerine karşı sorumludur. Çağrı merkezindeki müşteri hizmetleri temsilcisinin gerçekleştirdiği çağrılar kayıt altında tutulur ve belli prensiplere göre denetlenir. Müşteri temsilcisi, gerçekleştirdiği çağrılarda mevcut olan problemler hakkında yöneticisine feedback verir. 

Trabzon Çağrı Merkezindeki Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Trabzon çağrı merkezindeki müşteri hizmetleri temsilcisinin görev aldığı sektöre göre maaş aralıkları da farklılık gösterir. Ayrıca aynı sektör içerisinde maaş miktarları farklılık gösterir. Çağrı merkezi müşteri temsilcisinin yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışma durumu maaşını etkiler. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcilerinin resmi tatil günlerinde görevlerinin başında olması da maaşlarında farklılık gösterir. 

Trabzon Çağrı Merkezindeki Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Hangi Alanlarda Çalışır?

Trabzon çağrı merkezindeki müşteri hizmetleri temsilcisi resmi kurumlarda ya da özel sektörde çalışır. Liman kenti olan Trabzon’da denizcilik sektörüne ilişkin birçok kuruluş bulunur. Genellikle denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar çağrı merkezlerine müşteri temsilcisi arar. Sanayi kollarının yaygın olduğu bu şehirde yine çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisine yoğun şekilde talep vardır.

Trabzon Çağrı Merkezindeki Müşteri Hizmetleri Temsilcisinin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Trabzon çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri çalıştıkları kurum ya da firmanın sırlarını korumakla mükelleftir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri üstlerinin verdiği görevi yerine getirmek ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu olmakla sorumludur. Müşteri hizmetleri temsilcisi gerçekleştirdiği çağrılarda müşterilere karşı nazik olmak, onların sorunlarını en kısa sürede tespit edip çözüme kavuşturmakla yükümlüdür. İş disiplinine sahip olmak, sorumluluğundaki işleri zamanında gerçekleştirmek müşteri hizmetleri temsilcisinin görev tanımında yer alır.

Trabzon Çağrı Merkezindeki Müşteri Hizmetlerinin Sektör Dağılımı Nedir?

Güncel Trabzon çağrı merkezi müşteri hizmetleri iş ilanlarına bakıldığında ilanların geniş bir sektöre dağıldığı görülür. Çağrı merkezinde müşteri hizmetleri temsilcisi olarak görev alacak bireylerin çalışma standartları da sektörlere göre değişiklik göstermektedir. Turizm, denizcilik, ticaret, gıda ve kamu bu alandaki sektörlerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Trabzon Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur