Foto

100. yılı’nı kutlayan Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü; bu sene 28-29 Mart’ta Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi`nde ilk kez düzenleyeceği Boğaziçi Engineering Summit’i gururla sunar!

İşe girme yarışının kızıştığı, rekabetin fazlasıyla yüksek olduğu kurumsal hayatta fark yaratmak artık çok daha zor. ENSO, sizleri fark yaratmak; yönetilen değil yöneten olma için “Türkiye Gençliğinin Zirvesi” Boğaziçi Engineering Summit’e davet ediyor.

Seçkin üniversitelerden 2. 3. ve 4. Sınıf öğrencilerinin, iş hayatının duayen isimleri ile buluşacağı organizasyonumuz Finans Mühendisliği ve Yönetsel Mühendislik ana başlıkları ile kurumsal hayata farklı perspektiflerden, farklı bakış açılarından bakabilmeyi sağlamayı amaçlıyor. Farklı sektörlerin duayen isimleri Bogazici Engineering Summit`de buluşuyor, ve bu buluşma katılımcılara oturumlar, vaka çalışmaları, interaktif oyunlara kendilerini geliştirme ve alanda yetkin isimlerle tanışma fırsatı sunucaktır. Katılımcısına hakkettiği değeri veren, yeni nesil organizasyona hemen başvurabilirsiniz.

Siz de farklı olmak; fark yaratmak ve tabiki “Büyük Olmak” istiyorsanız; 2 gün sürecek bu organizasyonumuzda yerinizi alın!

Başvurular ve Detaylı Bilgi İçin: www.bogaziciengineeringsummit.com