18. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Magazin & Haber & Blog kategorisinde Kariyer Rehberi blogumuz, mobil uygulama/hizmet kategorisinde ise Kariyer.net mobil uygulamamız jüri değerlendirmesi sonucunda finale kaldı.

Türkiye’nin ilk ve tek web ödülleri organizasyonu olan “Altın Örümcek Web Ödülleri” bu yıl haziran ayında gerçekleştirilecek. Dijital pazarlama ve mobil teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin değerlendirildiği yarışmada, biz de 2 kategoride yarışacağız.

Kariyer.net olarak 20 yılı aşkın bir süredir kariyer hayatının her adımında adaylarımızın yanlarında olma misyonuyla çalışıyoruz. Bu misyonumuzu yerine getirirken, dijital teknolojilerden yararlanarak doğru adayı doğru işle buluşturmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda, adaylarımıza en iyi iş arama deneyimini sunmak için mobil uygulamamızı sürekli geliştiriyor, Kariyer Rehberi’nde yayınladığımız makalelerimizle de kariyer yolculuklarında en doğru adımları atabilmeleri için adaylarımıza rehberlik ediyoruz.

Jüri değerlendirmesi sonucunda finale kaldığımız bu 2 kategori için şimdi oylama vakti. Sen de oylamaya katıl ve heyecanımıza ortak ol!

Oy vermek için buraya tıklayabilirsin.