Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
547

Üretim Sorumlusu İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Üretim Sorumlusu cancel
VEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ.
Üretim Sorumlusu
VEFA PREFABRİKE YAPILAR SAN.TİC.AŞ.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sabo İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Üretim Sorumlusu
Sabo İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün

İlanları konuma göre filtrele!

SEMKİM BOYA VE KİMYA ANONİM ŞİRKETİ
Üretim Sorumlusu
SEMKİM BOYA VE KİMYA ANONİM ŞİRKETİ
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
RD İÇ VE DIŞ TİCARET SAN A.Ş.
Üretim Sorumlusu
RD İÇ VE DIŞ TİCARET SAN A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
7 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 11 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Üretim Sorumlusu İş İlanları

Üretim sorumlusu, çalıştığı yerin, mekanın veya firmanın üretim süreçlerine bakar.  Bu süreçte aktif görev alır. Görevleri arasında en uygun şekilde yürütülmesi gelir. Çalışılan firmanın hedeflerini ve teslim edilmesi gereken projeleri planlar ve geliştirir. Aynı zamanda gelişen ve değişen sanayi sektörü, ilerleyen kitle iletişim araçları ve çoğu kişinin bu sektörde çalışmayı tercih etmesi sebebiyle farklı çalışma alanları sahiptir. Örneğin, 4 yıllık lisans eğitimi sonrası Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği ve  Tekstil Mühendisliği gibi bölümlerden mezun olanlar bu alana yönelir. Eğer bu meslek grubuna uygun isen bu sektörde çalışmak üzere kariyer.net’teki üretim sorumlusu iş ilanları için başvuru yapabilirsin. 

Üretim Sorumlusu Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Üretim sorumluluğu arayan firmalar tarafından aranan başlıca özellikler, planlama ve organizasyon becerisi sergilemek, takım çalışmasına yatkınlık göstermek, analitik düşünme problem çözme yeteneğine sahip olmak, etkili iletişim becerisi sergilemek ve hizmet verdiği firmanın iç işleyişine hakim olmaktır. Bunların yanı sıra lisans eğitimi ve staj çalışması şarttır. Çünkü tecrübe ve bilgi bu meslekte ön plandadır. Üretim sorumlusu iş ilanlarında baylar için sadece askeri yükümlülüğü bulunmamak önemli iken bayanlar konusunda herhangi bir önemlilik arz edecek konu yoktur. 

Üretim Sorumlusunun Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Görsel üretim sorumlusu iş ilanları üretilecek ve gerçekleştirilecek ürünlerin en verimli şekilde olması için ilgili personeller ile adapte olmalıdır. Bu adaptelik için, çözüm odaklı ve yenilikçi olunmalıdır. Ayrıca  üretim programlarını kontrol etmek ve üretim alanının temizliği ile düzenini sağlamak en önemli adaptelik görevidir. Pek çok kişinin bu mesleğe adım atmasına raporlama sebep olur. Oldukça geniş bir çalışma alanının olması üniversitelerin sadece makine ve endüstri mühendisliğinden alım olmasından kaynaklıdır. Bu alanlarda çalışma imkanı yakalayabilmek için sahip olduğun tecrübeye ve niteliklere bağlı olarak senden beklenen sadece iletişim, koordinasyon ve öz disiplin gelir. Bu ve bunun gibi bilgileri araştırıp bu meslekte yer edinebilirsin. 

Üretim Sorumlusu iş ilanları nelerdir?

Üretim sorumlusu iş ilanları İstanbul ve Üretim sorumlusu iş ilanları Bursa bu meslekte aktif olan şehirlerdir. Çünkü sanayi sektörünün başlıca şehirleridir. Bu şehirlerde üretim şefi, sorumlusu veya çalışanı, poşet çekim ve kesim ustası gibi iş ilanları mevcuttur. Sanayi sektörünün bu üretim sorumluluğunda çalışmayı tercih etmesi sebebiyle farklı çalışma alanları oluşur. 

Üretim Sorumlusu iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Üretim sorumluluğuna 4 yıllık lisans eğitimi sonrası Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Gıda Mühendisliği ve Tekstil Mühendisliği gibi bölümlerden mezun olan herkes başvurabilir. Ayrıca planlama yapabilen ve takım çalışmasına yatkınlık gösterebilen bu meslekte ön plandadır. Çözüm odaklı ve yenilikçi düşünüp üretim programlarını kontrol edebileceğini düşünüyorsan üretim sorumlusu iş ilanlarında yer edinebilirsin. 

Üretim Sorumlusu iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Üretim sorumlusu iş ilanlarına personel eksikliğine göre ulaşabilirsin. Çünkü çalışma mekanına göre uzmanlık gerektiren alanlar var iken bazı çalışma mekanlarında uzmanlık gerekmez. Örneğin, dönemsel olarak üretim sorumlusu isen uzmanlık yerine tecrübe ön plana gelir. Aynı zamanda yabancı dil seviyesi uzmanlık gerektiren çalışma mekanlarında en az B2’dir.

Üretim Sorumlusu part-time çalışabilir mi?

Çalışma mekanın farklılığına göre part- time çalışma olanağı vardır. Çünkü İstanbul ve Bursa gibi sanayi şehri olan çalışma mekanlarında dönemsel, uzmanlık ve tecrübeye göre çalışma şartları değişir. Ayrıca uzmanlık gerektiren firmaların çalışma mekanları öz disiplin ister. Bundan dolayı part- time çalışma olanağı çalışma mekanına ve firmalara göre değişiklik gösterir. Sen de üretim sorumlusu olarak çalışmak istiyorsan kariyer.net üzerinden ilgili ilanları inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Üretim Sorumlusu iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Üretim Sorumlusu iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Üretim Sorumlusu iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Üretim Sorumlusu iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Üretim Sorumlusu pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Üretim Sorumlusu iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Üretim Sorumlusu iş ilanlarına erişebilirsin.

Üretim Sorumlusu iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Üretim Sorumlusu için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.