keyboard_arrow_down
97

Yurtdışı Satış Temsilcisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Yurtdışı Satış Temsilcisi cancel
BKS Katlanır Cam Sistemleri Sanayii Ltd.Şti.
Yurtdışı Satış Temsilcisi
BKS Katlanır Cam Sistemleri Sanayii Ltd.Şti.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Garanti Plastik
Yurtdışı Satış Temsilcisi
Garanti Plastik
İstanbul (Tümü) +2 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Avk Grup Cam Balkon Sistemleri
Yurt Dışı Satış Temsilcisi
Avk Grup Cam Balkon Sistemleri
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
23 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Motor Aşin Otomotiv
İhracat Satış Uzmanı
Motor Aşin Otomotiv
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Yurt Dışı Satış Temsilcisi İş İlanları

Pazarlama ve satış hemen hemen her firma ve işletme için oldukça önemli departmanlar olarak öne çıkar. Firmaları başarıya götüren ve hedeflerine ulaştıran genelde bu departmanlardır. Büyük firmalar ya da iş sahasına göre bu departmanlar yurt içi ve yurt dışı olarak iki birime ayrılabilir. Bu doğrultuda yurt dışı satış temsilcisi iş ilanları ile karşılaşman mümkündür. Özellikle ihracat yapan ve yurt dışı pazarı ile kontak kuran firmalarda bu ilana daha sık rastlayabilirsin. Bu tarz firmalarda sorumluluk üstlenen yurt dışı satış temsilcisi müşteri portföyünü yönetir, satış aktivitelerini gerçekleştirir, müşteri ve pazar ihtiyaçlarının belirlenmesi için çalışmalar yürütür. Elbette bu pozisyonda istihdam edilmek için yabancı dil de olmazsa olmazdır. 

Yurt Dışı Satış Temsilcisi Ne İş Yapar?

Güncel yurt dışı satış temsilcisi iş ilanları arasından tercih yaparak seçimde bulunmak isteyenlerin, belirli bir iş yükünü üstlenmesi ve görevleri yerine getirmesi beklenir. Bu kapsamda yurt dışı satış temsilcisi, bağlı bulunduğu firmanın yurt dışında yer alan müşteri portföyünü yönetir, müşterinin ve faaliyet gösterilen pazarın ihtiyaçlarını belirler. Satış rakamlarını arttırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için analiz ve raporlamalar yapar. Bu çalışmalar genellikle ürün ve pazara yöneliktir. Firmanın hedeflerine ulaşmak için çeşitli satış aktiviteleri gerçekleştirir. Yurt dışı satış temsilcisi gerekli ürünün üretilmesinden müşteriye ulaşana kadar olan süreci titizlikle takip eder. Bunun için gerekli departmanlar ve mesleki pozisyonlarla aktif bir şekilde iletişimde kalır.

Yurt Dışı Satış Temsilcisi İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Etmek Gerekir?

Yurt dışı satış temsilcileri iş ilanları yeni eleman adayları için başvuru sürecinde birtakım dikkat edilmesi gereken detaylar taşır. Yurt dışı satış temsilcisi başvuru aşamasında bu detaylara dikkat ederek daha olumlu sonuçlar elde edebilirsin.

  • Yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarına başvuru yaparken, firmaların beklentilerini dikkatle incelemeli, sana uygun olduğuna karar vererek başvurmalısın. 
  • Firmalar, yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarında özel detaylara yer verebilir. Örneğin; yurt dışı satış temsilcisi iş ilanları bayan eleman arayışına vurgu yapabilir. 
  • İşverenler faaliyet gösterdikleri ülke ve pazar doğrultusunda yurt dışı satış temsilcisi adaylarından farklı dilleri bilmesini talep edebilir. 
  • Neredeyse tüm firmalar yurt dışı satış temsilcisi iş ilanları bay eleman adaylarından askerlik görevini tamamlamış olmasını ister.

Yurt dışı satış temsilcisi olmak için hangi eğitim ve belgelere sahip olmak gerekir?

Yurt dışı satış temsilcisi olarak çalışmak isteyenlerin birtakım eğitim şartlarını taşıyor olması gerekir. Bu kapsamda firmalar genel olarak yurt dışı satış temsilcisinin üniversite mezunu olmasını talep eder. Ağırlıklı olarak mühendislik ve işletme fakültelerinden mezun olanlar tercih edilir. Bununla birlikte yurt dışı satış temsilcisi olmak isteyen adaylar mutlaka yabancı dil bilmelidir.

Yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Gelişen koşullar neticesinde yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarına bugün başvuru yapmanın birden çok yöntemini bulabilirsin. Bu noktada kariyer.net’in olanaklarını değerlendirmek sana birçok avantaj sağlar. Bu doğrultuda iş arama sürecini daha hızlı yönetebilirsin. Aynı zamanda kariyer.net üzerinden birden fazla yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarına ulaşabilir, sana en uygun iş ilanını bulabilirsin.

Yurt dışı satış temsilcisinde bulunması gereken özellikler nelerdir?

Yurt dışı satış temsilcisi olarak istihdam edilmek isteyen adayların taşıması gereken birtakım özellikler bulunur. Bu özelliklere göre yurt dışı satış temsilcisi; yüksek iletişim becerilerine, ikna kabiliyetine sahip olmalıdır. Ekip çalışması kapsamında uyum göstermeli, yoğun çalışma temposuna yatkın olmalıdır. İyi bir izlenim bırakabilmek için diksiyonu düzgün olmalı ve dış görünümüne de özen göstermelidir.

Yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Firmalar tarafından yayınlanan yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarına gerekli şartları ve koşulları karşılayabilecek olan herkes başvuru yapabilir. Bu konudaki gerekli şartları yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarının detaylarından öğrenebilirsin. İlanların detaylarını inceleyerek yaptığın değerlendirme sonucunda sana uygun olan yurt dışı satış temsilcisi iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Bu noktada da kariyet.net’ten destek alabilir, başvuru sürecini yönetebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Yurtdışı Satış Temsilcisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Yurtdışı Satış Temsilcisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Yurtdışı Satış Temsilcisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Yurtdışı Satış Temsilcisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Yurtdışı Satış Temsilcisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Yurtdışı Satış Temsilcisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Yurtdışı Satış Temsilcisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Yurtdışı Satış Temsilcisi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Yurtdışı Satış Temsilcisi için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur