kamp2015

Koç Üniversitesi’nde Pazarlama Kampı

Üniversite öğrencileri, pazarlama sektörünün önde gelenleriyle “KAMP 2015” etkinliğinde buluşacak. İSTANBUL (AA) – Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen “Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü-KAMP 2015” katılımcılar ve konuşmacıları bir araya getirerek karşılıklı iletişim, fikir alışverişi ve öğrenme ortamını yaratan seminerler dizisinden oluşur. 2005 yılından beri düzenlenerek Koç Üniversitesi’nin gelenekselleşen aktivitesi haline gelen, Pazarlama Kulübü’nün en büyük organizasyonu KAMP, içeriği ve işleyişi açısından Türkiye’de ilk olma özelliği taşır. KAMP2015 organizasyonu bu sene Akbank Ana Sponsorluğunda 13-15 Şubat 2015 tarihlerinde Sevgi Gönül Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

Koç Üniversitesi açıklamasına göre, etkinlik süresince çeşitli konferans ve paneller düzenlenecek, öğrenciler staj imkânları elde etme fırsatı bulacak. “KAMP 2015” organizasyonunda, Koç Üniversitesi’nin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından katılacak üniversite öğrencileri ve pazarlamaya ilgi duyan kişiler pazarlama konusunda uzmanların deneyimlerinden yararlanacak. Katılımcılar, KAMP 2015 etkinliğinde sektörün liderleriyle buluşup, pazarlama dünyasını daha yakından tanıyacak ve pazarlamanın kurallarını piyasanın kural koyucularından öğrenecekler.

KAMP 2015 etkinliğine 15’den fazla konuşmacı katılacak. Organizasyon kapsamında, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden pazarlama ve satış direktörleri, grup ve marka müdürleri, kreatif direktörler, genç girişimciler ve CEO’lar, Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrencilere bilgi birikimlerini aktaracak ve tecrübelerini paylaşacak.
KAMP 2015’e bu yıl 300’ü aşan öğrencinin katılımı bekleniyor.

Detaylı bilgiler ve program hakkındaki güncel haberler için sosyal medya hesapları;

Facebook & Twitter & Instagram; @kockamp
Web siteleri: http://kocpazarlamakulubu.ku.edu.tr/
Başvuru linki: https://vpos.ku.edu.tr/kamp15/